Miluji svého expřítele

Deenisa
4.2.10 08:24

Poraďte

Přečetla jsem tu hodně diskusí na téma milenky a bohužel musím přidat i svou zkušenost.
Jsem vdaná a mám 2 klučiny.Přesto se nemůžu zbavit dojmu,že jsem sama.S manželem nám to klape v posteli,jinak je to k ničemu.Kdysi dávno jsem se zamilovala do jednoho kluka,on do mě taky,ale já to pokazila svou neschopností být věrná.Dopadlo to tak,že mi dal kopačky.
Od té doby uplynulo strašně moc let (asi 10) a on je stále s jednou ženou.Je s ní ženatý a vypadá celkem šťastně (i když jeho manželka ze mne moc nadšená není,asi naši minulost zná).Mají jedno dítě a druhé na cestě.Bohužel ho každou chvíli potkávám a ptám se co by bylo kdyby.
Hodně z vás mě teď odsoudí,ale já na něho prostě nedokážu zapomenout a sama nevím co mám dělat.
Dospěla jsem i do fáze,kdy mi bývá jedno,že bych třeba mohla rozbít rodinu s dítětem na cestě,ALE nejde si poručit.Prostě vím jednu věc na 100% a to že jsem ho neměla podvádět a mohla jsem být šťastná.
Ale co teď?Poradíte?Děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16697
4.2.10 08:36

No myslim, ze by sis mela odpovedet na jednu otazku.
Stoji on o tebe? Podle mne ne - je celkem dlouhou dobu s jednou zenou, ma s ni dite a ceka dalsi. Myslis si, ze by si komplikoval asi stastny vztah bokovkou, zvlast kdyz se pravidelne potkavate? A navic ty kopacky ti dal on, ne ty jemu z duvodu tve nevery…Radim otevrit oci a nestavet si vzdusne zamky co by kdyby…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3379
4.2.10 08:43

Tak já si se vztahy taky celkem užila svoje, rok 2008 a 2009 by byl na román :lol: Ale poradit ti fakt neumím :nevim: Ani nepíšeš, jesti je ta láska vzájemná, jestli i tvůj ex tě stále miluje… Ale z toho co jsi psala - asi bych se řídila heslem „sejde z očí, sejde z mysli“. Nevím jak a kde se potkáváte, ale snažila bych se to eliminovat a soustředila bych se na vlastní rodinu a vztah :nevim: No, jak říkám, těžko radit, nakonec si budeš muset poradit stejně sama. Přeju hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1166
4.2.10 08:54

Ahoj,

podle toho co ctes si myslim, ze o tebe nema zajem. Myslim si, ze kdyby chtel chlap jinou zenu nez s kterou je ve vztahu tak si nebude porizovat dalsi dite.
Ale je pravda, ze nevi co k nemu citis. Mozna kdyby o citech vedel taky by se choval jinak,ale mozna ne. Ja byt tebou tak se ridim rozumem a ne srdce. Vim, ze je to tezke,ale mnoho lidem by jsi zkomplikovala zivot a navic i detem. Vim, ze srdce asi tahne jinam,ale uvedom si, ze kdyby jsi byla ve vztahu s tvym ex taky tak dlouho doubu jako se svym muzem tak by te to treba tahlo taky jinam. Neni to jen to, ze nedovedes byt verna stale?Promin, mi uprimnost,ale tak to citim ja.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Deenisa
4.2.10 09:24

Potkáváme se celkem často,protože bydlíme v menším městě.Tudíž obchody a podobně.Navíc pracuju v instituci,kde přicházím každodenně do kontaktu s lidmi,občas i jejich rodiny.
O mých citech neví a myslím si,že pro něho už je to dávno pasé.Náš intenzivní vztah trval pouze měsíc,ale známe se od dětství,dlouhou dobu jsem ho ignorovala,byla jsem jeho platonická láska.
Jestli jsem věrná,přiznám se,že současnému manželovi ne.Možná v tom hraje roli,že se dost líbím.Každý mi to říká a vidím to z reakcí mužů.Ráda si užívám pozornosti.Můj manžel je na tom podobně,takže vrána k vráně.Ale už mě to začíná štvát.
Občas si říkám kam dal můj ex oči,takových let s takovou šedou myškou.Co na ní vlastně vidí a co mu může nabídnout.Já bych se z minulých chyb dokázala poučit a vážila bych si toho,že ho mám.

• Nahlásit
  • Citovat
1225
4.2.10 09:33

No, to je vzdy otazka, na jak dlouho je clovek schopny se poucit. Kazdy to nedokaze - nekdo to dokaze jen na chvilku.
Taky bych se primlouvala k soustredeni se na sveho muze, Vas vztah, deti… promluvit si se svym manzelem, co ti nevyhovuje a spolecne na tom zapracovat. On totiz pekny vztah vyzaduje a) stesti, ale za b) take dost driny - jen tak sama o sobe to zpravidla dlouhodobe nevydrzi.
No preju tedy hodne stesti a pevnou vuli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18285
4.2.10 09:33

Deeniso,promin,ale ten posledni odstavec no…
Treba je to seda myska,ale je verna,coz se o tobe rict neda..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1010
4.2.10 09:36
Deenisa píše:
Náš intenzivní vztah trval pouze měsíc,ale známe se od dětství,dlouhou dobu jsem ho ignorovala,byla jsem jeho platonická láska.
Jestli jsem věrná,přiznám se,že současnému manželovi ne.Možná v tom hraje roli,že se dost líbím.Každý mi to říká a vidím to z reakcí mužů.Ráda si užívám pozornosti.Můj manžel je na tom podobně,takže vrána k vráně.Ale už mě to začíná štvát.
Občas si říkám kam dal můj ex oči,takových let s takovou šedou myškou.Co na ní vlastně vidí a co mu může nabídnout.Já bych se z minulých chyb dokázala poučit a vážila bych si toho,že ho mám.

Tak tohle mě teda dostalo. Myslíš, že ve vztahu jsou lidé šťastní podle toho jak atraktivního mají partnera? Ta šedá myška, jak Ty říkáš, má zřejmě to co Tobě chybí, umí být dobrou ženou.

A uvažovat, že rozbouráš něčí vztah jen na základě bývalé pouze měsíční známosti před deseti lety 8-o Vzpamatuj se. Kde bereš tu jistotu, že jsi tak neodolatelná? To že jsi asi pěkná ženská rozhodně není všechno :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
4.2.10 09:40

No me by to taky zajimalo.Vis ty sede mysky maji neco co treba chybi takove krasce.
Ale fakt se vzpamatuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12160
4.2.10 09:53

Zakladatelko, nečetla jsem reakce holek, ale fakt si myslíš, že bys s ním byla šťastná? Napořád? Se svou neschopností být věrná? (jak jsi zmínila v 1. příspěvku?). Si nějak protiřečíš. A když jsi do něj byla (a jsi) stále zamilovaná (nebo uražená ješitnost z rozchodu?), tak proč jsi se vůbec vdávala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sepishek
4.2.10 09:54

Jste se na ni sesypaly :-)
Ne, ted vazne. Ja myslim, ze je to celkem lidsky, ze kdyz clovek vidi par, kde je jeden extremne krasnejsi nez druhej, tak nas zakonite napadne, co za tim vezi. Ani to nemusi byt mysleno nijak spatne.
Kazdopadne taky se priklanim k nazoru pracovat na vlastnim vztahu a do druheho se necpat. Hodne to klame. Nejpozdeji za par mesicu by ti, mila zakladatelko, zevsednel jako ostatne kazdej clovek a byla bys zase na zacatku s tim, ze na krku bys mela dve rozbita manzelstvi. A ona krasa je deviza, se kterou si taky moc dlouho nevystacis a mozna na tvym prikladu si ten tvuj ex uvedomil, jak je nepodstatna a ted je v pohode s myskou, ktera mu nezanasi. Treba nepotkat tebe by si toho vubec nevazil. Zkratka myslim, ze vas mesicni vztah svuj ucel uz splnil. Podle me uz by clovek mel malinko ovladat svoje pudy, kdyz ma deti. Kazdopadne chapu, ze se v tom ted placas a je pro tebe tezky se v tom zorientovat. Drzim palce, at se rozhodnes spravne.

• Nahlásit
  • Citovat
3138
4.2.10 09:56

Ahoj, já te chápu..ale je to z meho pohledu hlavne o tom, že jsi s tím druhým proste NEBYLA. Neprožila jsi s ním ta léta - at uz v dobrym ci spatnym (oboje muze sblížit i rozdělit) neuklizela jsi po nem ponozky a flasky od piva (např), nehadala se o prkotinach..
Je jednodušši se zamilovat do cizího človeka, než do svého muže, bohužel.Cesta do pekla je rovná, do nebe trnitá.
Nemusí to tak být vždycky, určitě se čas od času sejdou 2 nekomplikovany vyrovnany osobnosti, ale časteji si lidi s sebou tahnou batoh neceho z minula, co si vybíjejí na partnerovi.
Myslím, že ti chybí sebevedomí a potřebuješ proto lichotky (a více) od mužů. Jaký jsi měla vztah s tátou?
J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12160
4.2.10 09:57

Aha, tak Tvůj 2. příspěvek je ještě lepší… :potlesk: :roll: . No, tak se mrkni do zrcadla a zeptej se té krasavice, proč ta „šedá myška“ JEHO přitahuje? Že by ho měla ráda? Že by mu nezahýbala? Že by si ho vážila?
Co myslíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29037
4.2.10 10:03

Taky nechápu,jak můžeš po měsíční „intenzivní“ známosti někdy před 10 lety usuzovat,jak by vám klapal normální životní vztah se vším všudy,co k němu patří -péče o děti,vzájemná opora,pomoc,spolehnutí jeden na druhého :mrgreen:

Asi to ve Tvém manželství nějak nefunguje,že?Jde to cítit,protože vůbec nevíš,co to znamená.

Mě spíš příjde,že máš přehnané sebevědomí,nic víc.A krása není všechno..Ono pěkná ženská a „pěkná ženská“ není vždy totéž :lol:

A nezlob se na mě,nedokázala by ses poučit.Jen bys rozbila rodinu s dítětem na cestě,udělala nešťastnými moc lidí jen proto,aby sis TY mohla na pár měsíců užít a potom jít zase „o dům dál“..Kdybys ho měla doopravdy ráda,vůbec tak neuvažuješ.Nebylo by Ti to jedno.Byla bys ráda,že je šťastný,moc bys mu to přála.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3432
4.2.10 10:04

janac - já myslím, že právě sebevědomí zakladatelce zrovna nechybí. :-) Právě naopak mám spíš pocit, že si myslí, že je neodolatelná a že na ni žádná jiná ženská nemá. :-) Ta věta o šedé myšce mě taky celkem dostala, ale asi má jiné kvality, kdy s ní její manžel je tolik let a má s ní 2 děti, ne? :roll: A už vůbec nechápu, že to řešíš po tak dlouhé době, zvlášt, když jste spolu byli měsíc. 8-o Taky bych řekla, že je to uražená ješitnost z rozchodu a asi i závist té druhé ženě, že ona je prostě šťastná, čeká druhé dítě s tvým ex… Nemyslím si, že z tvé strany jde o lásku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama