ponožky pro mimi

256
1.3.05 12:11

ponožky pro mimi

jaké dáváte? Já teda zatím používám hlavně dupačky, ale někdy mám i takový kalhotky, takže ponožky potřebujem. Když mu dám s gumičkou, zdá se mi ,že ji má moc otlačenou na nožce a že by to mohlo vadit. Když dám takové bez gumičky, tak je razdva skope nebo sundá rukama, když si hraje s nožkama. máme docela chladný byt a kluk je i nachlazený, takže nemůže být naboso.Většinou teda vítězí dupačky, ale pokud mají rozepínání na plínku, tak mi prcek prostrkuje holou nožku mezi těma cvočkama. Jindy ho brzdí v rozletu(teda spíš v rozkopu) takový to zúžený místo u kotníku, vysleče se a zpátky mu nožka nejde, takže nemůže natáhnout nožku, ale to je zase jinej problém.
Jaký máte zkušenosti?
Michaela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
1.3.05 12:24

Zkušenosti mám stejný jako ty. Ponožky malé vydrží tak 10 vteřin a letí vykopnuty tak metr daleko. Vyzkoušela jsem asi 10 typů ponožek a pak rezignovala. Malé oblékám dupačky, kde ponožky nepotřebuje.
Aneta

• Nahlásit
  • Citovat
Vvv
1364
1.3.05 13:13

Ahoj holky,
teď jste mi připomněly, jak po mně malej střílel ponožkama :D
Pamatuji si, že jediné, co se nám jakž takž osvědčilo, byly froté ponožtičky - lépe drží a gumičky na nich neškrtily. A ideální byly takové ty spíš už podkolenky - ty většinou díky jejich délce nesestřelil :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
1.3.05 13:59

Ahoj Michaelo.
Kdysi jsem dostala několik kousků starých dupaček a měly na zadní staně ve švu nad patičkou všité kojenecké šňůrky, které se daly pohodlně vpředu zavázat, takže dupačky kolem kotníků krásně drží. Našívám si je dodatečně téměř na všechny nové dupačky, které má naše holčička trošku delší a je po problému.
Radka + Betynka 7m

• Nahlásit
  • Citovat
625
1.3.05 14:35

ahoj Míšo,
já dávám ponožky ještě přes dupačky, protože jinak Kačka obvykle vyvlíkne nohu z nohavice, no znáš to. Potvrzuju, že froté fusky jsou celkem fajn, ale musí být fakt hodně malé. co je ale nejlepší (kromě těch kaniček, jak psala Radina) jsou pletené bačkůrky taky s kaničkou. My jsme je jako malé mívaly, teď se spíš nosí ponožtičky, ale ty bačkůrky se právě zavážou, takže drží a jsou teplé! Doporučuji :D My máme slušivě s bambulkami a nevypadá to zle :D

Jana + Kačenka 12 týdnů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.3.05 14:37

U nás to vyřešily pletené ponožky se šňůrkou kolem kotníčků.Jinak vše marný.
(někdy jsme musely zavázat mašličku dozadu,protože si je prcek rozvázal a sundal,ale to bylo jen občas :lol: ).Při lezení po čtyřech je to jedinný,co na noze vydrží.Dávala jsem je i na dupačky,já mám taky ráda teplo od noh,tak mimču to určitě neuškodí.Taky si ty dupky tak nevyslíkal,i když byli o malinkko větší.Katty

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama