Poraďte, jaké kytičky vyset, aby mi letos pokud možno kvetly?

3543
19.5.11 14:28

poraďte jaké kytičky vyset, aby mi letos pokud možno kvetly?

Poradte co by mi ještě tak letos mohlo vykvést… Jedná se o délku cca 25-30m.. takže za sazenice bych dala majlant
Zde v přední části máme 3 druhy afrikánů, jedná se ještě o boční strany

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
522
19.5.11 15:03

co např. tohle?? osobní zkušenosti ale nemám
http://abecedazahrady.dama.cz/…default.aspx

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
109
19.5.11 16:10

Tak zrovna dneska sem si koupila nový číslo Flory a píšou tady že tento měsíc lze ještě vysévat letničky - měsíček a godecie, lichořeřišnice, taky ostálky a aksamitníky.
Já sem teprve začátečník co se týče kytek :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3543
19.5.11 16:13

holky děkuji, takže super, ještě bych mohla něco ven vyhodit- :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3730
19.5.11 16:13

Mofiz,tak já si myslím,že na výsevy už je pozdě.Kytičky by kvetki na konci léta a hlavně na podzim.Já bych raději koupila již hotové rostliny,udělají ti parádu hned :kytka:
trochu se v tom vyznám,jsem z oboru :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3543
19.5.11 16:20

Jano, jenže na kolik by mne ty kytičky vyšly, když jde o delku 30metrů

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3270
19.5.11 16:22
JanulkaM píše:
Mofiz,tak já si myslím,že na výsevy už je pozdě.Kytičky by kvetki na konci léta a hlavně na podzim.Já bych raději koupila již hotové rostliny,udělají ti parádu hned :kytka:
trochu se v tom vyznám,jsem z oboru :lol:

souhlasím,ale možná by to šlo něco zkusit vyset ve foliáčku nebo skleníčku - třeba cinie jsem musela znovu set jak byly začátkem května ty mrazy neb mi pomrzly,je to 14 dní a už jsou pěkný za týden je dám myslím ven.
Taky bych ale investovala do sazeniček,za chvíli budou i levnější jak bude končit to ideální období k sadbě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3513
19.5.11 16:23

cínie, spolehlivá to kytka, vydrží naprosto všechno i mé zahradničení a každý rok bohatě kvete. Semena jenom do země a zalívat. A vydrží dlouho ve váze. Včera jsem dávala do země. http://www.bakker-cz.com/…Bt%C3%A1.htm

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10170
19.5.11 20:19

Zkus lichořeřišnici. My jí loni sázely až koncem května a přes léto krásně kvetla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3513
20.5.11 09:00
Achdarek píše:
Zkus lichořeřišnici. My jí loni sázely až koncem května a přes léto krásně kvetla.

taky ještě vyzkouším :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Party Time spotřebiče

  • (4.8) + 30 recenzí

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný