Podepsal jste někdo tuto petici? Pusťte tatínky k porodu!

J-J
29
14.4.20 10:12

Podepsal jste někdo tuto petici? Pusťte tatínky k porodu!

Podepsali jste někdo z vás tuto petici?
https://www.petice.com/…nky_k_porodu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
880
14.4.20 10:20

Ne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1189
14.4.20 10:22

Ne!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4928
14.4.20 10:22

Ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3155
14.4.20 10:26

Ano :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Janli
14.4.20 10:27

Ne, ale hodlám založit petici - Vytáhněte si hlavu z pozadí a přestaňte ohrožovat naše zdravotníky nesmyslnými požadavky!

  • Citovat
  • Upravit
21111
14.4.20 10:34

Já to podepíšu jen, když tam bude i zákaz očkování a nošení podprsenek plus povinné nošení batikovaných kalhot.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6275
14.4.20 10:35

Ano.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
205
14.4.20 10:35

Sice mam za 3tydny rodit, chtela bych chlapa u porodu, strasne moc, ale nepodepisu. Hlavni je zdravi zdravotniku a nasich deti. Porodit musim tak ci tak, par dni si tam polezime a pak se alespon budeme jeste vice tesit domu na tatinka :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
40477
14.4.20 10:36
@Anonymní píše:
Podepsali jste někdo z vás tuto petici?
https://www.petice.com/…nky_k_porodu

Ne.

A proč anonym, nevidím důvod?

@admin

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14376
14.4.20 10:47

Ne, naprosto s tím nesouhlasím

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3155
14.4.20 10:51

Nechci o tom diskutovat, otec má být u porodu. Jen mě ale zajímá, vy co jste proti, jaký máte důvod? Pokud bude nakažená matka, bude nakažený pravděpodobně i otec a naopak. Jedná se o to, že dvě osoby zvyšují potenciální riziko nákazy proti jedné?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1690
14.4.20 10:54

Ano, nesmyslné narizeni

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1224
14.4.20 10:55

Už podepsáno :srdce: :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1224
14.4.20 10:56
@Petula306 píše:
Nechci o tom diskutovat, otec má být u porodu. Jen mě ale zajímá, vy co jste proti, jaký máte důvod? Pokud bude nakažená matka, bude nakažený pravděpodobně i otec a naopak. Jedná se o to, že dvě osoby zvyšují potenciální riziko nákazy proti jedné?

Důvod je nejspíš mainstream. Zdravotník řekne, že je to nebezpečné a dav poslouchá… Jako obvykle. Slepá víra v pseudoautority nic jinýho. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková