Plodné dny a ovulace

Anonymní
11.6.13 16:26

Plodné dny a ovulace

Ahojky všem :mavam:, tento týden mi začínají plodný dny, a tak se připravuju i na ovulku obecně, měřím BT, podle toho dělám ovu testy a piju kontryhel (+ další vitamíny obecně), a tak mě napadlo, co patří mezi ty vaše přípravy a co pro to děláte? :idea: Máte tip třeba na nějaký cvičení? Nebo další přípravky? :arrow:
Já už nevím, jak tomu pomoct, aby plodný, byly fakt už PLODNÝ :?: :! :?:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1520
11.6.13 16:29

Zkus pít grepový džus, má se pít asi 5 dní před očekávanou ovulací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K-Black
11.6.13 16:30

Nezapomeň na sex :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
817
11.6.13 16:34

@Peppa Pig Ahoj, a může se pít když beru kyselinu listovou? A džus čerstvý z vymačkanýho čerstvýho grepu? Nebo nějaký ten kupovaný? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1520
11.6.13 16:37

Stačí nějaký kvalitní kupovaný, třeba Rauch. A měl by být z růžového grepu. Zlepšuje prý plodný hlen. Kyselina listová k tomu nevadí, nevím proč by měla? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14020
11.6.13 16:40
@allene píše:
@Peppa Pig Ahoj, a může se pít když beru kyselinu listovou? A džus čerstvý z vymačkanýho čerstvýho grepu? Nebo nějaký ten kupovaný? :)

listovka nema s plodnosti nic spolecneho, ji se kvuli plodu, tomu pomaha u vyvinu nervove soustavy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
11.6.13 16:49

@Peppa Pig tak dík, ale jen tak mě napadlo, tak džus taky zkusím
@jizvíková to samozřejmě vím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7576
11.6.13 16:58

Jdi se bavit, dej si sklenicku, uvolni se a sexujte pro sex samotny, ne v honbe za miminem. Nevim, jak dlouho se snazite, ale tohle pomohlo kamosce po dlouhem snazeni. Vytahli jsme ji s jejim manzelem se bavit, lehce se opila, tancovali jsme a ejhle, za 14 dni byly dve carky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
11.6.13 17:19

Holky, tak jsem merila skoro cely mesic teplotu, takze ovulaci jsem snad stihla, ale dnes po asi sedmi dnech zas teplota klesa, takze opet nic…tak si zas budu muset mesic pockat :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19124
11.6.13 17:28

Nejlepší rada je nepřipravovat se nijak…prostě mít sex 3-4× do týdně, a pokud jste oba zdraví, časem se pravděpodobně zadaří ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
11.6.13 17:33

@Mišulka86 to muze byt kliiiido implantacni pokles, tj. pokles pri zahnizdovani. nebo ti zacina ms 7 dni po ovulaci bezne? to je nejak brzy, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12262
11.6.13 17:45

Na co je ten grep? já ovuluju dle utz dneska takže už je asi pozdě mačkat grepy ale zajímá mě to :mrgreen: zakladatelko držím palce, zkus nosifol nebo třeba sarapis, mě k prvnímu těhu sarapis pomohl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
11.6.13 17:52

@alenka84 no ono u nas to je tezke, draha polovicka jezdi s kamionem, takze ten sex musim trochu planovat, jinak by to bylo jen o vikendu

@Lusita
no ms cekam az pristi tyden, vetsinou tech 14 dni do ms od ovulace mi to trva.Je ale fakt, ze mi trosku prislo, ze skoro neznatelne spinim…ale stejne si myslim, ze z toho asi nic nebude. Kolikrat jsem doufala, ze by to mohlo klapnput a marne…hlavne aby aspon ovulace probihala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
11.6.13 17:59

@Mišulka86 nac ten pesimismus? :) spineni muze taky klidne znamenat zahnizdovani… ja to tak treba zrovna mela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
11.6.13 18:17

@Lusita tak samozrejme, ze bych byla stastna jak blecha, ale bojim se, ze to zas nevyjde. Lepsi moc nedoufat a byt pak mile prekvapena nez opacne. A ze by to spineni bylo nejak vyrazne se rict neda, kdo vi jestli se mi to nezda :-D prinejhorsim to priste zkusim s tim dzusem :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat