Plánované vyvolání porodu

43
9.9.21 20:32

Plánované vyvolání porodu

Ahoj holky.
Už měsíc mám vysoký tlak, otoky a těhu. cukrovku, která byla zjištěna cca ve 32tt. Dnes jsem byla na kontrole. Malému se v bříšku nedaří, protože ubylo dost plodové vody, do toho za 5 dni nepribral vůbec nic. Má jen 2800g. Moje první dcera měla 3500g a syn 3800g vše v pořádku. Tak paní doktorka řekla, že mám přijít zítra na vyvolání. Přece jen jsem už 38+5,tak není na co čekat. Zítra mi udělá hemeltna a večer mi zavede cevku, takže bude porod vyvolán „balonkem“ :oops:. Jsem dost nervózní, první porod bolel, trval 18hod a byl vyvolaný(jednou tabletkou),ale dobrý. Druhý byl přirozený, ale trval dva a půl dne a bolesti byli šílený. Teď mě čeká teda třetí a jsem z toho nervózní. Bolí zavádění toho balónku? Snažím se hodit do pohody, ale nějak se mi to nedaří holky. Jsem ze všeho vystrašená :,(.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32749
9.9.21 21:02

Za chvíli budeš mít miminko :srdce:
Zavádění katetru nebolí. Můžeš trošku krvácet. Zvládla jsi porod, to dáš :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18669
9.9.21 21:21

Mne teda vyvolavaly oba porody, oba balonkem a bolelo to vždy. Prvni porod trval 40hodin a celou dobu křížové bolesti ale prirozene, druhy 24hodin, také křížové bolesti a nakonec akutní cs

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
548
10.9.21 02:03

:hug: :hug: Tes se na miminko! Zkus se co nejvic prijemne naladit, dej si neco dobreho, rano vanu a zkus to brat tak, ze lepsi vyvolavat, kdyz se prckovi v brise uz nedari.

Jinak ja vyvolavano dvakrat, poprve hruza a des bes, dva dny..letos podruhe jsem tedy byla znacne nervni, ale nejak se mi podarilo uklidnit vecer pred tim (a myslim, ze to mi dost pomohlo). Taky mi zavadeli balonek. Bolelo me to tedy dost. Ale celkove zafungoval a za 2h se rozjizdely kontrakce, za 5h mi ho vyndavali a rodila jsem asi 9h od zavedeni, takze oproti poprve rychlovka :kytka: neboj, za chvilku mas malinkate vonave miminko v naruci :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat