Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahojky všem. Chtěla jsem se zeptat. Jsem v 25 týdnu a každý se mě pořád ptát kolik už jsem přibrala a já tak nějak nevím kolik mám říct. Protože když budu brát jako výchozí váhu před těhotenstvím, tak jsem přibrala 1 kg. Pokud budu brát tu co mám v průkazce jako výchozí tak 4 kg. A pokud budu brát tu nejnižší co jsem v těhotenství měla, tak jsem přibrala 7 kg.
já se přidávám k Terce. Taky bych to brala podle váhy před těhotenstvím
Já se teda přiznám, že to taky tak nějak nevím jak počítat..
Začnu takhle:
Už v prosinci, jsem ke svojí původní váze nabrala 6 kg!! Otěhotněla jsem v únoru a od začátku těhu mám nahoře 4,4 kg a tak to i počítám…
Mamina mi tvrdí, ať tam započítávám i těch 6 kg z prosince, ale to je podle mne nesmysl, protože to jsem ještě těhu nebyla…
No jsem z toho jelen…
Ahoj.Počítala bych tu váhu před těhotenstvím.A v momentě,co zjistím těhotenství,už začínám počítat kolik nabírám. ![]()
Ahoj, tak já ještě než jsem zjistila, že jsem těhu, jsem přibrala dvě kila , ale váhu jsem začala počítat ode dne, kdy mě zvážili u doktora a napsali do těhu průkazky.