Pohlaví chlapeček v 3. měsíci

21
9.8.20 18:01

Pohlavi Chlapecek v 3 mesici

Je tady maminka co cekala ve 12 tydnu chlapecka a mela chut na sladke a po obliceji mela akne a celkove na ni vypadalo vycerpani?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4952
9.8.20 18:04

To jsem měla když jsem čekala holku i kluka. To s pohlavím nesouvisí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1332
9.8.20 18:08

Jsem měla to samé a čekala jsem holčičku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18195
9.8.20 18:35

Ja mam 2 kluky, u obou mi bylo tak zle, ze sem nemela chut na nic, akne jsem nemela, naopak vlasy a pleť jsem měla o dost lepší nez normlane a unavena jsem byla, to jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
320
9.8.20 18:37

@Seiferos já a 2× :mrgreen: ale myslím že s pohlavím to nesouvisí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5904
9.8.20 18:37

@Seiferos já mám dva kluky a holčičku u všech jsem zvracela jak vzteklá a kluků jsem akné měla hodně a holčičky prakticky vůbec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13305
9.8.20 18:48

Ja čekala holku, chutě na slané a pleť krasna jako nikdy. To jsou jen pověry

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60104
9.8.20 18:50
@Seiferos píše:
Je tady maminka co cekala ve 12 tydnu chlapecka a mela chut na sladke a po obliceji mela akne a celkove na ni vypadalo vycerpani?

To nesouvisí s pohlavím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1665
9.8.20 20:39

Když jsem čekala syna, neměla jsem vůbec chuť na sladké a ani jeden pupínek. Vyčerpaná jsi proto, protože jsi těhotná. To s pohlavím nemá nic společného.
To jsou všechno takové babské povídačky, počkej na ultrazvuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
10.8.20 09:51

Ja cekala chlapecka, sladke jsem jedla hodne, ale pry jsem vypadala skvele, tak nevim. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
10.8.20 10:40

Když jsem čekala syna, měla jsem super pleť i vlasy a sladké jsem nemohla ani vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
11.8.20 09:23

Když jsem čekala prvního kluka tak jsem jedla samé slané mastné salámy a vůbec ne sladké obličej jsem měla abnormálně pupinkovaty strašný bolaky hrůza děs teď čekáme druhého kluka jim samou čokoládu tyčinky sušenky dortíky což normálně nemám vůbec ráda a pleť mám krásnou bez jediného pupinku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
502
15.8.20 08:01

Tak nám nejdříve doktor řekl, že to bude kluk…během pár minut obrátil a nakonec řekl že neví, na UTZ jsme byli v 12+1..takže moudrá vůbec nejsem a na jendu stranu mě to mrzí, protože další utz bude buh ví kdy.. Jinak mám obličej samé akné, má vyrážka je snad ještě horší než před početím a já si vubec nevím rady, co na to patlat..proto nepatlám nic.. jo a jinak mám teda víc chut na slané než na sladké..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama