Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Syn nám už vyrostl z vajíčka (má přes 10 kg) a tak vybíráme další autosedačku. My sami ale auto nemáme, takže je autosedačka zapotřebí tak jednou za měsíc, když nás někdo někam veze - proto se nám zdá zbytečné kupovat sedačku novou.
Docela se mi pozdávala Cybex ISIS, ale nechce se mi za ní dát čtyři tisíce a zřejmě je tak nová/vydrží dlouho, že starší se zatím nikdo nezbavuje (nenašla jsem prakticky žádný inzerát.
Poradily by jste ze své zkušenosti nějakou, která se dá koupit starší a je bezpečná?
@kattkka píše:
Zadna. Autosedacka je bezpecna 5-6let…I to udava vyrobce…
No vida, to jsem netušila - jak nemáme to auto, tak se v těch věcech neorientuji. Ale moc tomu nerozumím, to po té době dojde k nějaké únavě materiálu, nebo proč to tak je?
@open mind kde jsi přišla na cenu 4 tisíce? Vždy´t stojí pod 3..
http://autosedacky-cybex.cz/…kg-isis.html
@open mind píše:
No vida, to jsem netušila - jak nemáme to auto, tak se v těch věcech neorientuji. Ale moc tomu nerozumím, to po té době dojde k nějaké únavě materiálu, nebo proč to tak je?
Ano.Pote dochazi k unave materialu. takze radsi zaplatit 4000.Doporucuju vyzkouset nektere dite nesnese pultik…
@Draculka píše:
@open mind kde jsi přišla na cenu 4 tisíce? Vždy´t stojí pod 3..
http://autosedacky-cybex.cz/…kg-isis.html
Měla jsem na mysli cybex pallas. ![]()
Plasty křehnou… Ale pokud koupíte novou, předpokládám, že ji budete skladovat doma ve stabilní teplotě, tak počítám, že by vám vydržela celou dobu, po kterou bude potřeba… Určitě se podaří vybrat nějaká levnější, která prošla testy.
@Draculka píše:
@open mind kde jsi přišla na cenu 4 tisíce? Vždy´t stojí pod 3..
http://autosedacky-cybex.cz/…kg-isis.html
Přesně tak a mám pocit, že jsem ji viděla někde ještě levněji, sice kolekci 2013, ale i tak.
@j.a.n.i1 píše:
Přesně tak a mám pocit, že jsem ji viděla někde ještě levněji, sice kolekci 2013, ale i tak.
Asi si nevzpomeneš kde viď? Na kolekci nám fakt nesejde, stejně se to bude používat minimálně… Já teď našla nejlevnější za 2 800 Kč i s poštovným.
Ještě můj poznatek, pultíkovky nemusí jít do každého auta, nemusí být dost dlouhý pás…
@kattkka @lecijasek
Tak ještě že jsem se tu zeptala, to by mě vůbec nenapadlo… Dík za info holky! ![]()
@lecijasek píše:
Ještě můj poznatek, pultíkovky nemusí jít do každého auta, nemusí být dost dlouhý pás…
Ahaaaa, tak to by mohl být problém - napadá tě nějaká dobrá nepultíková?
@open mind Asi ne
tedy myslela jsem si jeden eshop, ale tam už ty 2013 nemají, tak to možná byl i on, ale mají vyprodáno.
@open mind No, vyloženě dobrá nevím, ale myslím, že 3*, tedy takový slušný průměr měla tahle http://www.mall.cz/…line-sp-2013?…