Neúspěsné IVF aneb čeká nás další pokus

3085
10.6.13 21:25

Neúspěsné IVF aneb čeká nás další pokus

Už podle názvu je jasné, o čem bych si chtěla povídat. Pokud jste na tom stejně, tak se přidejte a můžem se navzájem podpořit :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
555
10.6.13 21:33

Ahoj, u nás skoro to samé, 1. IVF nevyšlo a když se KET podařil tak to skončilo zamlklým potratem v 7. týdnu :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
561
10.6.13 21:34

@Camiben Ahoj, já jsem dnes 13tý den po druhém IVF a už teď tuším, že bylo opět neúspěšné..Zítra jdu na krev, ale test mám negativní…Od sedmého dne jsem špinila(test byl pozitivní), od devátého krvácela - bez sliznice (test stále pozitivní) a včera a dnes už zase jen malinko špiním..Bohužel, včera na testu jen duch a dnes už nic..
Ten samý vývoj to mělo i při prvním pokusu, takže předpokládám, že krev bude negativní nebo pozitivní, ale jen s velmi nízkou hodnotou…

Ty jsi byla na prvním IVF?
Co máte za problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
555
10.6.13 21:35

A máte ještě něco zamraženo nebo vás bude čekat celé IVF? My půjdeme do nového IVF, ale až cca za 3 měsíce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
561
10.6.13 21:38

@Verifikation jestli to bylo na mě, tak my bohužel žádné mrazáčky nemáme, vždy nám zbyla jen dvě embryjka a ty jsme nechávali zavést…takže znova celé IVF…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3085
10.6.13 22:24

@Verifikation Ahojky, no tak to jsme na tom stejně…ach jo. My jdeme do 2. IVF teď v červnu. Za 14 dní si jedu pro injekce a začneme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3085
10.6.13 22:26

@hlozi Tak to mě moc mrzí :hug: Nás teď čeká 2. IVF. První se povedlo, ale v 10tt zamlklé těhotenství a potrat. V květnu jsem si jela pro jednoho mrazáčka a ten se nechytil. Teď nás to čeká celé znova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
561
10.6.13 22:30

@Camiben nojono, co naděláš…další pokus bude už bohužel nejspíš poslední, vzhledem k financím, takže doufám, že vyjde…chtěla bych ho co nejdřív, ale ještě předtím doktorku ukecám na nějaká důkladná vyšetření…
tak moc jsem doufala, že to teď vyjde..u nás právě ani nepřipadá v úvahu IUI, takže musíme spoléhat jen na IVF…
hrůza..ta bezmoc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5708
11.6.13 09:34

@Camiben :mavam: ahoj, já byla v Sanusu dnes, bohužel po IVF mi nenaskočil cyklus, takže čekám na další MS a budu brát estrofem a doufat, že embryjko rozmražení přežije.
Můžu se zeptat, když máš za sebou KET, naskočil ti cyklus hned po IVF :?:, zajímá mě to, kvůli další MS, co mám čekat, když vaječníky nefungují, přišla ti normálně, nebo se zpožděním?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3085
11.6.13 09:42

@hlozi Nám taky nezbývá nic jiného než IVF…přítel má katastrofální spermiogram (já jsem v pořádku). Musíme doufat, že to vyjde…nic jiného nám taky nezbývá :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3085
11.6.13 09:45

@radka101 Ahojky :mavam: To víš, že to přežije! Já jsem vlastně v 10tt potratila (samovolně) a hned pak mi MS přišla téměř na den přesně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
561
11.6.13 09:56

@Camiben tak u nás je problém u mě - endometriosa a neprůchozí vejcovod(y?) vlivem srůstů a cyst…každopádně doufat nepřestávám, dnes jsem byla na krvi, tak doufám i trochu v to, že výsledek bude pozitivní :oops: kéž by..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5708
11.6.13 10:27

Aha, no já v 10 týdnu v loni na podzim zamlklý potrat a následná kyretáž. Taky jsi měla ten Estrofem :?:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3085
11.6.13 11:05

@hlozi Naděje tu je! Držím pěsti! Pak hned napiš :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3085
11.6.13 11:05

@radka101 Jj…taky jsem měla Estrofem. Poprvé mi sliznice nenarostla, protože jsem měla nějakou virózu, ale druhý měsíc už byla ukázková.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat