Porod - konec dubna 2019

Napsat příspěvek
Velikost písma:
156
20.4.19 12:25

:lol: :lol: nikomu se nechce ven :lol: ja mam podezreni na odchazeni hlenove zatky. Jelikoz jsem prvorodicka tak si samozrejme nejsem jista a nevim co to dal bude znamenat…jestli jako se bude dit neco vic nebo co :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30
20.4.19 12:45

Mně u prvního porodu odešla hlenová zátka asi tak dva týdny před samotným porodem. :D Takže asi tak… může to být zítra, může to být za týden,… atd. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
79
20.4.19 21:28

Ahoj holky. Připojuji se do diskuze. Já měla termíny 17.a 19.4.a zatím nic. Dole mám vše připravené, otevřená na 2 prsty, poslicci jako blázen, hlenova zatka mi už odešla a pořád nic…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
156
21.4.19 17:21

Tak co? U nikoho se nic nedeje? :D :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
79
21.4.19 17:28

Bohužel ne 😣 😥

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30
21.4.19 21:22

@evina1407 Páni… no tak ale aspoň už se něco málo chystá! :D Závidim… Já jsem otevřená sotva na prst a jinak nic jinýho se neděje! :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
79
21.4.19 21:26

Ono to ničemu nevadí… někdo nemá náznak žádný a porodi šup šup. S první dcerkou jsem to měla taky jinak… Mimco si řekne samo. Já už mu vyhrožuji hladovkou :D :D :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30
22.4.19 09:39

:lol: :lol: Prej hladovkou! :lol: :lol:
Rychlý porod bych ráda! :) To bych brala! :D Zítra jdu na kontrolu už do porodnice, tak se bojím, aby mi neudělali Hamiltona… jako u prvního porodu. Raději bych, aby se vše spustilo samo. :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.4.19 11:47

Ja budu zitra 40+3, odpoledne jdu na kontrolu do porodnice a doufam, že mi Hamiltona udělají :zed:

  • Citovat
  • Upravit
79
22.4.19 13:30

Já mám kontrolu až ve středu. A to doktorka říkala že se už neuvidíme… no to bude koukat když se tam objevím s břichem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
156
22.4.19 14:52

Ja taky zitra kontrola. Budu 40+2. Tak nevim co se semnou bude delat… :nevim: je to silene cekani :D :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30
23.4.19 12:09

Tak já mám na zítra objednaný nástup do porodnice na vyvolání. Kvůli vyššímu tlaku. Váhový odhad mimča je 4100g! :? To si pěkně máknu… musím se dneska ještě pořádně vyspat! :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
79
23.4.19 13:28

Moooc držím palečky. Ať to máš rychlý…v pohodě a hlavně ať jste v pořádku. Já od rana rozdychavam nepravidelni kontrakce tak jsem zvědavá co z toho bude. Jinak zítra kontrola. Ono se prý kolikrát rodi líp 4kilcata. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
156
23.4.19 18:25

@RomanaUli drzim palce at je to rychle a bez komplikaci :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
79
24.4.19 00:35

Mám to za sebou. Pak napíšu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty