Pocity a příznaky 7 dnů po IUI

11.6.21 21:22

Pocity a příznaky 7 dnů po IUI

Ahoj holky :mavam: Založila jsem novou diskuzi, i když téma je propírané celkem dost. No.. Abych se dostala k věci :andel: Dnes jsem přesně 7 dnů po první IUI a 8 dnů po aplikaci Ovitrellu. V papírech mám napsané, že test mám dělat 18.6., nicméně dnes jsem zkusila test, protože mě zajímalo, zda se ve mě Ovitrell stále drží :think: výsledek přikládám níže. Jinak příznaky celkem žádné, prsa mě vůbec nebolí, jen občas cítím podbřišek, včera a předvčerejškem jsem měla zácpu, cítím nějakou asi plynatost nebo co to je, mám nafouklejší břicho.. Chvilkama cítím pravý vaječník a občas malinký jakoby tlak po stranách, pocitově jak kdyby v tříslech. Máte někdo taky podobně pocity a nakonec vám to vyšlo? :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20778
11.6.21 21:25

V tuhle dobu to potenciální embryo ještě putuje dělohou. Jakýkoliv příznaky máš vsugerovaný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2450
11.6.21 21:28

Vsechny tyto veci (krom psychiky) muze zpusobovat ovitrelle, samozrejme vcetne ducha na testu, testujes se driv, nez by vubec realne zaclo embryo produkovat hcg…testuj se dle pokynu CAR… drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.6.21 21:47

@Janli tak já si úplně nemyslím, že bolest břicha se dá vsugerovat, jen jsem popsala, co se ve mně děje, nepřikládám to těhotenství. ;) @Melodie91 děkuji ;) já vím, že jsem testovala brzy, ale jak jsem zmiňovala v úvodu, ten test jsem dělala pouze proto, že mě zajímalo, zda se ve mně Ovitrell ještě drží. Různě jsem četla, že někdo ho po týdnu už nemá, někdo ho má ještě třeba 12 dní v sobě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1253
11.6.21 22:01

@Květinka1992 udělej test zítra nebo pozítří a uvidíš, zda čárka slábne - pak teprve mizí Ovitrelle. Já mám za sebou 3 IVF a 1 KET (mám díky tomu 2 děti :srdce: ) a chápu tvoji nedockavost a zvědavost. Já testovala pak opravdu denně u druheho dítěte, abych měla jistotu, ze ta čárka sili :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1517
11.6.21 22:08

Tak ted aspon vis, ze mas ovitrel stale v tele. Me nekdy zmizel driv, nekdy klidne az 10. den. Preju hodne stesti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.6.21 22:12

@Veerr Moc děkuji za odpověď :oops: já už to testování asi nechám až do toho příštího pátku :kytka: Ale nedočkavost je, to je jasná věc :andel: Jinak gratuluji k dětem, je fajn, když to takhle pěkně vyjde :srdce:
@DandátkoP ano, právě že u někoho mizí dřív, u někoho později, proto jsem zkoušela test, abych věděla, jak to mám. Je to moje první IUI a nikdy mě nenapadlo, že to někdy budu řešit, proto mě to zajímalo :* A děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 07:29

Před hodně lety jsem prošla šesti IUI a třemi IVF a nikdy jsem netestovala dříve než měla. Tzn. že jsem netestovala doma nikdy, jelikož ms při IUI vždy dorazila nejpozději 27.den cyklu a při IVF mě vždy testovali nejpozději „před termínem“ MS.
A abych viděla ty dvě čarky na testu, tak jsem si test udělala v sedmém týdnu a ty slabá čarka na testu mě hodně zklamala.

• Citovat
  • Nahlásit
včera v 09:36
@Anonymní píše:
Před hodně lety jsem prošla šesti IUI a třemi IVF a nikdy jsem netestovala dříve než měla. Tzn. že jsem netestovala doma nikdy, jelikož ms při IUI vždy dorazila nejpozději 27.den cyklu a při IVF mě vždy testovali nejpozději „před termínem“ MS.
A abych viděla ty dvě čarky na testu, tak jsem si test udělala v sedmém týdnu a ty slabá čarka na testu mě hodně zklamala.

Ahoj, děkuji za reakci, já už taky testovat nebudu, až v termínu, který mám daný z centra :) dneska mám úplně pocit jak kdybych to měla dostat, cítím hodně pravý vaječník, takže si stejně myslím, že než stihnu test, tak dorazí ms.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
dnes v 14:39

@Veerr Ahojky ;) Tak jsem přeci jen ještě jeden test zkusila a dnes už negativní, takže Ovitrell mám pryč :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat