Sháním vysavač s dobrým výkonem za dobrou cenu - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 17:20
poraďte vysavač

Ahoj, poraďte prosím vysavač s přijatelným výkonem a s přijatelnou cenou. děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 08.11.18 17:35
Micaella22
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 08.11.18 17:43

Karcher. Jsem nejvic spokojena. Nasi maji uz 5let, ja teprve 2 roky, slape jak o zavod. Mam i jine veci od tehle firmy delsi dobu a nic se nepodelalo zatim

Verinka22
Nováček 9 příspěvků 08.11.18 17:47

Za mě a naši domácnost jedině tento: https://vysavace.heureka.cz/…re-ro6477ea/ , cena sice moc přijatelná, ale my jsme s ním nadmíru spokojeni, máme sice starší model, který už nevyrabí, ale tento model je indetifikovatelný s tím naším. Je tichý, ikdyž jede na plný výkon, na snížený výkon se s ním dá vysávat i v mistnosti, kde spí miminko (u našeho i s plným výkonem). Sice sáčkový, ale sáčky vychází myslím na cca 250 Kč jsou tam 4 a vydrží dlouho. Trojúhelníková hubice skvělá. ???? Za mě TOP.

Tichošlápek
Extra třída :D 11509 příspěvků 08.11.18 17:47

Mame Miele a Karcher, oboje spokojenost. Měli jsme i etu a to mi přišlo nic moc

wasilly
Ukecaná baba ;) 1343 příspěvků 08.11.18 17:50

Máme robotický iRobot Roomba a vlastně už jiný nepoužívám. Jinak máme ještě Karcher, který i tepuje a je taky super.

TMana
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 08.11.18 18:04

Miele, případně Karcher.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1722 příspěvků 5 inzerátů 08.11.18 18:20

Me by jen zajimalo,co je na tom tak intimniho,ze se ptas anonymne??

peta81
Ukecaná baba ;) 2163 příspěvků 08.11.18 18:32

vybirala jsem pred par tydny, neni to jednoduche ;) nakonec mam tento a je to moje nova laska :D vysava tak, ze mi nadzdvihava koberce, dobre se s nim manipuluje a ma takovou super ohebnou dlouhou hubici pod nabytek ;) mame psy, kocky, male deti, luxuji kazdy den. je tedy bezsackovy, coz jsem chtela.
 https://vysavace.heureka.cz/…ar-ro6963ea/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 18:42

@Twixinka protože jsou zde uživatelky co mi vynadají na diskuze,že si to mám najít na googlu

Anitramm
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 08.11.18 18:44
selia
Ukecaná baba ;) 2062 příspěvků 7 inzerátů 08.11.18 18:45

Ahoj, to je těžké, protože jak u kočárku nebo cohokoliv jiného, každý má trochu jiné potřeby. Např. jaké jsou podlahy - máš i koberce, pokud ano, kusové nebo celoplošné? Co všechno chceš, aby dělal, jak velké je znečištění (třeba když má někdo doma línající zvířata, je to rozdíl).
Já hledala tyčák do sítě vhodný na koberce (s účinností na koberce alespoň C, radši B), s nízkýma reemisema a po vyfiltrování podle těchto požadavků mi zbyly asi tři možnosti.

Tichošlápek
Extra třída :D 11509 příspěvků 08.11.18 18:45
@Anonymní píše:
@Twixinka protože jsou zde uživatelky co mi vynadají na diskuze,že si to mám najít na googlu

To ti můžou vynadat i jako anonymovi :lol: to byl trochu slabší důvod

TMana
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 08.11.18 19:48
@Twixinka píše:
Me by jen zajimalo,co je na tom tak intimniho,ze se ptas anonymne??

Vůbec nic, zakladatelka je jen mentálně zaostalá a má potřebu to všem svým nesmyslným použitím anonyma dát najevo.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1722 příspěvků 5 inzerátů 08.11.18 20:23
@Anonymní píše:
@Twixinka protože jsou zde uživatelky co mi vynadají na diskuze,že si to mám najít na googlu

Ale to neni duvod pro anonym! A nebo snad ano @admin ??

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >