Počítá se neschopenka do daní?

11.2.17 13:39

Pocita se neschopenka do dani?

Ahojky, resim tu jestli se pocita neschopenka do dani.Jsem samozivitelka (otec si syna neuplatatnuje)a jsem uz 7mesicu na neschopence a od zamestnsvatele jsem dostala Potvrzeni o zdanitelnych prijem a tam mi chybi 300,– abych mela narok na odpocet na syna ve vysi 13000,–.Mam smulu a nevrati se mi to nebo musim na socialku pro potvrzeni neschopenky? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

69634
11.2.17 13:42

@Kedloubek Máš smůlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.17 13:43
@j.a.n.i1 píše:
@Kedloubek Máš smůlu.

Dekuji :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
923
11.2.17 15:44

Zaměstnavatele v každém případě můžeš požádat o roční zúčtování daně. Pohni, musí to být do 15.2! A uvidíš, jak ti to tam vyjde, takhle bez čísel ti to nikdo neřekne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.17 15:46
@Naomina píše:
Zaměstnavatele v každém případě můžeš požádat o roční zúčtování daně. Pohni, musí to být do 15.2! A uvidíš, jak ti to tam vyjde, takhle bez čísel ti to nikdo neřekne.

To uz od zamestnavatele mam…proto sem zjistila ze mi chybi 300,– :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
923
11.2.17 15:48

@Kedloubek Takže ty už máš hotové roční zúčtování daně? není to spíš jen přehled o zdanitelných přijmech? Pokud už to tedy máš hotové, převzala sis to vyúčtování bez výhrad, tak s tím už nejde nic dělat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
923
11.2.17 15:49

Na sociálce by s neschopnkou stejně nic neudělali. Buď má ten „zdanitelný“ příjem nebo nemáš, nevím, jak s tím souvisí sociálka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.17 15:50
@Naomina píše:
@Kedloubek Takže ty už máš hotové roční zúčtování daně? není to spíš jen přehled o zdanitelných přijmech? Pokud už to tedy máš hotové, převzala sis to vyúčtování bez výhrad, tak s tím už nejde nic dělat..

Proto se ptam jestli kdyz jsem od cervence na neschopence jestli mi socialka da nejake potvrzeni ale neschopenka jsou nezdanitelne prijmy…takze mam smulu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
923
11.2.17 15:54

@Kedloubek Pokud máš fakt vyúčtování v ruce, je pozdě, ve mzdě Ti to již vyplatí. Ne, sociálka s tím nesouvisí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.17 15:56
@Naomina píše:
@Kedloubek Pokud máš fakt vyúčtování v ruce, je pozdě, ve mzdě Ti to již vyplatí. Ne, sociálka s tím nesouvisí..

Stve me to kvuli 300,– prijit o 13000,–…chjoooooo :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69634
11.2.17 16:08
@Kedloubek píše:
Stve me to kvuli 300,– prijit o 13000,–…chjoooooo :,(

Nojo, ale teď už s tím nic nenaděláš, tohle chce zjišťovat včas, mohla si třeba ještě v prosinci sehnat nějakou DPP…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.17 16:22
@j.a.n.i1 píše:
Nojo, ale teď už s tím nic nenaděláš, tohle chce zjišťovat včas, mohla si třeba ještě v prosinci sehnat nějakou DPP…

Jj ja vim smula… :,( Blbe sem si to spocitala…stacil jeden denv praci :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama