Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Podepsali jste někdo z vás tuto petici?
https://www.petice.com/…nky_k_porodu
Ne, ale hodlám založit petici - Vytáhněte si hlavu z pozadí a přestaňte ohrožovat naše zdravotníky nesmyslnými požadavky!
Já to podepíšu jen, když tam bude i zákaz očkování a nošení podprsenek plus povinné nošení batikovaných kalhot.
Sice mam za 3tydny rodit, chtela bych chlapa u porodu, strasne moc, ale nepodepisu. Hlavni je zdravi zdravotniku a nasich deti. Porodit musim tak ci tak, par dni si tam polezime a pak se alespon budeme jeste vice tesit domu na tatinka ![]()
@Anonymní píše:
Podepsali jste někdo z vás tuto petici?
https://www.petice.com/…nky_k_porodu
Ne.
A proč anonym, nevidím důvod?
Nechci o tom diskutovat, otec má být u porodu. Jen mě ale zajímá, vy co jste proti, jaký máte důvod? Pokud bude nakažená matka, bude nakažený pravděpodobně i otec a naopak. Jedná se o to, že dvě osoby zvyšují potenciální riziko nákazy proti jedné?
@Petula306 píše:
Nechci o tom diskutovat, otec má být u porodu. Jen mě ale zajímá, vy co jste proti, jaký máte důvod? Pokud bude nakažená matka, bude nakažený pravděpodobně i otec a naopak. Jedná se o to, že dvě osoby zvyšují potenciální riziko nákazy proti jedné?
Důvod je nejspíš mainstream. Zdravotník řekne, že je to nebezpečné a dav poslouchá… Jako obvykle. Slepá víra v pseudoautority nic jinýho. ![]()