Pomoc, stáváme v pět ráno

3.6.15 10:38

pomoc,stavame v pet rano

Ahoj holky, muj maly a 2 mesice, usina pekne v pul osme az osme, pak vstane okolo treti na mlicko (UM) ale zacal vstavat kazde rano v pet a ja jsem uplne vyrizena, zacne sebou hazet, tlacit, nechce lezet, porad vypadava dudlicek..a ja jsem uplne mrtva…myslite ze se to zmeni? pres den spi tak normalne, tak si nemyslim ze je prespaly, no a pak by zabral v sedm ale to musim vstavat a vypravovat dcerku do skolky, takze uz to nedospim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6354
3.6.15 10:40

Má 2,5 měsíce a budí se je jednou, buď ráda. Je ještě maličký, ono se to ještě 10× změní :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1911
3.6.15 10:41

Určitě se to zase změní ;)!A to ještě několikrát…
U nás mladší tedˇ taky začala vstávat kolem 4-5hod. :zed:,ale jí už můžu naštěstí domluvit ;)!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8714
3.6.15 10:42

@Elliisek No a nemůžeš si jít lehnout dříve, aby jsi se vyspala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9144
3.6.15 10:43

Myslím, že s tím moc nenaděláš, nejlepší by bylo se přizpůsobit jeho režimu a jít si večer dříve lehnout. Jinak celkově bych Vaše spaní považovala za nadstandard :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pavlats
3.6.15 10:45

Moje holky mívaly v noci také akční chvilky. Klidně se vzbudily ve čtyři, dvě hodiny si povídaly (nebo ječely) a pak zase usly. Já to nikdy netolerovala, nikdy mě nenapadlo s nimy vstát. Pokud si jen povídaly, tak jsem dělala, že spím. A pokud ječely, tak jsem jim vrazila dudlík, položila a zalezla do postele. A takhle jsem to dělala, dokud to nepřešlo. Byl to cca týden nebo 14 dní. Výsledek byl, že je to přešlo a v pohodě spí do sedmi ráno.
Osobně bych s ním nevstávala. Dělala bych, že spím a pokud by začal ječet, tak dát dudlík a zalehnout a vydržet!

• Nahlásit
  • Citovat
11133
3.6.15 10:46

V tom veku bych byla rada, ze spis v kuse pres noc a nerypala do rezimu, at to neni jeste horsi. ono se to bude hodne menit, tak spi, kdyz spi on a neres ;) mi tak slecna vstavala vic jak pul roku, ale stejne jsem to brala jako luxus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8714
3.6.15 10:48
@ivašot. píše:
Myslím, že s tím moc nenaděláš, nejlepší by bylo se přizpůsobit jeho režimu a jít si večer dříve lehnout. Jinak celkově bych Vaše spaní považovala za nadstandard :D.

To já teda taky. Když si vzpomenu na vstávání x krát za noc…Jak já jsem si přála spát alepoň tři hodiny v kuse.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
3.6.15 10:58

@Elliisek půjčim Ti svojeho, vstává od narození v tuhle dobu, když spí do 6, tak slavím, když se jednou za měsíc povede a spí do 8, je mu 100% zle :think: :mrgreen: mmchdm, vstávání 1× za noc je maximální luxus :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.15 11:05

My takhle teda vstáváme taky, někdy už ve čtyři…má to takhle od narození, teď má 5,5 měsíce :) popravdě už jsem si zvykla, musela jsem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1800
3.6.15 11:14

Naší je 3 a půl a vstává takhle od narozeni v zimě vstává ve 4. Nezbylo nám než se přizpůsobit a chodit spát brzy. V devět večer už je u nás hluboká půlnoc :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8714
3.6.15 11:16

Navíc, teď je v pět hodin už venku vidět, takže vstávání je pro tělo přirozenější než v zimním období. Já už vstávám v pět dlouhé roky, okolnosti mě donutily si zvyknout a jsem ráda. Ale zakladatelku naprosto chápu, každý máme jinou potřebu spánku. Na jejím místě bych prostě s miminem zalehla, případně si lehla i přes den, když mimi spí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
3.6.15 11:18
@Elliisek píše:
Ahoj holky, muj maly a 2 mesice, usina pekne v pul osme az osme, pak vstane okolo treti na mlicko (UM) ale zacal vstavat kazde rano v pet a ja jsem uplne vyrizena, zacne sebou hazet, tlacit, nechce lezet, porad vypadava dudlicek..a ja jsem uplne mrtva…myslite ze se to zmeni? pres den spi tak normalne, tak si nemyslim ze je prespaly, no a pak by zabral v sedm ale to musim vstavat a vypravovat dcerku do skolky, takze uz to nedospim

tak to buď ráda, že ti v 5 vstává, jsou rodiny, kde miminko v 5 teprve usíná :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
15
3.6.15 11:18

Určitě se to změní ještě několikrát, miminko je maličké :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
3.6.15 11:20

Máme 3,5měsíce a taky to tak má, v 20 hod poslední krmení, pak vstává až v 5-6hod, ale pak už se jí nechce spát v postýlce, ale mě jo :mrgreen: beru si jí ráno do postele a tam ještě vytuhne na dvě hodinky

jinak doporučuju, trošku přes den upírat spánek, pořád si hrajeme a třeba když jdu vařit tak si jí dám v košíku do kuchyně a pořád na ní mluvím a šaškuju, ona neusne, nechám jí jen když vyloženěn vytuhne a na prochajdě v kočárku a to uvidíš jak ti bude hezky spinkat až do rána

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama