Reklama

Pleny Sweet Monkey

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rozalinka
Kecalka 139 příspěvků 20.03.11 19:35
pleny sweet monkey

Ahojte holky. Poraďte, máte někdo zkušenost s plenami sweet monkey české výroby? Chci si je pořídit, ale nějak nenacházím diskuze o nich. Nevím do jakých plenek jít. Diky za rady Eva.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

zelazuzu
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 20.03.11 20:07
Rozalinka píše:
Ahojte holky. Poraďte, máte někdo zkušenost s plenami sweet monkey české výroby? Chci si je pořídit, ale nějak nenacházím diskuze o nich. Nevím do jakých plenek jít. Diky za rady Eva.

Ahoj Evi. Tak tyto plenky osobně vyzkoušené nemám, ale měla jsem je v ruce a co mi na nich vadí, je malá kapsa - špatně se bude vkládat vkládačka - jsou to kapsovky. No a dle referencí kamarádky co si jednu koupila na zkoušku nejsou nic moc :-( ..Jednak jsou prý hrozně velké - zkoušela na synovi který má 10kilo - suché zipy prý i těď musí úplně překřížit aby plenku zapla - tak jak bude vypadat na menším mimi - to tedy nevím..Savost prý taky nic moc :-(.
Reference si o nich zatím nepřečteš, protože jsou strašně krátkou dobu na trhu.

Rozalinka
Kecalka 139 příspěvků 20.03.11 20:47

Já objednala na zkoušku pár kusů. Tak nevím jestli to zrušit :think: . Hlavně teda nevím do čeho jít, na trhu tolik značek!!!!!! Chtěla bych nějaké kapsovky plus vkládačky…

Lamm 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.11 23:02

tak já mám od nich jednu kapsovku a jedny svrchní kalhotky. Vkládacky dávám jednoduse nahoru, dovnitr se to opravdu spatne dává. A sají celkem dobre. Prvních asi deset vyprání to tedy nebylo nic moc, ale je to bambus a ten tohle delá. Kdyz nad tím tak premýslím, dávám vkládacky od ruzných firem, takze se ne vzdy trefím s tou správnou a rozdíl v savosti moc nevidím. Prebalujeme ovsem co hodinu, mé díte nemá rádo mokré pleny. Chlapecek má 8 kilo a sedí nám dobre, máme ovsem hodne tlusté brísko a baculatá stehýnka. Dá se to ale zmensit, já pouzívám uz rozeplé. Spís bych tipla, ze nám budou jednou malé,ale paní prý bude sít i vetsí velikosti. Svrchní kalhotky nám sedí uz podstatne hur, kdyby to nebyl tak príjemný materiál, nemela bych z nich radost. Jsme zvyklí na strih od Anavy (pro nás nejlepsí plenky), ale zase nemají PULky. Nevýhoda je, ze se nedají dát do susicky a musí se dávat bacha na suché zipy, pekne s tou jemnou látkou dokazí zatocit. Ale prý budou brzy i na patentky (ríkala na veletrhu pro díte). Velké plus - nádherné vzory a barvy a hrozne príjemný material.

Maryina 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.11 23:55
zkoušla jsem

sweet monkey kapsovku mám a jsem s ní spokojená. Mám čtyřměsíční špekaté miminko (7 kg) a plena mu sedí dobře. Vkládačky se sice trochu krabatí, ale jsou měkké, čili i plína je pak taková hodně měká. Kapsa vzadu mi nevadí, nacpat plenu umím bez problémů. Akorát ten vnitřek je hodně jemný, vytrhávají se mi nitky sucháčema, když si nedám pozor.

Mají hezký vzory, šití vypadá kvalitně. Nebála bych se jich. Akorát nečekám, že teda tyhle plínky se dožijou dalšího dítěte - praní mají psáno na 40, já je peru na 60, protože tak peru všechny pleny.

zelazuzu
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 24.03.11 11:20
Porovnání plenek Sweet Monkey a těch čínských..

Ahoj holky. Dostaly se mi do rukou fotky plínek Sweet Monkey a těch z Číny prodávaných na e-Bay a Aukru…No a porovnejte si samy a obrázek si o původu těchto plenek taky můžete udělat samy :-? Kravičková je oficiálně čína a Tigr je Sweet Monkey…Dle ohlasů od více lidí je plenka na chlup stejná..Posílám i fota odstřižené cedulky na plence SM - údajně je tato cedulka tak odstřižená na více plenkách - paní asi zapomněla číňany upozornit, že to chce bez cedulek Made in China :twisted: …Takže další klamání zákazníků…Prý český výrobek a ona China :think:

zelazuzu
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 24.03.11 11:20

Celé 2

zelazuzu
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 24.03.11 11:21

Kapsa

zelazuzu
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 24.03.11 11:22

Křidýlka

zelazuzu
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 24.03.11 11:23

Předek

zelazuzu
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 24.03.11 11:23

Cedulka vzadu

Eronek2009
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 24.03.11 11:33
zelazuzu píše:
Cedulka vzadu

ale je delala s laskou!! A to se ceni :-D :-D

Mirii
Generální žvanilka 22591 příspěvků 24.03.11 11:36
zelazuzu píše:
Cedulka vzadu

Ty ale to je docela dost husty obvineni 8-o bych radeji teda chvilku jeste shanela infi,nez to takhle vybalila :think:

Holky co mate sweet monkey doma, to tam taky mate ustrizenou cedulku?? 8-o

zelazuzu
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 24.03.11 11:38

Miri nikoho neobviňuju..Pí­šu..udělejte si obrázek samy..

Mirii
Generální žvanilka 22591 příspěvků 24.03.11 11:44
zelazuzu píše:
Miri nikoho neobviňuju..Pí­šu..udělejte si obrázek samy..

To ja chapu ze nikoho neobvinujes,jen ze jsou to fotky od nekoho a ne tve vlastni…cedulku si muze odstrihnout kazdy sam a mohla na ni byt cedula sweet monkey a ne made in china :nevim: ja bych teda nejdrive pockala na vice infa od tech co je maji,nez tu takhkle verejne napsala spatnou reklamu :nevim: ale samozrejme jsem zvedava jestli to neni pravda :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >