Počítá se neschopenka do daní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kedloubek
Povídálka 11 příspěvků 11.02.17 13:39
Pocita se neschopenka do dani?

Ahojky, resim tu jestli se pocita neschopenka do dani.Jsem samozivitelka (otec si syna neuplatatnuje)a jsem uz 7mesicu na neschopence a od zamestnsvatele jsem dostala Potvrzeni o zdanitelnych prijem a tam mi chybi 300,– abych mela narok na odpocet na syna ve vysi 13000,–.Mam smulu a nevrati se mi to nebo musim na socialku pro potvrzeni neschopenky? Dekuji

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63291 příspěvků 3 inzeráty 11.02.17 13:42

@Kedloubek Máš smůlu.

Kedloubek
Povídálka 11 příspěvků 11.02.17 13:43
@j.a.n.i1 píše:
@Kedloubek Máš smůlu.

Dekuji :,(

Naomina
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 11.02.17 15:44

Zaměstnavatele v každém případě můžeš požádat o roční zúčtování daně. Pohni, musí to být do 15.2! A uvidíš, jak ti to tam vyjde, takhle bez čísel ti to nikdo neřekne.

Kedloubek
Povídálka 11 příspěvků 11.02.17 15:46
@Naomina píše:
Zaměstnavatele v každém případě můžeš požádat o roční zúčtování daně. Pohni, musí to být do 15.2! A uvidíš, jak ti to tam vyjde, takhle bez čísel ti to nikdo neřekne.

To uz od zamestnavatele mam…proto sem zjistila ze mi chybi 300,– :,(

Naomina
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 11.02.17 15:48

@Kedloubek Takže ty už máš hotové roční zúčtování daně? není to spíš jen přehled o zdanitelných přijmech? Pokud už to tedy máš hotové, převzala sis to vyúčtování bez výhrad, tak s tím už nejde nic dělat..

Naomina
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 11.02.17 15:49

Na sociálce by s neschopnkou stejně nic neudělali. Buď má ten „zdanitelný“ příjem nebo nemáš, nevím, jak s tím souvisí sociálka…

Kedloubek
Povídálka 11 příspěvků 11.02.17 15:50
@Naomina píše:
@Kedloubek Takže ty už máš hotové roční zúčtování daně? není to spíš jen přehled o zdanitelných přijmech? Pokud už to tedy máš hotové, převzala sis to vyúčtování bez výhrad, tak s tím už nejde nic dělat..

Proto se ptam jestli kdyz jsem od cervence na neschopence jestli mi socialka da nejake potvrzeni ale neschopenka jsou nezdanitelne prijmy…takze mam smulu…

Naomina
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 11.02.17 15:54

@Kedloubek Pokud máš fakt vyúčtování v ruce, je pozdě, ve mzdě Ti to již vyplatí. Ne, sociálka s tím nesouvisí..

Kedloubek
Povídálka 11 příspěvků 11.02.17 15:56
@Naomina píše:
@Kedloubek Pokud máš fakt vyúčtování v ruce, je pozdě, ve mzdě Ti to již vyplatí. Ne, sociálka s tím nesouvisí..

Stve me to kvuli 300,– prijit o 13000,–…chjoooooo :,(

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63291 příspěvků 3 inzeráty 11.02.17 16:08
@Kedloubek píše:
Stve me to kvuli 300,– prijit o 13000,–…chjoooooo :,(

Nojo, ale teď už s tím nic nenaděláš, tohle chce zjišťovat včas, mohla si třeba ještě v prosinci sehnat nějakou DPP…

Kedloubek
Povídálka 11 příspěvků 11.02.17 16:22
@j.a.n.i1 píše:
Nojo, ale teď už s tím nic nenaděláš, tohle chce zjišťovat včas, mohla si třeba ještě v prosinci sehnat nějakou DPP…

Jj ja vim smula… :,( Blbe sem si to spocitala…stacil jeden denv praci :,(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >