Dobrá starší autosedačka pro dítě 9-36kg

1765
15.2.14 20:10

Poraďte pls dobrou starší autosedačku 9-36kg

Syn nám už vyrostl z vajíčka (má přes 10 kg) a tak vybíráme další autosedačku. My sami ale auto nemáme, takže je autosedačka zapotřebí tak jednou za měsíc, když nás někdo někam veze - proto se nám zdá zbytečné kupovat sedačku novou.

Docela se mi pozdávala Cybex ISIS, ale nechce se mi za ní dát čtyři tisíce a zřejmě je tak nová/vydrží dlouho, že starší se zatím nikdo nezbavuje (nenašla jsem prakticky žádný inzerát.

Poradily by jste ze své zkušenosti nějakou, která se dá koupit starší a je bezpečná?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24320
15.2.14 20:12

Zadna. Autosedacka je bezpecna 5-6let…I to udava vyrobce…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1765
15.2.14 20:19
@kattkka píše:
Zadna. Autosedacka je bezpecna 5-6let…I to udava vyrobce…

No vida, to jsem netušila - jak nemáme to auto, tak se v těch věcech neorientuji. Ale moc tomu nerozumím, to po té době dojde k nějaké únavě materiálu, nebo proč to tak je?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1520
15.2.14 20:21

@open mind kde jsi přišla na cenu 4 tisíce? Vždy´t stojí pod 3..
 http://autosedacky-cybex.cz/…kg-isis.html

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24320
15.2.14 20:22
@open mind píše:
No vida, to jsem netušila - jak nemáme to auto, tak se v těch věcech neorientuji. Ale moc tomu nerozumím, to po té době dojde k nějaké únavě materiálu, nebo proč to tak je?

Ano.Pote dochazi k unave materialu. takze radsi zaplatit 4000.Doporucuju vyzkouset nektere dite nesnese pultik…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1765
15.2.14 20:24
@Draculka píše:
@open mind kde jsi přišla na cenu 4 tisíce? Vždy´t stojí pod 3..
http://autosedacky-cybex.cz/…kg-isis.html

Měla jsem na mysli cybex pallas. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4156
15.2.14 20:25

Plasty křehnou… Ale pokud koupíte novou, předpokládám, že ji budete skladovat doma ve stabilní teplotě, tak počítám, že by vám vydržela celou dobu, po kterou bude potřeba… Určitě se podaří vybrat nějaká levnější, která prošla testy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101947
15.2.14 20:25
@Draculka píše:
@open mind kde jsi přišla na cenu 4 tisíce? Vždy´t stojí pod 3..
http://autosedacky-cybex.cz/…kg-isis.html

Přesně tak a mám pocit, že jsem ji viděla někde ještě levněji, sice kolekci 2013, ale i tak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1765
15.2.14 20:30
@j.a.n.i1 píše:
Přesně tak a mám pocit, že jsem ji viděla někde ještě levněji, sice kolekci 2013, ale i tak.

Asi si nevzpomeneš kde viď? Na kolekci nám fakt nesejde, stejně se to bude používat minimálně… Já teď našla nejlevnější za 2 800 Kč i s poštovným.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4156
15.2.14 20:31

Ještě můj poznatek, pultíkovky nemusí jít do každého auta, nemusí být dost dlouhý pás…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1765
15.2.14 20:33

@kattkka @lecijasek
Tak ještě že jsem se tu zeptala, to by mě vůbec nenapadlo… Dík za info holky! :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1765
15.2.14 20:34
@lecijasek píše:
Ještě můj poznatek, pultíkovky nemusí jít do každého auta, nemusí být dost dlouhý pás…

Ahaaaa, tak to by mohl být problém - napadá tě nějaká dobrá nepultíková?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101947
15.2.14 20:35

@open mind Asi ne :-( tedy myslela jsem si jeden eshop, ale tam už ty 2013 nemají, tak to možná byl i on, ale mají vyprodáno.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101947
15.2.14 20:40

@open mind No, vyloženě dobrá nevím, ale myslím, že 3*, tedy takový slušný průměr měla tahle http://www.mall.cz/…line-sp-2013?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3241
15.2.14 20:43

Nový isis stojí 2700 a jsou to fakt super sedačky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala