Sháním vysavač s dobrým výkonem za dobrou cenu - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 17:20
poraďte vysavač

Ahoj, poraďte prosím vysavač s přijatelným výkonem a s přijatelnou cenou. děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

tininas
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 08.11.18 17:35

Ahoj.

A co tento?

https://www.emimino.cz/…u-spokojene/

Micaella22
Kecalka 415 příspěvků 08.11.18 17:43

Karcher. Jsem nejvic spokojena. Nasi maji uz 5let, ja teprve 2 roky, slape jak o zavod. Mam i jine veci od tehle firmy delsi dobu a nic se nepodelalo zatim

Verinka22
Nováček 8 příspěvků 2 inzeráty 08.11.18 17:47

Za mě a naši domácnost jedině tento: https://vysavace.heureka.cz/…re-ro6477ea/ , cena sice moc přijatelná, ale my jsme s ním nadmíru spokojeni, máme sice starší model, který už nevyrabí, ale tento model je indetifikovatelný s tím naším. Je tichý, ikdyž jede na plný výkon, na snížený výkon se s ním dá vysávat i v mistnosti, kde spí miminko (u našeho i s plným výkonem). Sice sáčkový, ale sáčky vychází myslím na cca 250 Kč jsou tam 4 a vydrží dlouho. Trojúhelníková hubice skvělá. ???? Za mě TOP.

Tichošlápek
Extra třída :D 10472 příspěvků 08.11.18 17:47

Mame Miele a Karcher, oboje spokojenost. Měli jsme i etu a to mi přišlo nic moc

wasilly
Ukecaná baba ;) 1331 příspěvků 08.11.18 17:50

Máme robotický iRobot Roomba a vlastně už jiný nepoužívám. Jinak máme ještě Karcher, který i tepuje a je taky super.

TMana
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 08.11.18 18:04

Miele, případně Karcher.

Twixinka
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 5 inzerátů 08.11.18 18:20

Me by jen zajimalo,co je na tom tak intimniho,ze se ptas anonymne??

peta81
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 08.11.18 18:32

vybirala jsem pred par tydny, neni to jednoduche ;) nakonec mam tento a je to moje nova laska :D vysava tak, ze mi nadzdvihava koberce, dobre se s nim manipuluje a ma takovou super ohebnou dlouhou hubici pod nabytek ;) mame psy, kocky, male deti, luxuji kazdy den. je tedy bezsackovy, coz jsem chtela.
 https://vysavace.heureka.cz/…ar-ro6963ea/

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 18:42

@Twixinka protože jsou zde uživatelky co mi vynadají na diskuze,že si to mám najít na googlu

Anitramm
Kecalka 331 příspěvků 08.11.18 18:44

Za mě Kärcher :palec: https://www.euronics.cz/…ium/p367936/?…

selia
Ukecaná baba ;) 2022 příspěvků 8 inzerátů 08.11.18 18:45

Ahoj, to je těžké, protože jak u kočárku nebo cohokoliv jiného, každý má trochu jiné potřeby. Např. jaké jsou podlahy - máš i koberce, pokud ano, kusové nebo celoplošné? Co všechno chceš, aby dělal, jak velké je znečištění (třeba když má někdo doma línající zvířata, je to rozdíl).
Já hledala tyčák do sítě vhodný na koberce (s účinností na koberce alespoň C, radši B), s nízkýma reemisema a po vyfiltrování podle těchto požadavků mi zbyly asi tři možnosti.

Tichošlápek
Extra třída :D 10472 příspěvků 08.11.18 18:45
@Anonymní píše:
@Twixinka protože jsou zde uživatelky co mi vynadají na diskuze,že si to mám najít na googlu

To ti můžou vynadat i jako anonymovi :lol: to byl trochu slabší důvod

TMana
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 08.11.18 19:48
@Twixinka píše:
Me by jen zajimalo,co je na tom tak intimniho,ze se ptas anonymne??

Vůbec nic, zakladatelka je jen mentálně zaostalá a má potřebu to všem svým nesmyslným použitím anonyma dát najevo.

Twixinka
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 5 inzerátů 08.11.18 20:23
@Anonymní píše:
@Twixinka protože jsou zde uživatelky co mi vynadají na diskuze,že si to mám najít na googlu

Ale to neni duvod pro anonym! A nebo snad ano @admin ??

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >