Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@PHV tak dneska jsem skoro nespala,desny
stale migrena,bricho me nejak tlacilo,chlap chrapal jako blazen
Kdyz mejes „jen“ obrazy,tak ok…ja v sobotu 2× vytrela garaz ![]()
@lluccin tak jsem doma, dneska mě teda dost vystrašil
malej prej vůbec nic nepribral, volal do nemocnice a zítra mám přijít na velký ultrazvuk aby ho pořádně zkontrolovali.
a když to bude blbý, tak prý budou porod vyvolávat dřív. Mám strach, aby se něco nepodelalo
odhad má pořád cca 2600gramů, takže teď budu v nervech. Prutoky pupečníkem byly v pohodě, takže by to mohlo být že přestává fungovat placenta
@PHV no neke
tak hlavne,ze te hned zitra vezmou,ale taky mohli dneska,ony i ty jednodenni nervy budou hrozny
Hlavne se nestresuj predcasne,at to na mrne neprenasis a zitra dej vedet.Tfuj,tfuj,tfuj,budu na vas myslet ![]()
@lluccin doktor tam volal že chce dneska, ale oni mu řekli že dneska mají plno
vědět dám, snad to bude ok ![]()
@PHV tak co,tak co?Cely den jsem jak ksandy napnuta a nic
Doufam,ze vse ok a jen zbytecne plasili…
@lluccin ahoj, tyjo říkali, že je naštěstí jen menší, průtoky a tak jsou ok
ale nenechají mě přenášet. Včera jsem měla bolesti jako svině po dvou minutách asi dvě hodiny
už jsem myslela že fakt rodíme
pak se to uklidnilo a začalo to zase večer na chvíli, a pak klid
tak už to asi bude brzo, když ty bolesti byly takový
a jak jsi dopadla ty? ![]()
@PHV tak hura! Hlavne,ze jste v poradku
Tak to kdyz uz mas takove bolesti,tak je to jasne,to mas za chvili za sebou a kdyz bude mrnousek mensi,tim lip pro tebe
U me nic,ani pichnuti
CS mi vcera napsal 3,takze neco malo se deje,ale casu dost
Ja mit bolesti jak pises,tak uz tam jsem
vubec nevim,co cekat ![]()
@lluccin taky jsem si oddechla
ale musí se to hlídat prý, aby vůbec přibíral ![]()
Mě ani CS nepíše, už mě ani spodem nevysetroval, takže nevím, jestli se to někam pohnulo
zkus masáž bradavek
mě to skoro hned navodí kontrakce jako prase, ale jen na chvíli
pak se to zastaví ![]()
@lluccin jo, akorát teda říkali včera, to jsem byla v nemocnici v Liberci, že mám zavolat do Jablonce aby mě tam taky vyšetřili, jestli mě tam prý vůbec budou chtít, že tam většinou moc rizikový těhotný nechtějí, a že aby na malýho byli pediatři připravený
tak se docela bojím, až začnu rodit, kam teda jet
v Liberci se mi rodit nechce a mají drahej nadstandard ![]()
@PHV na to dlabu
dobrovolne si zbytecne bolesti privolavat nebudu
To radsi budu denne doma surovat a bude to nekde videt
V utery dalsi kontrola,tak se nechame prekvapit
V sobotu ma byt jaks taks hezky,tak vypucuju auto,at pak Kubu nevezeme v nejakem hnoji domu
Hele,porad…vubec nevim v cem ho pak vezt domu
jako aby mu nebyla zima,ale zase abych ho neupekla… mam pripraveny kratky body,pres to teplejsi dupky a ted vaham,jestli jeste poridit nejakou jarni kombinezku,bo ho jen frknout do jarniho fusaku a prdnout pres nej deku… ![]()
@lluccin tak nad tím taky přemýšlím
hlavně jako duben jen co se počasí týče na prd, může být 20stupnu, ale taky 5
Takže já mám připravený klasický zimní fusak v autosedačce, do něj mu dám nějaký dupajdy a lehčí svetřík, když bude zima. A když tepleji, tak asi jen prostě nějakou kombinezku a deku
asi to chce mít nachystané víc variant když člověk neví jak bude. Ale když nebude vyloženě vedro, tak ho prostě nachumlám do fusaku, abych ho nemusela nějak extra nabalovat
@PHV stejny…akcni jsem od rana do vecera a nic
v pondeli kontrola ![]()
@lluccin já taky v pondělí kontrola, už v porodnici. Už jsem tam byla v pondělí, to jsem prý byla zavřená, a teď v pátek jsem byla volně pro prst a na ctg byly vidět poslicci
dneska mě zase celej den bolí a tvrdne břicho, ale furt je to stejný ![]()
Kde přivedete na svět své miminko?
Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.