Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
nikomu se nechce ven
ja mam podezreni na odchazeni hlenove zatky. Jelikoz jsem prvorodicka tak si samozrejme nejsem jista a nevim co to dal bude znamenat…jestli jako se bude dit neco vic nebo co
![]()
Mně u prvního porodu odešla hlenová zátka asi tak dva týdny před samotným porodem.
Takže asi tak… může to být zítra, může to být za týden,… atd. ![]()
Ahoj holky. Připojuji se do diskuze. Já měla termíny 17.a 19.4.a zatím nic. Dole mám vše připravené, otevřená na 2 prsty, poslicci jako blázen, hlenova zatka mi už odešla a pořád nic…
@evina1407 Páni… no tak ale aspoň už se něco málo chystá!
Závidim… Já jsem otevřená sotva na prst a jinak nic jinýho se neděje! ![]()
Ono to ničemu nevadí… někdo nemá náznak žádný a porodi šup šup. S první dcerkou jsem to měla taky jinak… Mimco si řekne samo. Já už mu vyhrožuji hladovkou
![]()
Prej hladovkou!
![]()
Rychlý porod bych ráda!
To bych brala!
Zítra jdu na kontrolu už do porodnice, tak se bojím, aby mi neudělali Hamiltona… jako u prvního porodu. Raději bych, aby se vše spustilo samo. ![]()
Ja budu zitra 40+3, odpoledne jdu na kontrolu do porodnice a doufam, že mi Hamiltona udělají ![]()
Já mám kontrolu až ve středu. A to doktorka říkala že se už neuvidíme… no to bude koukat když se tam objevím s břichem.
Ja taky zitra kontrola. Budu 40+2. Tak nevim co se semnou bude delat…
je to silene cekani
![]()
Tak já mám na zítra objednaný nástup do porodnice na vyvolání. Kvůli vyššímu tlaku. Váhový odhad mimča je 4100g!
To si pěkně máknu… musím se dneska ještě pořádně vyspat! ![]()
Moooc držím palečky. Ať to máš rychlý…v pohodě a hlavně ať jste v pořádku. Já od rana rozdychavam nepravidelni kontrakce tak jsem zvědavá co z toho bude. Jinak zítra kontrola. Ono se prý kolikrát rodi líp 4kilcata. ![]()