Kopie Porod prosinec 2013 / leden 2014

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
1869
10.5.13 17:39

@barca0140 Mno..ja na screening jdu 22.5 na odběry a 5.6 na utz..tak uvidime :dance:

  • načítám...
1869
10.5.13 17:40

@princess16 Ale neboj se, zvládneš to.. :hug: i když jsi takhle mlaďoučka…a bylo to plánované…já když porodím mi bude čerstvě 20…a příteli 19.. :oops:

  • načítám...
princess16
10.5.13 17:40

@24kačkač Ani néé.. :roll:

  • Upravit
princess16
10.5.13 17:41

@24kačkač Ani néé :roll:

  • Upravit
5313
10.5.13 17:41

@princess16 no tak co už no…se stalo :-) ale neboj to zvládnete! kolik má tvůj přítel?

  • načítám...
princess16
10.5.13 17:43

@Telny Taky doufám :hug: Zázemí máme i penízkiy, tak by to emusel být problém, i se na toho malýho těšim.. :-) i mám už nakoupené nějaké prádýlko, kterému jsem neodolala.. :-) @24kačkač Příteli bude v řijnu 20 :)

  • Upravit
5112
10.5.13 17:44
@Telny píše:
A co chutě dámy? Máte…já se přiznám, že jsem dneska na oběd zblajzla 4 kuřecí křidýlka v pikantní marinádě :oops: :mrgreen:

Extra chutě nemám, jen bych teď mohla jíst lučinu s pečivem a nic jinýho. Ale samozřejmě jím pestrou stravu ;) Kolikrát se mi stane, že něco uvařím, ochutnávám a dobrý a pak to nandám na talíř a vůbec na to nemám chuť :lol:

  • načítám...
5112
10.5.13 17:47
@24kačkač píše:
Ahojky! tak já musím zaklepat mě je prozatím pořád dobře! nic nepocťuju…kdy vám začalo být zle?

Mě bylo blbě po celý den asi od 7tt. Okolo 9tt spíš jen odpolende a před spaním, nic moc no, ale aspoň nezvracím :palec:… Trvá to do teď 10+1

  • načítám...
4559
10.5.13 17:47

@princess16 : jsi dobrá :D v takových mladých letech by asi každy reagoval jinak.
Budu ti držet palečky at ti vše vydrží.

  • načítám...
5313
10.5.13 17:47

@princess16 tak to je v pohodě ne? pokud ste zajištění neměla bych strach :-)

  • načítám...
5313
10.5.13 17:48

@Sisi 79 no sestraš :P

  • načítám...
1869
10.5.13 17:49

@princess16 Mno vidiš, to jsi na tom líp než my :mrgreen:

@Sisi 79 Jooo to znám… :mrgreen: já příjdu do kuchyně.( ani tam nic nemusí byt citit) a stejně mě natahne a pak dobré :mrgreen:

  • načítám...
princess16
10.5.13 17:50

@lusilper Jůůů :andel: Děkuji! :) @24kačkač Najednu stranu, je to jedna výhoda, nemít nic a stresovat se stoho, ze nebudu mít co dát malýmu.. :oops: @Telny Jakto? :lol:

  • Upravit
5313
10.5.13 17:51

@princess16 no jono…ale tak nesmíš uvažovat! vždycky se to nějak udělá

  • načítám...
1869
10.5.13 17:53

@princess16 Tak já ted nepracuju..už jsem půl roku na nemocenské kvůli zádům, a přítel asi tedkom ztratí práci…takže tak..

  • načítám...

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová