Podolí 2018 - vybavení, zkušenosti..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Prtulak
Kecalka 339 příspěvků 15.09.18 16:33
Podolí 2018 - vybavení, zkušenosti..

Ahojky holky. V Podolí jsme byla před asi 10ti lety na několika odděleních v rámci praxe. Když nepočítám zařízení např. pro nedonošená miminka, tak byla oddělení docela ve strašném stavu. Pokoje staré, sprchy a záchody na chodbách - v nehezkem stavu. Okna protahovala, postele a matrace „za trest“ atd. Zajímalo by mě současné vybavení oddělení, pokojů. Zda se už alespoň nějaká oddělení zrekonstruovala. Jde mi o standardní pokoje. Mám rizikové těhotenství, trošku mám obavy, že bych mohla skončit v nemocnici na dlouhé týdny. Takže konkrétně oddělení rizikové gravidity 1)možnost wifi?2)možnost TV? 3)koupelny, záchody? 4) postele… A vše co vás napadne v rámci komfortu. Na personál se moc neptám… Díky moc za vaše postřehy.

Nejnovější zkušenosti z porodnice Podolí

Reakce:
Cuddy
Neúnavná pisatelka 15557 příspěvků 15.09.18 16:54

Rizikové oddělení je zrekonstruované, pokoje po dvou s WC a sprchou. P4 má nové postele, P2 postýlky pro miminka, jinak vše ostatní tak z roku 1970.Wifi již na odděleních jsou za drobný poplatek.

Prtulak
Kecalka 339 příspěvků 16.09.18 00:27

@Cuddy děkuji za info ;)

Lucie486
Kecalka 320 příspěvků 16.09.18 01:59

Rizikac je peknej. Pokoje po dvou a WC. Ale sestinedeli, konkretne P3 nic moc. Vse stare, WC a sprchy na chodbe. Wifi za poplatek.

Prtulak
Kecalka 339 příspěvků 17.09.18 00:21

@Lucie486 děkuju za info, jen doufám, že se tam nepodívám, teda max. na to šestinedělí. A to si teda ještě živě pamatuji… :roll: :lol:

Altamira
Kecalka 140 příspěvků 17.09.18 04:52

Já ležela teď v srpnu na P2, tam je to taky beze změny, až teda na postýlky pro miminka. Když jsem tam rodila prvně před třemi lety, měli tam takový železný těžký hrůzy. Ale jinak sestry teda v pohodě a byla tam bezvadná dětská dr.

veliskovajitule
Povídálka 11 příspěvků 23.09.18 23:34
Podolsky balicek

Wifi tam maji v ramci balicku…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 17:42

Ahoj, mate nekdo zkusenost s planovanym cisarskym rezem v Podoli? Je pak mozne miminko prilozit na kojeni a byt s nim? Diky.

Uživatel je onlineCherybery
Ukecaná baba ;) 2110 příspěvků 30.10.18 18:13

Oproti stavu před třemi roky jsou na P2 opravdu jen ty hezčí postýlky, který se tam šoupou po chodbách. Před třemi roky se děti nosily v rukou. Personál tam byl stejný jak před 3 lety, bohužel. Rizikové bylo hezčí, pokoje malé, v létě to bylo něco (vedro). Byla jsem i na nadstandartu, asi na té největší cimře. Krom soukromí vše také staré, jen postel byla polohovací.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >