Pohlavní styk bez ochrany během menstruace.

Anonymní
11.8.21 23:05

Pohlavní styk bez ochrany během menstruace.

Dobrý den,
asi před 20 dny jsem měla nechráněný pohlavní styk během menstruace. Přítel tvrdí, že se do mne neudělal, dnes jsem dostala prujem, hodne mi bublá v břiše a mám citlivé bradavky. Bojím se, že do mě ustřikl. Antikoncepci neberu, jak jste určitě pochopili. Myslíte, že je nedejbože nějaká šance, že bych byla těhotná? Trvalo to prý chvilku, už si to moc nepamazuji. Není mi ani 18 :) Děkuji předem a dopředu bych poprosila jen o názory, které týkají mé otázky a nijak jste mě nesoudili, protože tím nic nezměníte. Prosím o zachování anonymity.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2176
11.8.21 23:07

Tak si dáme jednoho trolla na večer :-)).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1097
11.8.21 23:10

Vždycky můžeš být těhotná když se nechráníš to je prostě fakt.
Jak je vysoká pravděpodobnost se určitě dohledáš na googlu ale podle mě bude nízká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.21 23:12
@EvieK
@EvieK píše:
Tak si dáme jednoho trolla na večer :-)).

Panebože, tady se opravdu nedá dočkat normální odpovědi. Aniž by někdo přechytralý nesoudil a hned neodsoudil a nebo aby nenapsal, že jste troll. Není mi ani 18 let, takže se tedy, omlouvám, že se chci zeptat někoho dospělého. Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
110
11.8.21 23:12

Ahoj co sem kdy kde vycetla v článcích a diskuzich ohledně plodnych dnů při snaze otěhotnět tak psali ze spermie v těle ženy vydrzi 2 dny takže jestli to bylo začátkem menstruace nebo v polovině tak si myslím ze šance je hodně malá. Pokud by to bylo ke konci menstruace tak si teda taky myslím ze by to neměla zvládnout. Hodně co sem na tohle téma narazila tak si třeba pletli menstruaci s ovulacnim krvácením a to je pak jasné 😏 jaký den cyklu jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.21 23:13
@Banane18 píše:
Vždycky můžeš být těhotná když se nechráníš to je prostě fakt.
Jak je vysoká pravděpodobnost se určitě dohledáš na googlu ale podle mě bude nízká.

Děkuji za normální odpoveď. Já jsem znervoznila, když mi najednou tak zcitlivěly bradavky a dnes jsem do toho dostala průjem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.21 23:15
@Hana94 píše:
Ahoj co sem kdy kde vycetla v článcích a diskuzich ohledně plodnych dnů při snaze otěhotnět tak psali ze spermie v těle ženy vydrzi 2 dny takže jestli to bylo začátkem menstruace nebo v polovině tak si myslím ze šance je hodně malá. Pokud by to bylo ke konci menstruace tak si teda taky myslím ze by to neměla zvládnout. Hodně co sem na tohle téma narazila tak si třeba pletli menstruaci s ovulacnim krvácením a to je pak jasné 😏 jaký den cyklu jsi?

Já se omlouvám, ale nerozumím otázce Jaký den cyklu jsem, jako za jak dlouho mám dostat Menses? Ms mám dostat přesně za 10 dní. A ovulaci za 26. Mám to z aplikace

• Citovat
  • Nahlásit
110
11.8.21 23:17
@Anonymní píše:
Já se omlouvám, ale nerozumím otázce Jaký den cyklu jsem, jako za jak dlouho mám dostat Menses? Ms mám dostat přesně za 10 dní. A ovulaci za 26. Mám to z aplikace

Jak dlouho je to od té menstruace kdy byl sex. 🙂 1 den menstruace je vždy první den cyklu den před další menstruaci je poslední den cyklu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11490
11.8.21 23:19

Spíš máš nějakou virózu. Ale těhotena být taky můžeš, sice je to malá pravděpodobnost, ale ne nulová. Používejte aspoň kondom, ne jen jako ochranu, ale při menstruaci jsi nachylnejsi na zavlečení infekce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.21 23:20
@Hana94 píše:
Jak dlouho je to od té menstruace kdy byl sex. 🙂 1 den menstruace je vždy první den cyklu den před další menstruaci je poslední den cyklu

Ahaa, teď jsem 21.

• Citovat
  • Nahlásit
467
11.8.21 23:23
@Hana94 píše:
Ahoj co sem kdy kde vycetla v článcích a diskuzich ohledně plodnych dnů při snaze otěhotnět tak psali ze spermie v těle ženy vydrzi 2 dny takže jestli to bylo začátkem menstruace nebo v polovině tak si myslím ze šance je hodně malá. Pokud by to bylo ke konci menstruace tak si teda taky myslím ze by to neměla zvládnout. Hodně co sem na tohle téma narazila tak si třeba pletli menstruaci s ovulacnim krvácením a to je pak jasné 😏 jaký den cyklu jsi?

Pokud je silnejsi krvácení, pravděpodobnost je, dle mého,.mensi. Ovšem otěhotnět můžeš kdykoli. Záleží, kdy m(iv)as ovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.21 23:24
@Takco píše:
Pokud je silnejsi krvácení, pravděpodobnost je, dle mého,.mensi. Ovšem otěhotnět můžeš kdykoli. Záleží, kdy m(iv)as ovu.

Nekrvácím momentálně, jen asi dva předešlé dny jsem měla bílý hustší výtok.

• Citovat
  • Nahlásit
1171
11.8.21 23:29

Tak uvidis, nech se prekvapit, nebo si udelej test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2176
11.8.21 23:32
@Anonymní píše:
@EvieKPanebože, tady se opravdu nedá dočkat normální odpovědi. Aniž by někdo přechytralý nesoudil a hned neodsoudil a nebo aby nenapsal, že jste troll. Není mi ani 18 let, takže se tedy, omlouvám, že se chci zeptat někoho dospělého. Zakladatelka

Takže si to shrneme. Je ti skoro osmnáct, sexuální výchovu si měla? Co takhle občas místo psaní na net, zavolat gynekologovi? A proč když nechcete dítě, se nechranís? Já nevím co kolikrát tady chcete slyšet ;-).. pak jste nervózní, vystrašené. Je jasný, že když máš sex s někým bez ochrany, je tam možnost otěhotnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
11.8.21 23:35
@Anonymní píše:
Ahaa, teď jsem 21.

Myslím ze na příznaky je brzy. Jak píše @JancaS84 bude to spis nějaká viróza 🙂 ale muže to být i od ovulace 🙂 já to občas mívala hodne mě bolelo břicho bud na obou stranách nebo jen na jedné měla sem citlivá prsa bylo mi na zvracení měla sem průjem bolela mě hlava ale vždy to bylo tak 3-4 dny kolem ovulace 🙂 kdyz to nepřejde počkej na další menstruaci a kdyžtak udělej test 🙂 hlavně kdyz se ti zpozdi tak hned neplaš, jestli je to opravdu nějaká viróza muže ti to ten cyklus trochu rozhodit 🙂 já to mívala třeba o týden posunuté i kdyz sem byla jen nachlazena 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat