Následky na těle po porodu
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Anonymní
Napsat příspěvek
Reakce:
Velikost písma:
13.6.20 23:22
Moncl na pupku jsem mela opravdu dlouho, muze za to podle me prave diastaza. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
14.6.20 17:08
Jj, to je zřejmě diastáza, tmavý důlek jsem taky měla a linea negra mizela určitě víc než půl roku. diastáza mi zůstala cca 2-3 cm. Je to fakt hnusné, břicho vypadá jako zadek (dva kopečky s prohlubní)
Nevím co je rotana, ale jestli ti to pomůže, dej vědět.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Chtěla bych se zeptat, měl někdo po porodu vystouplejší pupík a v důlku jakoby tmavé místo? Co to je? Bojím se jestli to nemůže být krevní sraženina a zapomněla jsem říct doktorce na kontrole aby na to mrkla. Mám tak nějak úzkostné stavy když bych někomu měla ukazovat břicho, dokonce se stydím před partnerem. A vytahaná kůže která se shrnuje, zmizí někdy? Na diastázu zkouším cvičit na rotaně, myslíte že pomůže? Díky
