Počítání kroků

37
5.1.21 17:36

Počítání kroků

Ahoj, asi 3 roky jsem měla telefon značky Honor. Byla jsem zvyklá, že mi automaticky počítal kroky (pomocí aplikace, kterou měl od výroby) tato aplikace se stáhnout nedá :palec: vzhledem k tomu, že denně chodím opravdu hodně, tak ten přehled by mě zajímal. Vyzkoušeli jsem plno aplikací, ale u všech musím zapnout, že začínám chodit. Což samozřejmě nechci, jsem v pohybu celý den. nemáte tip na aplikaci která počítá a funguje sama od sebe, bez toho aniž by byla zapla? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14751
5.1.21 17:50

@Danielarat tak ja mam Samsung, jejich aplikaci a pocita sama a nebo pak hodinky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
5.1.21 17:52

@lachtanice86 hodinky mám taky, ale když jdu s kočárkem a ruku mám na kočárku tak nepočítají moc dobře. většinou mi na 10 km s kočárkem nepočítají 4000 kroků

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
5.1.21 20:52

Mně tyhle aplikace nepřijdou teda moc spolehlivé :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11320
5.1.21 20:55

Kolik nachodite kroku? Mně žádná stažena aplikace nevyhovovala. Nikdy to nepočítalo dobře a skončila jsem třeba na půlce. Na hodinkách mi to přijde mnohem přesnější. Zkoušela jsem i krokoměr samostatně a zjistila jsem, že s ním málo natrasam a skoro nic mi nenapocital.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
5.1.21 22:55

@Sára 1 denně tak minimálně 20 000 kroků ujdu. Na tom honoru ta původní aplikace byla celkem přesná. Hodněkrát jsem ji testovala :mrgreen: teď nemůžu sehnat nic.. a hodinky mi nezaznamenavaji chůzí s kočárkem. jedině teda, že bych se danou rukou nedržela kočárku :mrgreen: ale to zas jde těžko do kopce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1915
5.1.21 23:02
@Danielarat píše:
@lachtanice86 hodinky mám taky, ale když jdu s kočárkem a ruku mám na kočárku tak nepočítají moc dobře. většinou mi na 10 km s kočárkem nepočítají 4000 kroků

Ja si davam hodinky na nohu, kdyz jdu s kočárem :lol: na ruce na kočáru nepočítají totiž vůbec. Jinak teda appka na mobilu - to jako někdo má mobil na sobě přilepenej celej den? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5118
5.1.21 23:22

Když jedu s kočárem, tak hodinky mám v kapse. Nedám na ně dopustit. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11320
5.1.21 23:33
@Danielarat píše:
@Sára 1 denně tak minimálně 20 000 kroků ujdu. Na tom honoru ta původní aplikace byla celkem přesná. Hodněkrát jsem ji testovala :mrgreen: teď nemůžu sehnat nic.. a hodinky mi nezaznamenavaji chůzí s kočárkem. jedině teda, že bych se danou rukou nedržela kočárku :mrgreen: ale to zas jde těžko do kopce.

20 000 je dost. To já mám min. Teď to bude horší - v práci sedím a po práci si hraju na paní učitelku. :lol: Já to zkoušela vždy na nějakou trasu a aplikace v mobilu mi nikdy neseděly. Hodinky sedí. Ale já už kocarek nevozim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11320
5.1.21 23:35
@Oli.Lyon píše:
Ja si davam hodinky na nohu, kdyz jdu s kočárem :lol: na ruce na kočáru nepočítají totiž vůbec. Jinak teda appka na mobilu - to jako někdo má mobil na sobě přilepenej celej den? 8o

Já to zkoušela v mobilu jen na nějaké pěší výlety. Aspoň pro představu. Ale nešlo to. A překvapivě nabeham doma docela dost kroku a vidím to až teď v hodinkách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
5.1.21 23:52

@Oli.Lyon samozřejmě nepočítám kroky doma :mrgreen: jen když jdu na procházku mám ho v kapse… Většinou 10 km s kočárkem ( cca 15000 kroků) a pak do obchodů, nebo k rodičům a kamarádce chodím pěšky takže se to nastrada.. kroky když jsem doma nepočítám :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat