Poraďte prosím! Roční syn si kousl do mýdla

Anonymní
29.11.19 19:23

Poraďte prosím! Roční syn si kousnul do mydla

Roční syn prvním zoubkama si trošičku kousnul do obyčejného mýdla. Umyla jsem mu pusu i trošičku že vnitr. Neumí plva samozřejmě to polyká a tváří s EU toho blbě což je jasný mýdlo nechutná moc dobře. Ale potřebuji poradit. Stane se mu něco? Nemám s ním jet do nemocnice?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14014
29.11.19 19:25

Ne, nic se mu nestane, nikam nejezdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3229
29.11.19 19:25

Kolikrat si ty olizla nechtene penu, kdyz sis smyvala treba vlasy. Jela jsi do nemocnice?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.19 19:27

Dekujuuuu

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
29.11.19 19:29

Predpokladam, ze to nebylo mydlo se savem ;) jinak se tomu říká uceni. Myslim, ze ho to na dlouho prejde :lol: ale nic bych z toho nedelala, on ten humus stravi :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1245
29.11.19 19:35

Mně jednou mladej snědl trochu gelu do záchodu. Volala jsem dr. a doporučila mi mu dát napít mléka, že to neutralizuje. A pokud bude OK, neřešit. Zkusila bych toto. Ale jinak mýdlo je podle mě oproti tomu v pohodě - až na tu chuť :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20549
29.11.19 19:51

Klid mě dvouleťák olízl pěnu na holeni no přišel ukazoval na jazyk že prý ble

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21917
29.11.19 19:54
@ka2ka píše:
Klid mě dvouleťák olízl pěnu na holeni no přišel ukazoval na jazyk že prý ble
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
29.11.19 20:02
@Anonymní píše:
Roční syn prvním zoubkama si trošičku kousnul do obyčejného mýdla. Umyla jsem mu pusu i trošičku že vnitr. Neumí plva samozřejmě to polyká a tváří s EU toho blbě což je jasný mýdlo nechutná moc dobře. Ale potřebuji poradit. Stane se mu něco? Nemám s ním jet do nemocnice?
:lol: :lol: :lol: to by byly nemocnice plné batolat :lol: nic se mu nestane.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7472
29.11.19 20:11

Jé, úplně jsem si vzpomněla, jak jsem se prckovi snažila kartáčkem vyčistit mýdlo mezi zubama. A jak to pěnilo. :mrgreen: Neboj, nic mu nebude. Není první ani poslední. ;) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5523
29.11.19 20:17

:mrgreen:
chvíli bude bublat a pak to již bude dobrý

ne nebojte, nic se neděje, nic nemusíte řešit

ale jo, jednu věc vlastně ano, prolezte byt po čtyřech a vše nebezpečné z dosahu pryč : tablety do myčky, prací prášky, čističe…saponáty…samozřejmě léky, udělejte čistku a pak už vše bude ok

my udělali poctivou čistku a prvorozenej anžto nic nenašel tak alespon vyjídal hlínu z květináčů… a trhal listy…pak když byl starší nebyl nějak schopen chodit na nočník tak jsem mu z kytek musela udělat „živý plot“ a tam si na nočník za to spokojeně chodil…dodnes má kladný vztah k přírodě a rostlinkám

:mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1722
29.11.19 20:19

Neplas. My jako deti jsme si pusy namazaly lapisem na bradavice, povedlo se nam vylezt do lekarnicky. Pusy nam zcernaly a sloupaly se. Mamka nas chtela zabit. Samozrejme jsme s tim nikam nejeli. Horsi bylo, kdyz segra ochutnala jed na krysy. Mydlo bych asi neresila, aspon si ditko bude pamatovat ze je to fuj. Dcera mi zase kdysi jedla papirove kapesniky a letaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9321
29.11.19 20:33
@Lerista píše:
Neplas. My jako deti jsme si pusy namazaly lapisem na bradavice, povedlo se nam vylezt do lekarnicky. Pusy nam zcernaly a sloupaly se. Mamka nas chtela zabit. Samozrejme jsme s tim nikam nejeli. Horsi bylo, kdyz segra ochutnala jed na krysy. Mydlo bych asi neresila, aspon si ditko bude pamatovat ze je to fuj. Dcera mi zase kdysi jedla papirove kapesniky a letaky.

Ty krasko, fuuuj! Mně zase malá ráda bastila Sudocrem na zadek, nechápu co jí na tom tak chutnalo :roll: Mýdlo je ještě houby zle, kluk si na dovolený loknul gelu na prani, byl v lahvičce od Jupika, dobře se z ní nalejval… Ve zmatku s balením zůstala na stole… Poblil se a dobrý, ty prasky vč. kapslí do myčky jsou horsi, snadno se vdechnou. Pejsek z pohádky O pejskovi a kočičce sežral mýdlo celý a taky to prezil :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
29.11.19 20:40

@Lerista jed na krysy je blbý. Ale mýdlo, papírové ubrousky, letáky už ani neřeším. To bych celý den nedělala nic jiného. Našemu dítěti mýdlo asi chutná protože do něj kouše každé koupání. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3271
29.11.19 20:59

Kazde me dite kouslo do mydla. To prvni i vicekrat. :mrgreen: oba vzdy ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu