Reklama

Polystyrenové kuličky Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janac
Závislačka 3138 příspěvků 15.12.10 11:30
Polystyrenove kuličky Brno

Ahoj, prosím poradíte mi, kde v Brně zakoupit malé množství polystyrenovych kuliček do kojáku? Potřebuju je dost rychle. našla jsem si 2 paní na mmb ale je to pro mě dost z ruky.
Ideálně nejaké OC - futurum, avion popř. centrum Brna

(nebo jstli máte někdo nějaký zbytek doma - prosím SZ)

Díky moc :palec:

J.

Reklama

Reakce:

merett 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.10 12:53

Zkus si zavolat sem, mají tam kde co a mám takový pocit že jsem tam viděla i ty kuličky

BRNO - Husovice
Tomkovo náměstí 6
tel: 545 213 481, 548 525 932

Po-Pá: 9,00 - 19,00
So-Ne: 9,00 - 15,00

janac
Závislačka 3138 příspěvků 15.12.10 13:05

Aooj, díky a tomhle vím - ale je to právě úplně na opačném konci brna. Ta paní z mmb sídlí někde u Provazníkové (to je ještě blíž než Tomkáč).

To je pakec :zed: no asi budu muset tam.

J.

merett 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.10 13:16

jo táák, já myslela že je mimo Brno :-) tak mě ještě napadá že je velká nová podejna naproti baumaxu ale tam jsem nebyla http://www.sambaby.com/…ejna-v-brne/

LucaLuca
Závislačka 4470 příspěvků 15.12.10 13:55

Na Kobližné na rohu, kde je KB, bývalý Meinl a knihovna J. Mahena, je na tom čvrtém rohu bytový textil. Tak tam je mají za 59 Kč.

janac
Závislačka 3138 příspěvků 15.12.10 14:13

AHoj Luci, díky.
Já práve onehda šla okolo a divila jsem se, že je tam nějaký nový obchod - a práávě si myslím, že ten textil tam byl dřív (a že je tedy zrušen).

Ale podobný obchod s bytovým textilem byl na Panské.

A co taková ta galanterie dole na křižovatce Orlí s Josefskou?

Dík díky :huban:

Dana Klaudie
Ukecaná baba ;) 1685 příspěvků 15.12.10 14:26

Já jsem si je minulý týtden kupovala u nás v lékárně ve FN Brno (3. patro)

janac
Závislačka 3138 příspěvků 15.12.10 14:27

Dani, myslíš v Bohunicích? To by bylo ideální 8-o

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 15.12.10 15:32

Já kupovala v Kohoutovicích, tady , ale asi by to chtělo zjistit, jestli mají jen sólo náplně. Myslím že ano, ale nepamatuju si to stoprocentně.

Dana Klaudie
Ukecaná baba ;) 1685 příspěvků 15.12.10 22:02

jojo, myslím Bohunice

janac
Závislačka 3138 příspěvků 21.12.10 20:02

tak jestli to tady třeba bude něksdo číst a dohledávat, tak jsem nakonec nakoupila v Bráně k dětem. 10litrů za 100kč.

J.

Andrees
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 13.03.11 22:10

A v Brně je tedy seženu kde v menším mnoužství? jinak mě napadlo - dají se koupit na netu - viz http://sedaci-vaky.kampet.cz/choose.asp?… ale 100 litrů je moooc :-D
podělil by se někdo se mnou?byl by zájem, kdybych to objednala ve velkým?
Chci na kojící polštář a kdyžtak si nechat trochu na plnění ňuchňacích plyšáků.Kdyžtak pište sem nebo do SZ, budu tu kdyžtak průběžně dávat stav…

fikuska
Nováček 8 příspěvků 29.11.11 02:48

Ahoj,

hledam v Brne polystyrenove kulicky, a nasla jsem na foru tvoje vlakno, ve kterem zminujes pani z Provaznikove, ktera je prodava. Tak se chci zeptat, jestli si nahodou nevybavis kontakt na ni. Chtela jsem ti napsat interne, ale pry jakozto novacek nemuzu.. Kdyby sis vzpomnela a napsala mi, budu rada.

KPKristy
Hvězda diskuse 46603 příspěvků 29.11.11 08:53

Tady se dají sehnat kuličky i v menším množství. Není to sice Brno, ale za tyhle peníze se to dá :nevim:

kacabosom
Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 08.09.15 17:51

Ahoj, taky bych chtela sehnat eps kulicky i dute vlakno. Je to nekde v Brne za rozumnou cenu?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >