Pohotovost a nejspíše angína

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vlastina18
Stálice 80 příspěvků 11.05.19 14:35
Pohotovost a nejspíše angína

Mám zvýšenou teplotu, bolí mě záda, bolest v krku, čepy na mandlích.. bude divný jet na pohotovost? Bojím se, aby nekoukali jako na hypochondria.. nebo mám nějak přečkat do pondělí? :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
t-jani
Neúnavná pisatelka 15967 příspěvků 11.05.19 14:43

Kdybych neměla 40ky.. přečkala bych do pondělí. Hodně pij a kloktej vodu se solí, pomůže od bolesti.

vokishka
Extra třída :D 14308 příspěvků 11.05.19 14:43

Pokud je to jen zvýšená teplota a bolest není nesnesitelná, šla bych zítra k obvodnímu..

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 4439 příspěvků 11.05.19 14:44

Se zvýšenou teplotou bych asi nejela. Ale já mám na začátku angíny hned čtyřicítky.

Gortyna
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 11.05.19 14:59

Jestli ti je fakt blbě tak jed, já jsem takto byla asi před 5 lety, nevěděla jsem co mi je, aspoň mi dali antibiotika, ale druhý den jsem musela k obvodacce

amka.82
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 11.05.19 15:16

Kup si zatím tantum verde forte, zalez do postele a preckej do pondělí. Já se takhle taky od včera lecim, bolest v krku, klouby, teplota a na pohotovost nejedu, jen kdybych měla vysoké horečky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 15:18

Já mám bolesti zad, teploty a vydržím do pondělka. Teplo, hodně pít, střídat Paralen a ibalgin :frowning2:️

cecetka
Echt Kelišová 8201 příspěvků 11.05.19 15:26

@Vlastina18 Priessnitzuv zabal, paralen, a sup do postele.

Vlastina18
Stálice 80 příspěvků 11.05.19 15:29

Děkuju všem :palec:

Uživatel je onlinelamicina
Ukecaná baba ;) 2174 příspěvků 11.05.19 15:57

Jak mám čepy na mandlích a blbě se mi polyká, jedu na pohotovost i kdybych teplotu neměla. Změří mi CRP a většinou jsem dostala antibiotika hned. Jednou mi je i rovnou píchla. Pokud to na antibiotika je, tak pohotovost zajistí rychlou úlevu, nač čekat do pondělí. Nikdy na mě jako na hypochondra nekoukali naopak jsem dostala pochvalu. Obvoďačce jsem si vždycky jen zavolala, aby mi mohla zpětně vystavit PN a šla k ní až mi bylo lépe.

Tableta
Závislačka 4820 příspěvků 11.05.19 16:00

Já bych klidně jela, zrovna u nás řádí streptokok.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 16:07

Jít na pohotovost s bolenim v krku bez teploty? A ještě ve 2 hod ráno nejlíp :potlesk: Chudák doktoři :nevim:

Eemii
Neúnavná pisatelka 17404 příspěvků 11.05.19 16:18
@Anonymní píše:
Jít na pohotovost s bolenim v krku bez teploty? A ještě ve 2 hod ráno nejlíp :potlesk: Chudák doktoři :nevim:

Hele ty hrdino, ja třeba angínu poznám bezpečně, ta bolest v krku je úplně jiná, než u virozy a horečku nemám nikdy, ani zvýšenou teplotu. Takže ano, ja bych na pohotovost s bolesti v krku a bez teploty jela.. ono takový to hrdinny čekání a samolecba muže udělat víc škody, než užitku. Otekle mandle, ze ti znemožní polykat, absces, který ti pak musí řezat, díky, už nikdy.

kvaček
Extra třída :D 13982 příspěvků 11.05.19 16:19

Já bych jela, pokud bych měla horečky.. Takto asi fakt ne.. Dala bych si třeba Voltaremn na záda- klouby, paralen, aby mě nebolela hlava a pokud je někde možnost, vyslala bych koupit nějaké cucavé něco do krku..

PetraJ
Kelišová 6909 příspěvků 11.05.19 17:41
@Anonymní píše:
Jít na pohotovost s bolenim v krku bez teploty? A ještě ve 2 hod ráno nejlíp :potlesk: Chudák doktoři :nevim:

Tak já třeba mám při angíně takový bolesti v krku, že nemůžu ani polykat, takže bych klidně v ty dvě ráno jela. Doktor je v práci, ne na dovolený. :roll:
Moje máma taky šla s bolestí v krku na pohotovost a hned ji poslali do nemocnice na ORL, protože tam měla absces, kterej jí museli řezat. Dokonce tam doktor z pohotovosti volal (byla to jiná nemocnice, u nás ORL není), jestli tam dorazila.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama