Porod s kondylomatama

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
delisska
Povídálka 32 příspěvků 10.11.14 21:29
porod s kondylomatama

Ahoj maminky chci se zeptat rodila jste nektera s kondylomatama? 8o nebo jste sla cisarem? :-O hrozne moc se bojim jit cisarem je mi 19 a nechci jit cisarem. :,( :,( :,( :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
palapa
Závislačka 2949 příspěvků 10.11.14 21:34

A kolikaty si tyden? Ja je mela a masticka mi zabrala hned

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 10.11.14 21:41

@delisska Pokud ti lékař řekne, že je u tebe výrazný výsev a mohlo by se při porodu nakazit miminko, pak bych se mnohem víc bála porodu přirozeného…císař miminko ochrání téměř stoprocentně.

Bebuu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.14 21:42

@delisska Ahoj ja mela podezreni na kondylomata…nakonec z toho byly polypy, ale vim ze kdyz si muj gynekolog myslel ze jsou to kondylomata doporucil me k jinemu doktorovi a rikal ze by se meli pred porodem odstranit, protoze jinak bych musela jit cisarem. Zalezi jak se ti to rozsirilo…jestli jich mas hodne nebo malo?

delisska
Povídálka 32 příspěvků 10.11.14 21:51

No mam jich docela dost ale spis ty mensi. No kdybych to nerekla gynekologovi on by toho si nevsim. Poslal me k jinemu a ten rekl ze to budou resit po 6nedeli :-( jsem 31tt

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 10.11.14 21:54

@delisska Uvidíš, co ti navrhnou lékaři. Já kdybych měla i jen menší výsev, tak bych prosila o císaře, dokud bych si ho nevydupala. Kvůli miminku.

Bebuu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.14 21:56

@delisska Aha…no 31tt je na odstranění už celkem pozdě. Mě na to posílali na začatku. Uvidíš co ti řeknou, ale počítala bych být tebou, že půjdeš na cisaře…bohužel :nevim:

3HE
Generální žvanilka 22038 příspěvků 10.11.14 21:58

@delisska neboj, porod císařem je v pohodě… má to také svoje rizika, ale není to nic hrozného… neboj se.

Deninina
Závislačka 3956 příspěvků 10.11.14 22:33

Já měla taky, ale už si přesně nepamatuji kolik jsem byla tt. Ale vím, že to bylo v létě zhruba taky ten 30-35tt. Gynekolog mě poslal na kožní, tam mi to kožní vypálila dusíkem a vysmála se mi, že se to porodem nepřenáší a ať nehysterčím s CS. Potom mi vylezlo ještě pár, ale už jsem nikam nešla. Porodila jsem normálně, v porodnici niko nic neříkal a po porodu se mi to ztratilo. Jsem skoro 15m od porodu a zatím mám klid :)

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 10.11.14 22:42

@Deninina Někteří lékaři jsou mimo. Je šance přenosu na dítě, není vysoká, pokud nejsou kond. hodně rozšířené. Ale ta šance tam je. Jeniná pomoc je CS, i kdyži ten není prý stoprocentní.

Příspěvek upraven 13.03.16 v 11:03

leryl
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 10.11.14 22:55

@majki.r Tu posední větu myslíte úplně vážně? Lékařům nevěříte a informacím z internetu ano? Jak víte, kdo Ty informace na netu psal, jestli je to opravdu ten kdo tam je podepsaný?

Deninina
Závislačka 3956 příspěvků 10.11.14 22:58

@majki.r No právě můj gynekolog řekl, že si myslí, že to jsou kondylomata, ale nemá dost zkušeností, ať raději zajdu ke kožní. To jsem si hned zjišťovala na netu co to je, jaké to může způsobit komplikace atd. Potom jsem šla tedy k té kožní, tam jsem si 4 hodiny poseděla ve vedru se smradlavýma zpocenýma důchodcema, co se hádali o pořadí. Po těch 4 hodinách jsem se teda fakt necítila moc svěží a fakt mi bylo trapně, se ještě takto odhalovat mimo gynekologii. Doktorka řekla, no mohly by to být kondylomata, tak to vypálíme, to ani neucítíte. Málem jsem chcípla, pak jsem se ji ptala, jestli by mi neměla doporučit SC a to se mi právě vysmála. Řekla mi, že pokud se ještě něco objeví, ať přijdu, ale bylo to fakt chvíli před porodem a po tomto zážitku mě už ani nehlo někam chodit. Více méně jsem se modlila, ať to dobře dopadne. Ještě jsem čekala co mi řeknou v porodnici, ale tam jsem přišla na kontrolu a při vyšetření mi rupla voda. Malý byl 3 hodiny na to venku, takže prostě ani nebyl čas to řešit. Jak jsem psala, nikdo mi nic k tomu neřekl a samo to zmizlo.

Příspěvek upraven 10.11.14 v 23:01

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 10.11.14 23:00

@leryl Napsala jsem „Lékařům moc nevěřím, radši si všechno ověřuji na internetu“. Což neznamená, že lékařům vůbec nevěřím a že věřím všemu, co je na internetu. Jsem z lékařské rodiny, půl mé rodiny má lékařské vzdělání. Těm věřím.
Ale mám natolik negativní zkušenosti s ostatními lékaři, že si jen tak mou důvěru nezískají. Mám velmi zničené zdraví právě díky nesprávným zásahům lékařů.

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 10.11.14 23:04

@Deninina Jasně…ony se kondyloma objevují častěji v těhotenství, a pak často zase zmizí, jak se upraví imunita. Císařský řez se taky neprovádí, pokud není výsev hodně závažný, taky záleží na umístění těch kondylomat.
jestli jsi to neměla hodně, tak bych se taky nebála.
Snad se s tím už tvůj organismus srovnal a už se ti nikdy neobjeví :kytka:

Příspěvek upraven 13.03.16 v 11:03

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.14 23:05

@majki.r tak se nech lecit pulkou sve rodiny a hledej si diagnozy na netu a nerad…! :pankac:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >