Podprsenka pro úzká ramena

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rhoda
Stálice 53 příspěvků 12.09.19 16:47
Podprsenka pro úzká ramena

Zdravím všechny,
jdu se poradit ohledně nákupu podprsenky. Mám hodně úzká ramena (a malá prsa), takže mi u většiny podprsenek pořád padají ramínka, což si dovedete představit, že je strašně otravný. Neustále si je narovnávám, aby nekoukaly z rukávu u triček. Navíc je to nepohodlné. Nemáte prosím tipy, kde pořídit podprsenku pro takhle drobnou postavu?
Za všechny tipy a rady děkuju!
Hezký den :)

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 12208 příspěvků 12.09.19 17:16

Přímo krám neporadím, ale spíš bych se teda zaměřila na nějaké sportovnější treba prekrizene na zádech (nebo pokud máš ramínka odepínací, tak si je zkusit prekrizit i na klasické podprde) :think:

Ou
Echt Kelišová 9024 příspěvků 12.09.19 17:22

To co popisuješ zní jako že máš především příliš širokou podprsenku, zkus užšší obvod a o něco větší košíček - na drobnější hrudník mají dobrý výběr v tenezis. Zkus při příštím zkoušení vzít jednu podprsenku co bude mít o číslo menší obvod a o písmeno větší košíček a jednu o dvě čísla menší a o dvě čísla větší.

Takže pokud teď nosíš třeba 75A, tak si vyzkoušej 70B a C a 65C a D.

Mrkni třeba na tohle video

https://www.youtube.com/watch?…

Zároveň teda můžeš nosit braletky.

J_Doe
Závislačka 3419 příspěvků 12.09.19 21:12

Mam stejny problem. Teda mela.
Sportovni jsou sice fajn, ale lodickovy vystrih jsem nosit nemohla…

Az jsem konecne objevila korzetove podprsenky bez raminek! Od te doby, s vyjimkou cviceni a valeni se doma, nic jineho nenosim! Jsou super! Stoji sice majlant, ale drzi skvele!

pipinkam
Kecalka 240 příspěvků 13.09.19 13:06

Zkoušela jste podprsenky Victoria’s Secret? Mají různé druhy podprsenek s různými druhy raminek. Tak některá by mohla sednout. Sice taky nejsou nejlevnější, ale bývají akce. objednavam je pro holky z USA a hodně si je chválí. Ja mám velkou velikost a širší ramena, tak nemůžu soudit malé velikosti, ale kdyby byly naprd, tak by nikdo neobjednaval

DanielaS
Kecalka 131 příspěvků 16.09.19 11:10

Problem znam, neni to otazka velikosti nebo obvodu podprsenky, fakt ne.
Resim to bud prisitim poutek na ramenni sev satu/halenek, nebo spojkou na raminka, takovouhle.

Rhoda
Stálice 53 příspěvků 18.09.19 13:20

Všem moc děkuju za reakce!

@Kriss Tina Sportovnější mám, ale právě mi pak často koukaj ramínka z trička u krku, jak jsou naopak blízko u sebe. Ale je fakt, že bych je mohla využívat víc, když jdu s malym jen na procházku apod.

@Ou V Tezenis prádlo nakupuju. Bohužel s velikostí už víc dolů jít nemůžu, kupuju nejmenší :D Někdy mi sednou, ale většinou ty ramínka padaj i z Tezenis. Na video ale kouknu, děkuju.

@J_Doe A drží i na malých prsou? U mě by byl totiž asi problém, že by neměl na čem držet :think:

@pipinkam Nezkoušela. Do prádla moc neinvestuju. Ale už o tom přemýšlím, že to vyzkouším, protože ta pohodlnost je pro mě hodně důležitá.

@DanielaS Moc nerozumím tomu přišití poutek na ramenní šev. Můžu poprosit o upřesnění. O té spojce na ramínka jsem nikdy neslyšela. Vypadá to perfektně, určitě objednám. Děkuju moc!

Rhoda
Stálice 53 příspěvků 18.09.19 14:25

@DanielaS Ještě bych se ráda zeptala, kde můžu tu spojku sehnat. Koukala jsem na internet a našla jen spony, takovouhle spojku ne. Děkuju

Váš příspěvek
Reklama