Poradna duly
Jana Čurdová
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
@barca0140 Mno..ja na screening jdu 22.5 na odběry a 5.6 na utz..tak uvidime ![]()
@princess16 Ale neboj se, zvládneš to..
i když jsi takhle mlaďoučka…a bylo to plánované…já když porodím mi bude čerstvě 20…a příteli 19.. ![]()
@princess16 no tak co už no…se stalo
ale neboj to zvládnete! kolik má tvůj přítel?
@Telny píše:
A co chutě dámy? Máte…já se přiznám, že jsem dneska na oběd zblajzla 4 kuřecí křidýlka v pikantní marinádě![]()
Extra chutě nemám, jen bych teď mohla jíst lučinu s pečivem a nic jinýho. Ale samozřejmě jím pestrou stravu
Kolikrát se mi stane, že něco uvařím, ochutnávám a dobrý a pak to nandám na talíř a vůbec na to nemám chuť ![]()
@24kačkač píše:
Ahojky! tak já musím zaklepat mě je prozatím pořád dobře! nic nepocťuju…kdy vám začalo být zle?
Mě bylo blbě po celý den asi od 7tt. Okolo 9tt spíš jen odpolende a před spaním, nic moc no, ale aspoň nezvracím
… Trvá to do teď 10+1
@princess16 : jsi dobrá
v takových mladých letech by asi každy reagoval jinak.
Budu ti držet palečky at ti vše vydrží.
@princess16 tak to je v pohodě ne? pokud ste zajištění neměla bych strach ![]()
@princess16 Mno vidiš, to jsi na tom líp než my ![]()
@Sisi 79 Jooo to znám…
já příjdu do kuchyně.( ani tam nic nemusí byt citit) a stejně mě natahne a pak dobré ![]()
@princess16 no jono…ale tak nesmíš uvažovat! vždycky se to nějak udělá
@princess16 Tak já ted nepracuju..už jsem půl roku na nemocenské kvůli zádům, a přítel asi tedkom ztratí práci…takže tak..
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat