Pomocníci na úklid (stroje)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
17.1.22 16:58

Pomocníci na úklid (stroje)

Dobrý den, chtěla bych si usnadnit úklid domu. Jaké máte vymoženosti? My máme robotický vysavač, sušičku a myčku.
Děkuji za tipy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2173
17.1.22 17:09

Myčku, pračku, mikrovlnku s funkcí crisp :srdce: (asi to nejsou úplně vymoženosti), a z těch méně standardních mám parní čistič Kärcher, který je prostě úplně boží. Robotický vysava jsem měla, ale moc mě neoslovil, tak putoval dál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1692
17.1.22 17:42

„vysavač na okna“ usnadní to mytí oken o takových 90%.

Jinak myčka, pračka, sušička, robovysavač. Prostě taková ta klasika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4941
17.1.22 17:48

Nevím, co by ještě kromě zmiňované klasiky mohlo být za usnadňovače :think: není to teda k úklidu, ale ke všemu co už tu zaznělo si nedovedu představit domácnost bez papiňáku :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.1.22 17:53

To samé, co ostatní. Plus nedám dopustit na tyčový aku vysavač. Za mě vynález století. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29246
17.1.22 18:01

Ja přidám ještě parní mop, jenom strčím do zásuvky a vytiram, žádný tahání kýble apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1563
17.1.22 18:13

Robotický vysavač i s mopem a myčka mi ke štěstí stačí. :srdce: Zkoušela jsem parní mop a vysavač na okna a vůbec mě to neoslovilo - pomalé, hlučné, neefektivní. Tlakový hrnec taky prakticky nepoužívám. Někdo chválí pomalý hrnec a horkovzdušnou fritézu, to bych možná zvažovala. :nevim: Ještě z „vynálezů“ miluju vaření na indukci a fialový vileda hadr. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14819
17.1.22 18:18

Klasika, myčka, sušička, robo vysavač, parní mop. Nic jiného mě nenapadá :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5979
17.1.22 18:19

A ještě přidám - ruční mini vysavač - když jsou děti, tak super věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12838
17.1.22 18:41

Krom výše zmíněného - velmi často využívám ruční parní žehličku, už bych si to bez ní neuměla představit. Nenahradí to klasickou žehličku, ale díky sušičce toho moc nežehlím. A dámské věci s různýma záševkama atd., to je opruz žehlit klasickou žehličkou. Kdežto parní do ruky, to je pecka, používám několikrát týdně, beru ji sebou i na služebku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3517
17.1.22 18:46

Pro mě myčka, sušička, robotický vysavač a Pomalý hrnec :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5979
17.1.22 18:54

Jo pravda! Ruční napařovač oblečení. Další super věc! Jinak bych byla nemožná bez myčky, robotického vysavače s mopováním a taky čistička vzduchu a zvlhčovač

Příspěvek upraven 17.01.22 v 21:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4463
17.1.22 19:16

Robovysavac na okna vylozene zklamani, porizovali jsme ho hlavne kvuli rade stresnich oken, ke kterym je horsi pristup, ale klasickym akuvysavacem s nastavcem Leifheit to mam umyte mnohem driv a lip. Parni cistic me taky vylozene zklamal, vyhozene penize. Nedam dopustit na susicku pradla a mycku. Robovysavac jsme poridili asi pred deseti lety, zprvu nadseni, ted uz ho vubec nepouzivam. Za me nic lepsiho nez pracku, mycku a susicku nikdo nic lepsiho nevymyslel. Jeste mame cisticky vzduchu a klimatizaci, ale to je spis abychom tu nechcipli, nez ze by mi to setrilo praci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
26.1.22 18:51

Tak myčku beru jako součást žití. Nechápu jak někdo může žít bez ( třeba má sestra s 3 detma). Susicka - nechápu jak jsem bez ní mohla žít. A teď jsem si pořídila k irobotovi ještě bisell tyčový vysavač 3v1. Vysaje, vytře, vysuší. Za mě - nechápu proč jsem si ho nekoupila už dřív.

A na oplátku mám vysavač na okna - a nechápu co na něm kdo má. Za mě - ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1171
26.1.22 19:06

@ffugaska Ten bisell crosswave pro animal máme taky a já z toho mám takové rozporuplné pocity - Když je na podlaze víc chlupů, tak se to ucpe, když víc bahna, dělá to šmouhy a úplně do sucha to taky nevytře. Navíc to teda dělá šílený kravál. A ještě ty čističe, to je slušná spotřeba, i když vůně krásná. Když jsem četla recenze, lidi psali, že jim nejvíc vadí, že to neuklidí pár cm po okrajích, ale to mi vadí nejmíň. Moc to nepoužívám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat