Kopie Porod prosinec 2013 / leden 2014

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
10.5.13 11:54
@Dasenka.svc píše:
Ahoj :-) Taky začínám 7. týden… A dneska je mi kupodivu dobře, včera jsem se ale ráno zdravila se záchodovou mísou. Přežij to, snad to přejde

No teď jsem si dala polévku k obědu a snad to bude lepší :poblion: Já naštěstí nezvracela ještě.

  • načítám...
5313
10.5.13 15:00

Ahojky! tak já musím zaklepat mě je prozatím pořád dobře! nic nepocťuju…kdy vám začalo být zle?

  • načítám...
307
10.5.13 15:17
@24kačkač píše:
Ahojky! tak já musím zaklepat mě je prozatím pořád dobře! nic nepocťuju…kdy vám začalo být zle?

Mně začalo být blbě tenhle týden, ale dneska jsem zjistila, že když se po probuzení najim, tak je mi fajn…

  • načítám...
5313
10.5.13 15:20

@Dasenka.svc a který týden?

  • načítám...
307
10.5.13 15:42
@24kačkač píše:
@Dasenka.svc a který týden?

V poloviné 6. týdne

  • načítám...
10.5.13 15:55
@24kačkač píše:
Ahojky! tak já musím zaklepat mě je prozatím pořád dobře! nic nepocťuju…kdy vám začalo být zle?

V prvním těhotenství mi bylo zle později - až tak 8/9 týden a bylo to do 12. týdne. To jak jsem potratila mi bylo zle hned jak jsem to zjistila, tedy 5. týden.
A ted je mi zle taky hned. Prakticky od vynechané ms. :lol: :lol:

  • načítám...
5313
10.5.13 15:55

@Dasenka.svc tak snad mě to mine…sice mám ještě chvíli čas ale tak snad se nic nezmění

  • načítám...
1869
10.5.13 16:14

@24kačkač Ahojky, já jsem na konci 9.tt a zatím jsem taky nezvracela..ale nevolno mi bývá od cca 5tt…ale když něco sním, zlepší se to :)

  • načítám...
3868
10.5.13 16:37

@Sisi 79 Mě dělal na minulé KO taky ještě spodem a před týdnem jak na mě mrknul jen rychle tak už dělal přes bříško a od 12tt už taky dělá přes bříško :) Ráda slyšim že mrňousek takhle hezky roste… :)
@Telny Nemá cenu se stresovat čárkami na testu, pokud je něco špatně, pravděpodobně už to je daný v den kdy žena objeví // a už se s tim nedá nic dělat, pokud se stala chyba na začátku..Je to takový buď a nebo..Ale je epší doufat že to bude v pořádku, než myslet na to co všechno by se mohlo stát…
@24kačkač Já to mám teď sice trochu posunutý, prootže se nám o týden neshoduje poslední ms s velikostí na utz, ale když jsem objevila // bylo mi fajn, ale jsem si říkala že je to zázrak a za týden to začalo..Takže bych řekla ten 5-6 týden, že mi to začalo a teď mám pocit že mě ty nevolnosti pozvolna opouštějí, hlavně když se najim je mi fajn, ale musim po troškách a třeba každou hodinku, prootže jakmile delší dobu nejim je mi zase zle :mrgreen:

V něděli začínáme 11tt (10+0tt) a musim řict že mi to strašně uteklo..A když si vezmu že podle ms už bych pozítří začínala 12tt, pořád tomu nemůžu uvěřit, že ten brouček je u mě..Břicho mě teda roste šíleně, mám pocit že den ode dne je větší :mrgreen: Kontrola až za 18 dní, snad mi to uteče.. :)

  • načítám...
1595
10.5.13 16:40

@Dasenka.svc tak to jsi skoro jak ja :) ja jdu na dalsi KO 21.5. a budu 7+6… dekuju za gratulace. Je toho ted hodne no. stres ze svatby, stres z mimi po dvou potratech… hruza.

  • načítám...
5313
10.5.13 16:42

@barca0140 no je pravda že to asi poletí jako blázen! no jako já fakt doufám že mi zle nebude protože nemám práci která by mi to dovolovala…

  • načítám...
1869
10.5.13 16:51

@barca0140 Já vím :)..snažím se už myslet pozitivně :) a ty už máš bříško? jůůůůůů :hug: já už se taky těším, ale jsem trošku ehm tlustá :mrgreen:, takže to asi nepůjde tak brzo vidět :? :cert:

  • načítám...
5313
10.5.13 16:52

@Telny buď v klidu…já mám taky svého mišelinka :-D ale ono jednou vyleze :P

  • načítám...
1869
10.5.13 16:54

@24kačkač Mi se jako zdá, že to jaksik roste.. :mrgreen: kalhoty zapnu, ale prostě se furt obhlížam no :mrgreen:, ale zase si říkám, že asi v 9tt nic vidět nepujde.. :nevim:

  • načítám...
5313
10.5.13 16:55

@Telny no sem zvědavá kdy to půjde vidět… tak se vyfoť a pošli fotku :-)

  • načítám...

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová