Pokoj pro hosty a šatna dohromady

30
11.10.19 20:13

Pokoj pro hosty a šatna dohromady

Zdravím, máte někdo pokoj pro hosty a šatnu v jedné místnosti? Jak se vám to osvědčilo v praxi? Kupujeme velký dům, kde je poměrně hodně místnosti, ale není prostor pro šatnu a pokoj pro hosty zvlášť. Spala by tam jen občas moje mamka nebo tchýně, když přijedou hlídat. Mám představu, že na jedné straně by byla velká vestavěná skříň a na druhé straně rozkládací pohovka, stůl a nějaká skříňka. Mám trochu obavy, aby tím nebylo moc narušené soukromí hostů, když tam budeme chodit pro oblečení. Chceme tam mít veškeré naše oblečení, včetně dětského. Jinak je to pokoj velký, cca 20 m2. Nebo nějaký nápad, jak to vyřešit jinak? Díky za nápady ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

996
11.10.19 20:20

Ahoj, my tedy nemáme ani pokoj pro hosty ani šatnu. Ale asi záleží jak často u vás někdo přespává. Pokud je to občas neviděla bych problém v tom si pár kousků ze skříně připravit večer, abych nemusela do šatny brzy ráno, když návštěva ještě spí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.10.19 20:21

Tak pokud k vám nejezdi na mesic, tak si muzes vzít věci ze šatny na ráno třeba vecer a nerušit je pak :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
11.10.19 20:24

Většinou jezdí tak na 3 noci, maximálně to bude na týden před statnicema. Taky jsem si říkala, že by se dalo pár kousků oblečení vzít a dát si je někam k sobě. Spíš jsem doufala, že se třeba ozve někdo, kdo to tak má a má už nějakou zkušenost :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1111
11.10.19 20:43

Já snad jen přispějí se zkušenosti jedné šatny pro všechny v jiném pokoji. U nás to nefungovalo, bylo to nepraktické. Doporučuji každému dat do pokoje skříň s běžným šactvem a do šatny jen sezónní věci, plesové šaty, kabáty a tak. Ale to je jen takový můj postřeh… Ještě mě napadlo, nedalo by se udělat sice vestavěnou skříň, ale udělat do ní vchod z druhé strany zdi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
544
11.10.19 20:46

Já to tak měla a neviděla jsem v tom problém. Vždycky jsem si potřebné věci vzala nebo když jsme se třeba někam chystali, tak jsme se s návštěvou v pokoji vystřídali. Navíc, návštěva je podle mě 95% casu s Vámi a ne zalezla v pokoji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11329
11.10.19 20:52

Tak mit vestvene skrine v jinem pokoji mi nejprijde zase az tak prakticke, to uz se ta skrin muze dat do toho pokoje. Satna je pro me mistnutka, do ktere se jde rovnou z loznice a je tam jen obleceni. Ale mozna si to spatne predstavuju, idealni by byl nejaky nacrtek pudorysu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9017
11.10.19 20:58

Taky mi to nepřipadá moc praktické, mít veškeré oblečení mimo v místnosti. Dala bych do ložnice a do pokoje dětí menší skříňky na běžné oblečení.

Jinak bych to taky řešila tak, že bych si oblečení nachystala večer, aby se tam pak ráno nemuselo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17206
11.10.19 21:02

Satna je proste satna, kde se odehrava veskera manipulace s pradlem, idealne i prani a suseni, vetsinou jsou police otevrene. Neumim si predstavit v ni spat. Neni to mistnost s vestavnou skříní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
39603
11.10.19 21:02
@Lenka_Hal píše:
Tak mit vestvene skrine v jinem pokoji mi nejprijde zase az tak prakticke, to uz se ta skrin muze dat do toho pokoje. Satna je pro me mistnutka, do ktere se jde rovnou z loznice a je tam jen obleceni. Ale mozna si to spatne predstavuju, idealni by byl nejaky nacrtek pudorysu…

Presne tak.. Bud z obytny místnosti vchod rovnou do satny, nebo radši skrine s oblečením co nosi denne u kazdyho v pokoji..
Segra ma taky šatnu takhle mimo a presne jak se tu psalo, ma tam sezonni veci nebo veci ze kterých deti vyrostly atd.

Jinak moc nechapu, co je velky dum s poměrně hodně mistnostmi, kdyz tam neni prostor pro pokoj pro hosty a satnu? Mate tolik deti, nebo tech místnosti zas tolik neni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
325
11.10.19 21:04

Ja som zase šťastná za šatňu,) mame ju hneď vedľa loznice a je to strašne praktické, v loznice nemáme ziadnu skriňu a lepšie s ami tak dýcha ')

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.10.19 21:34

Neni to dobre reseni, v pokoji pro hosty mam jen veci pro navstevy, abych tam nemusela vubec chodit, kdyz je tam nekdo ubytovany

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
325
11.10.19 21:46

@Aaajik a ten 20m2 pokoj by nešiel rozdeliť na 2 časti? ;) ak máš pôdorys, tak ho sem môžeš nahrať

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11329
11.10.19 21:48

V tom je ale to kouzlo te satny, tedy pokud se tam jde z loznice! Rano se sprchnu, na ksicht si vytvorim neco jako oblicej, uz v tu chvili si tak nejak rikam, jakou to mam vlastne naladu, kouknu z okna co pocasi, pak aniz bych behala pres barak si neoblecena prejdu do satny a vybiram, co bych si teda k tomu pocasi a nalade oblekla. Samozrejme za vykriku, ze nemam co na sebe, zatimco koukam do tech preplnenych vesaku…jakmile si clovek musi chystat neco noc pred tim, uz to neni ono :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
11.10.19 22:02
@Cuddy píše:
Satna je proste satna, kde se odehrava veskera manipulace s pradlem, idealne i prani a suseni, vetsinou jsou police otevrene. Neumim si predstavit v ni spat. Neni to mistnost s vestavnou skříní.

Prát a sušit budu v suterénu v prádelně, mám sušičku. Skříň by byla klasická vestavěná s dveřmi :wink: prostě přes jednu celou stranu velká skříň. Nic otevřeného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama