Poradna duly
Jana Čurdová
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
@Rita84 píše:
Ahoj holky![]()
Vy, co jste už // na testu našly… měly jste nějaké příznaky už před tím než vám MS měla dorazit?? Já jsem dnes 18DC - začaly mě strašně bolet prsa, mám hrozně nafouklý břicho atd… Přijde mi, že na MS je to ještě brzo.Nechci si dělat zbytečný naděje, že NEočekávaná MS nedorazí
Chtěla bych se přidat k vám do diskuze, protože i já bych měla TP v lednu, ale stále čekám a čekám
Opatrujte se těhulky a šiřte ty těhotenský bacily![]()
Ahojky
Ja jsem uź 3 dny po ovulaci zaćala cítit prsa a pobolívalo mě břicho. Byla jsem téhnu dvakr´t, jednou jsem potratila, teď jsem těhu podruhé a bylo to stejný
@Dasenka.svc mě právě taky pobolívá břicho už od ovulace a o prsech ani nemluvim. Hrozně se mi zvětšily a ani se jich nemůžu dotknout, jak bolí. Já jsem už taky jednou těhotná byla, ale bohužel jsem taky potratila - ZT
Tak se snažíme o druhé. Teď mám po plodných dnech a ovulaci, tak snad to dopadne… tentokrát i s dobrým koncem ![]()
@24kačkač S jakým zpožděním jsi zkusila test? Asi nemá cenu testovat před NEčekanou MS, že?? ![]()
@Telny Taky jsem včera a dneska měla trošku bolesti..Přes den nic necítím, ale vždycky večer a v noci když jsem v klidu a třeba se otočim, tak mě popichuje jakoby od třísel nahoru..Dneska trošku i teď, ale není to vyloženě ostrá nebo silná bolest, spíš jen škubání a popichování, ale taky mě to občas docela vyděsí i když to cítím minimálně..Pak si vždy šahám na prsa jak divá jestli bolí a modlim se aby bylo vše v pořádku..
Nevolnosti mě opustili, vrátí se pouze když delší dobu nejim, ale když každou chvilku zobnu něco menšího je mi fajn.. ![]()
@Rita84 Jak kdy..Záleží na tom kdy byla ovulka(kdy došlo k oplodnění),pokud to bylo třeba už 12-14DC tak 22-24DC už by měl být na testu dušík..Ale pokud by byla ovulace až kolem 20DC tak by jsi mohla mít před ms test negativní..Já jsem byla v březnu nemocná, což mi posunulo ovulku(aniž bych o tom věděa a počítala s tim
) a 30DC (2 dny po meškání) jsem měla test negativní..Teprve 5 dní po meškání jsem měla ducha… ![]()
@barca0140 Ahojky, jo jo přesně v té posteli..nebo když ležím a otočím se rychle..
jinak já dneska absolvovala ostavu tetiné 60 a dokonce, jsem se i najedla, pobavila, a vydržela to bez nevolností..takže za mě super…ale musela jsem jít dřív, už jsem byla utahaná tak ležím jak placek sama doma ![]()
@barca0140
Tak super
Já měla plodné dny 11-15DC. Teď jsem 18DC. Tak já zkusím testnou z pár dní.
Kéž by to vyšlo ![]()
@Telny Taky to mám třeba když se prudce otočim nebo i když prudce vstanu..Ale s přítelem provozujeme sex normálně a při něm nic nebolí, netahá tak snad všechno v pořádku..Vidíš jídlo pomáhá, na to jsem taky přišla..Nejdřív nic moc, ale před pár dny cca v 9+2tt mi začalo dělat čím dál víc a nevolnosti už skoro nemám..
Jen hezky odpočívej ![]()
@Rita84 Nejpozději za týden by tam tedy mělo něco být, zkusila bych příští neděli.. ![]()
@barca0140 tak já s přítelem ted vůbec nespala od té doby, co jsme zjistili, že čekáme miminko..bojím se, aby nedošlo třeba k nějaké infekci nebo tak…
přítel je na nervy samozřejmě..
…a já už to vím tak od 6.tt, že když se napápnu tak je mi lip
…maminka moje milovaná mi dneska udelala na snídani kakao a rohlík s máslem..a to byla teprve mnamka
se tesim, až si dám zítra zase
a jo jo lezim lezim..ale za chvili to asi zalomím ![]()
@barca0140 Moc díky, seš hodná
Já bych to jakoby příští neděli měla dostat, protože mám krátké cykly (26 dní).
@Rita84 já sem zkoušela až dva dny termínu ms… ale už byla skoro stejně silná druhá čárka…
@Rita84 píše:
@Dasenka.svc mě právě taky pobolívá břicho už od ovulace a o prsech ani nemluvim. Hrozně se mi zvětšily a ani se jich nemůžu dotknout, jak bolí. Já jsem už taky jednou těhotná byla, ale bohužel jsem taky potratila - ZTTak se snažíme o druhé. Teď mám po plodných dnech a ovulaci, tak snad to dopadne… tentokrát i s dobrým koncem
[/citace
Taky mé bolí prsa a zvětšily se mi. Tak to u mě byly jasný příznaky. Testovala jsem až v den MS, protože jsem byla po Pregnylu.
@24kačkač @Dasenka.svc
Holky, díky za rady
Někdy příští týden už otestuju
Ale musím natajnačku. Manža do mě pak hučí, že to strašně hrodím
![]()
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat