Reklama

počítání přibraných kil v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iduska
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 29.07.09 16:28
počítání přibraných kil v těhotenství

Ahojky všem. Chtěla jsem se zeptat. Jsem v 25 týdnu a každý se mě pořád ptát kolik už jsem přibrala a já tak nějak nevím kolik mám říct. Protože když budu brát jako výchozí váhu před těhotenstvím, tak jsem přibrala 1 kg. Pokud budu brát tu co mám v průkazce jako výchozí tak 4 kg. A pokud budu brát tu nejnižší co jsem v těhotenství měla, tak jsem přibrala 7 kg.

Reklama

Reakce:

Terkaaa
Kecalka 296 příspěvků 29.07.09 16:32

brala bych to podle váhy před těhotenstvím…

evík
Ukecaná baba ;) 2229 příspěvků 29.07.09 16:36

já se přidávám k Terce. Taky bych to brala podle váhy před těhotenstvím

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 29.07.09 16:42

Já se teda přiznám, že to taky tak nějak nevím jak počítat..

Začnu takhle:

Už v prosinci, jsem ke svojí původní váze nabrala 6 kg!! Otěhotněla jsem v únoru a od začátku těhu mám nahoře 4,4 kg a tak to i počítám…
Mamina mi tvrdí, ať tam započítávám i těch 6 kg z prosince, ale to je podle mne nesmysl, protože to jsem ještě těhu nebyla…

No jsem z toho jelen…

jituna1
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 29.07.09 18:01

Ahoj.Počítala bych tu váhu před těhotenstvím.A v mo­mentě,co zjistím těhotenství,už začínám počítat kolik nabírám. :o

Lakyna
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 29.07.09 20:47

Já jsem to brala podle váhy před těhotenstvím :D

derida
Extra třída :D 13114 příspěvků 29.07.09 20:51

Ahoj, tak já ještě než jsem zjistila, že jsem těhu, jsem přibrala dvě kila , ale váhu jsem začala počítat ode dne, kdy mě zvážili u doktora a napsali do těhu průkazky.

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 30.07.09 09:29

oficiálně se přírůstek počítá od váhy před těhu :wink:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >