Pořád ucpaný nos, 9 měsíců - rady

597
8.3.16 06:20

Porad ucpany nos 9 m - rady

Maminky dcera ma rymu bude to dneska tyden, ale posledni 3 dny to ma tak, ze dycha porad pusou, nemuzu ani nakojit vzdy potahne a musi se nadechnout pusou a zase pitahne :((((

Striknu morskou vodu odsaju a stejne nic..

Vecer jsem strikla nassivin 0-1, ale, ze by to bylo nejak lepsi..

Pres den ji obcas tece z nosu obcas ne, ale taky porad dycha pusou :(

Co ji dat? Po ranu ma rymuzlutou pak bilou..

Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4069
8.3.16 06:36

A odsavas před splichnutim??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58700
8.3.16 07:40

@Helll odsávat a vydržet? :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15068
8.3.16 08:12

Fenistil kapky na splasknutí sliznic? Sinupret kapky na ředění hlenu? Tedy jestli můžou už takováhle mrňata?:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5577
8.3.16 08:25

Zkuste eukalyptový nebo mátový olej do misky s vodou a postavit na topení nebo do aromalampy. Mělo by to způsobit splasknutí sliznic. Nebo nosní balzám od Saloos mají dětský a pro dospělé, když měl syn ve 3 měsících silnou rýmu tak jsem sáhla po tom pro dospělé :oops: a pomohlo to.
Jinak pokud jste nebyli u doktora tak s bíložlutou rýmou bych k doktorovi zašla, může přejít do dutin a být chronická. Sestra s tím bojuje doteď a to jí je 32.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597
8.3.16 09:06
@hofka píše:
Fenistil kapky na splasknutí sliznic? Sinupret kapky na ředění hlenu? Tedy jestli můžou už takováhle mrňata?:-)

Nevis jak dlouho se muze davat ten fenistil? Sinupret je od roka, ale od vcera ji davam.. Sice min kapek.. Doufam, ze uz to zabere..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597
8.3.16 09:07
@Heivka píše:
Zkuste eukalyptový nebo mátový olej do misky s vodou a postavit na topení nebo do aromalampy. Mělo by to způsobit splasknutí sliznic. Nebo nosní balzám od Saloos mají dětský a pro dospělé, když měl syn ve 3 měsících silnou rýmu tak jsem sáhla po tom pro dospělé :oops: a pomohlo to.
Jinak pokud jste nebyli u doktora tak s bíložlutou rýmou bych k doktorovi zašla, může přejít do dutin a být chronická. Sestra s tím bojuje doteď a to jí je 32.

Chronicka ryma me vubec nenapadla :oops:

A ty kapky pro dospele to myslis jako olynth? Taky jsem uvazovala, ze ji dam at muze aspon v noci dychat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5577
8.3.16 14:18

@Helll Ne kapky ale nosní balzám Saloos pro dospělé. S kapkami jsem velmi opatrná, měla jde nehezkou závislost na kapkách do nosu a dlouho jsem se z toho dostávala.
@Jana Wei proto jsem ho doporučila odpařit, tam pak tak vysoká koncentrace na sliznici nevzniká :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama