Pokles dělohy má někdo zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ZukaP
Povídálka 45 příspěvků 25.02.19 17:24
Pokles delohy ma nekdo zkusenost??

Pokles delohy a cipku? Ma nekdo zkusenost? Operace ci jen cviceni??

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 09:10

Ahoj, mám skoro 3 m po porodu a asi pokles dělohy a čípku. Doktor říkal, že je to normální a mám cvičit podle videí na YouTube :D Čípek mám na půl prstu od vchodu a vůbec nevim, jestli je to normální nebo ne.. Jak jsi na tom ty? @ZukaP

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 15.05.19 09:12

Já měla pokles močového měchýře kvůli tomu, že jsem týden po porodu tahala nábytek. Srovnalo se to dost cvičením, ale to cvičení je potřeba už cvičit alespoň několikrát týdně pořád, když polevím tak se to zatím vrací. ALe jsem teprve rok po porodu a znova těhotná.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 09:16

@BlaZenkaB Prosím tě a jak daleko máš nebo jsi měla čípek po porodu?

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 15.05.19 14:02
@Anonymní píše:
@BlaZenkaB Prosím tě a jak daleko máš nebo jsi měla čípek po porodu?

To ani nevím, já jsem neměla pokles dělohy, jenom měchýře.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 19:06
Pokleslá děloha - cviky

Ahoj, obnovuji diskuzi. Mám 3 děti a dneska mi Dr. na kontrole po šestinedělí oznámila, že mám pokleslou dělohu. Prý hrozí inkontinence a může dojít až k výhřezu 8o Mluvila i o operaci. V posledním těhotenství jsem ke konci měla stresovou inkontinenci - tzn. že jsem si ucvrnkla třeba při kýchnutí. Teď po porodu už ok. Mám prý cvičit cviky na pánevní dno. Máte nějaký tip, kde najdu opravdu účinné cviky? Ideál by byla fyzio, ale to je teď se 3 dětmi z toho jedním miminkem a zároveň minimálními možnostmi hlídání nereálné.

ivašot.
Echt Kelišová 8651 příspěvků 11.09.19 19:47
@Anonymní píše:
Ahoj, obnovuji diskuzi. Mám 3 děti a dneska mi Dr. na kontrole po šestinedělí oznámila, že mám pokleslou dělohu. Prý hrozí inkontinence a může dojít až k výhřezu 8o Mluvila i o operaci. V posledním těhotenství jsem ke konci měla stresovou inkontinenci - tzn. že jsem si ucvrnkla třeba při kýchnutí. Teď po porodu už ok. Mám prý cvičit cviky na pánevní dno. Máte nějaký tip, kde najdu opravdu účinné cviky? Ideál by byla fyzio, ale to je teď se 3 dětmi z toho jedním miminkem a zároveň minimálními možnostmi hlídání nereálné.

Chce to fyzioterapeutku, která té ty cviky opravdu naučí, jinak to bude k ničemu. Jde o zdraví, tak sežeň fyzioterapeutku, která funguje i pozdě odpoledne a hlídat musí manžel

Váš příspěvek
Reklama