Plošné vypadávání vlasů

23
27.4.13 23:36

Plošné vypadávání vlasů

Ahojky, chtěla jsem se zaptat, jestli tu není někdo se zkušeností s plošným vypadáváním vlasů. Mě to začalo je to asi deset let zpátky…Nejdříve jsem si našla lysinu o velikosti pěti koruny na temeni hlavy. Šla jsem k doktorovi, ten mi udělal vyšetření na štítnou žlázu a poslal na kožní. Testy dopadly dobře, nic neobvyklého, jenže lysina se zvětšovala stále víc a víc. Až jsem měla nakonec celou zadní část plešatou. Na kožní mi to osněžovali tekutým dusíkem, prý aby podpořili růst vlasu.Ale nepřišli na to z čeho by se to mohlo dělat! :nevim: Za pár měsíců začaly vlasy růst, ale vypadaly nové lysinky, které zase rychleji zarostly. Do dnešní doby se sem tam udělá lysina, ale zase zaroste.Dnes odpoledne jsem našla další. Jen nevím z čeho se to může dělat a jak proti tomu bojovat! :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

707
27.4.13 23:49

Já to mám taky, začalo mi to asi v 16 letech, to bylo nejhorší měla jsem asi 7 centimetrový lysiny na temeni, a od tý doby se mi dělá menší 2-3cm jednou za pár let. Taky se nikdy na nic nepřišlo, jmenuje se to myslím alopecie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
28.4.13 00:18

Vždy se na to snažím nemyslet, ale je to hodně těžké. Asi i proto že jsem kadeřnice. Říkali mi, že to může být i ze stresu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20554
28.4.13 07:08

Také jsem plešku měla a občas mám..moje kožní lékařka říká, že je to z dlouhodobého stresu, přechozené virozy a únavy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
renč
28.4.13 07:43

Kamarádka to taky měla, bylo to od nervů, bere antidepresiva a vlasy jí už nepadají.

• Citovat
  • Upravit
valkil
28.4.13 08:52

Kamarádky synovi to začalo okolo 20 a zjistili mu lupénku :nevim:
Takže důvodů je asi spousta :(

• Citovat
  • Upravit
20554
28.4.13 12:35
@valkil píše:
Kamarádky synovi to začalo okolo 20 a zjistili mu lupénku :nevim:
Takže důvodů je asi spousta :(

To mi neříkej, to je moje noční můra! :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
707
28.4.13 13:20

Na lupénku by se asi přišlo hned, já to mám už víc než 20 let a pořád nevím z čeho, ze stresu ani únavy určitě ne. To jsem otestovala loni, když stres jsem díky práci měla největší v životě a pleška se neudělala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20554
28.4.13 13:35
@Allee píše:
Na lupénku by se asi přišlo hned, já to mám už víc než 20 let a pořád nevím z čeho, ze stresu ani únavy určitě ne. To jsem otestovala loni, když stres jsem díky práci měla největší v životě a pleška se neudělala

Potom by to taky mohla být plíseň.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
28.4.13 19:57

Prý vlasy když padají ze stresu, tak to není hned, může se to ukázat až do půl roka! A na plíseň mě také vyšetřovali a není tam. Včera jsem si na internetu našla ten název jak tu psala ta paní. ALOPECIE. A opravdu mi také tak padají, jsou to pravidelná kolečka. Říkají tomu razítka nebo pečeťe. Mají i přípravky na bázi bylinek, ale popravdě mě šokovala cena! 8o za 250 ml tonika,250 ml šamponu a 250 ml activátoru cena 2600 korun! Psali, že se může užívat jen ten activátor, ale ten sám stojí 1500 korun.Je to hodně, ale jestli se mi to zhorší, tak jsem ochotná si ho koupit. :|

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
707
28.4.13 20:58

Já myslím, že tyhle přípravky můžou urychlit růst nových vlasů, ale zabránit tomu vypadání se asi nedá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20554
28.4.13 21:47

Tyhle drahý vodičky jsou k ničemu..moje máma má lupénku, za tyhle zaručeně fungující přípravky vyházela tisíce a nic..nic se nezlepšilo..
Na padání vlasů je nakonec nejlepší šampon z DM za 39,– :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama