Pořád se dohadujeme, v kolikátém měsíci malý je

7213
16.2.12 07:07

porad se hadame-v kolikatem mesici maly je????

Holky,porad se dohadujem s pritelem,o tom jak stary maly je-kolikaty mesic a pak v kolikatem mesici jsme…

Maly ma 5mesicu a 18dni

Chteli jsme se divat orietacne do knizky o vyvoji a dovednostech a kazdy jsme mluvili o jinem mesici :lol:

pritel rikal ze maly je v 6mesici a ja ze v 5mesici…kdo ma pravdu,na jaky mesic se mame divat?

Maly ma 29.unora narozeniny… a proste je rozdil kolik mesicu ma a v kolikatem mesici je?????????

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.2.12 07:13

Ráda bych ti poradila, ale nějak nechápu smysl otázky…nechápu jak může mít 29.února narozeniny a už vůbec nechápu jak mu teda může být 5 měsíců :nevim: jinak by teda měl být asi už v šestém měsíci :think:

  • Citovat
  • Upravit
152
16.2.12 07:13

Podle mně má 5 a půl měsíce tudíž jde mu 6 měsíc. Svým způsobem máte oba pravdu. Když se budete dívat na 5 měsíc, tak už by to měl umět, co píšou.
(Něco jiného je, že každé dítě je jiné.)
Když se budete dívat na 6 měsíc, tak to už začne pomalu zvládat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29730
16.2.12 07:14

V sestem mesici ;) Podobnych diskuzi uz tu par je, vetsinou o pocitani tehotenstvi, ale princip je stejny. Ma za sebou 5 ukoncenych mesicu, probiha sesty. V tehotenstvi to je treba sedmy tyden= 6+2. Kdyz se dite narodi, zacina jeho prvni mesic.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11689
16.2.12 07:14

Pravdu má přítel Maxim je v 6 měsíci :) Nějak ale nechápu ty narozeniny v únoru to by mu už měl být skoro rok ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
152
16.2.12 07:17

hihi. 29.února narozeniny, to mně ani nenapadlo, jaký je tam kiks. pochopila jsem to, že se narodil 29. den v měsíci

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7213
16.2.12 07:17

je ja myslim narozeniny jako mesicni… :lol: :lol: :lol: ne rocni :lol:

proste kazdy mluvime neco jineho…a hadame se dokrve :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6578
16.2.12 07:18

Jo, malý je v šestém měsíci (právě probíhajícím). Ale taky nechápu ty narozeniny? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7213
16.2.12 07:18
Renča88 píše:
hihi. 29.února narozeniny, to mně ani nenapadlo, jaký je tam kiks. pochopila jsem to, že se narodil 29. den v měsíci

on se narodil 29.srpna,takze beru ze ma 29. pomyslne narozeniny…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29730
16.2.12 07:19
RadanaH píše:
je ja myslim narozeniny jako mesicni… :lol: :lol: :lol: ne rocni :lol:proste kazdy mluvime neco jineho…a hadame se dokrve :lol:

Tak uz se nehadej, protoze on ma pravdu, coz teda nastve :mrgreen: Radsi rikej, ze ma maly 5 mesicu (a pul) a mas pokoj ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7213
16.2.12 07:21
asha píše:
RadanaH píše:
je ja myslim narozeniny jako mesicni… :lol: :lol: :lol: ne rocni :lol:proste kazdy mluvime neco jineho…a hadame se dokrve :lol:
Tak uz se nehadej, protoze on ma pravdu. coz teda nastve :mrgreen: Radsi rikej, ze ma maly 5 mesicu a pul a mas pokoj ;)

jako to jooo,to ja tak rikam,ale ja bohuzel rikala,at se divame na 5mesic :lol: proste v tomhle vznikla nase hadka,ze na jaky mesic koukat :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29730
16.2.12 07:22
RadanaH píše:
asha píše:
RadanaH píše:
je ja myslim narozeniny jako mesicni… :lol: :lol: :lol: ne rocni :lol:proste kazdy mluvime neco jineho…a hadame se dokrve :lol:
Tak uz se nehadej, protoze on ma pravdu. coz teda nastve :mrgreen: Radsi rikej, ze ma maly 5 mesicu a pul a mas pokoj ;)
jako to jooo,to ja tak rikam,ale ja bohuzel rikala,at se divame na 5mesic :lol: proste v tomhle vznikla nase hadka,ze na jaky mesic koukat :mrgreen:

Hmmm, chapu :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1112
16.2.12 07:23

Radano, 29.8. - 28.9. je první měsíc, 29.9. - 28.10. je druhý měsíc, a tak dále až 29.1. - 28.2. je šestý měsíc jeho života. Neboli ukončený pátý.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11689
16.2.12 07:23
RadanaH píše:
asha píše:
RadanaH píše:
je ja myslim narozeniny jako mesicni… :lol: :lol: :lol: ne rocni :lol:proste kazdy mluvime neco jineho…a hadame se dokrve :lol:
Tak uz se nehadej, protoze on ma pravdu. coz teda nastve :mrgreen: Radsi rikej, ze ma maly 5 mesicu a pul a mas pokoj ;)
jako to jooo,to ja tak rikam,ale ja bohuzel rikala,at se divame na 5mesic :lol: proste v tomhle vznikla nase hadka,ze na jaky mesic koukat :mrgreen:

no tak koukej na oba a porovnávej :lol: to naštve když má mužskej pravdu co? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16837
16.2.12 07:25

Běží mu ted 6.měsíc, je to jako v tehotenství, když si byla tehotná např.5měsíců a 10dní tak jsi byla v 6.měsici, takze to je to samé.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek