Reklama

PN, ÚP = daně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 17:28
PN,UP =daně

Dobry den,

Chtela bych se zeptat jak je to s danemi. Minuly rok jsem byla od ledna na nemocenske do dubna a pak jsem na UP jelikoz jsem v lednu ukoncila pracovni pomer u zamestnavatele. Myslite ze mam narok na vraceni dani? Na podzim 2017 jsem nastoupila do nove prace, ale z te nemocenske mi nikdo nema co vyplatit kdyz byl novy rok a ja v polovine ledna ukoncila prac. pomer, ne? Nebo mohla by mi to enjaka hodna duse vysvetlit jak se to za cely rok pocita s danemi? V oredchozim zamestnani ve kterem sjem byla do poloviny ledna jsem mela 16 500,– v hrubem a na podzim 2017 v nove praci mam 15 000,– v hrubem
Dekuji za vysvetleni :) :?

Reklama

Reakce:

Hanula1212
Kelišová 5034 příspěvků 15.03.18 18:10

Abys dostala nějaké daně vrácené, musíš nějaké odvést. U mzdy 15000 nějakázáloha zřejmě sražena byla, ze mzdy v prvním zaměstnání - těžko říct. Vyžádej si od obou zaměstnavatelů potvrzení o zdanitelných příjmech a uvidíš. Na toto téma je tu spousta diskuzí i s podrobným vysvětlením, zkus hledat.

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 16.03.18 06:42
@Anonymní píše:
Dobry den,Chtela bych se zeptat jak je to s danemi. Minuly rok jsem byla od ledna na nemocenske do dubna a pak jsem na UP jelikoz jsem v lednu ukoncila pracovni pomer u zamestnavatele. Myslite ze mam narok na vraceni dani? Na podzim 2017 jsem nastoupila do nove prace, ale z te nemocenske mi nikdo nema co vyplatit kdyz byl novy rok a ja v polovine ledna ukoncila prac. pomer, ne? Nebo mohla by mi to enjaka hodna duse vysvetlit jak se to za cely rok pocita s danemi? V oredchozim zamestnani ve kterem sjem byla do poloviny ledna jsem mela 16 500,– v hrubem a na podzim 2017 v nove praci mam 15 000,– v hrubem
Dekuji za vysvetleni :) :?

pokud jsi odváděla daně, dostaneš je zpět. částku si buď vypočteš na netu nebo zjistíš když se podíváš na výplatní pásky - kolik jsi odvedla..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama