Podezřelé znaménko na prsu

Anonymní
14.5.21 12:34

Podezřelé znaménko na prsu

Ahojky ve středu jsem byla na kožním a tam mi řekla že 2 znaménka musí pryč. Jedno je na prsu. Ven musí chirurgický co nejdřív podle ní a poslat na histologii že se jí to nelíbí. Docela jsem vystrašená aby nebyla rakovinotvorná. Měl jste někdo podobnou zkušenost? A jak to probíhalo? Budu moc normálně pracovat nebo to budu na neschopence. Jka jste pak fungovali?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2299
14.5.21 12:46

Proč na neschopence? Většinou se to dělá ambulantně, za 20 minut hotovo a jen se nesmíš pár dní koupat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
14.5.21 12:46

Dopředu se nestresuj. Musi to ven, aby se vedelo, co to je. Co se týče omezení, tak to závisí napr od velikosti (kolik stehů to bude), v jaké lokalitě (kvůli napr pnutí, pocení), a taky jaké máš zaměstnání (Fyzicky náročné? Nebudes moct do vody, sport…) Instrukce ti dají na kožním. Většina beznych zamestnani nebude problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31852
14.5.21 14:09
@Anonymní píše:
Ahojky ve středu jsem byla na kožním a tam mi řekla že 2 znaménka musí pryč. Jedno je na prsu. Ven musí chirurgický co nejdřív podle ní a poslat na histologii že se jí to nelíbí. Docela jsem vystrašená aby nebyla rakovinotvorná. Měl jste někdo podobnou zkušenost? A jak to probíhalo? Budu moc normálně pracovat nebo to budu na neschopence. Jka jste pak fungovali?

Odstraňovali mi několik znamének. Na histologii se posílají automaticky. Vše probíhá ambulantně a je to otázka pár minut. Není nutné být na neschopence.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
640
14.5.21 14:44

Zalezi kde presne a jak velke… Ja mam odstranene na prsu a nad pupikem a byla jsem doma 2 dny… Mela jsem asi 6stehu a na tom brise to bolelo pri kazdym pohybu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.21 17:32

Ptám se abych věděla co mě čeká. Nikdy sem na tom nebyla a na internetu se nikde nic takového nepíše. Když budou stehy abych nemusel být doma. Děkuji za odpovědi. Když to mám na prsu tak asi nějakou dobu nebudu moc podprsenku a uplé věci kvůli stehu že? :oops: vím že to jsou blbé otázky ale ať jsem tak nějak v obraze

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat