Porodné - kde žádat o potvrzení, že nebylo vyplaceno

15.10.19 17:36

Porodné - kde žádat o potvrzení, že nebylo vyplaceno

Ahoj, nevíte mi někdo poradit kde žádat o potvrzení, že mi nebylo vyplaceno porodné? Chce to po mně jeden úřad a nevím kam s tím jít, o porodné jsem nežádala. Poslední zaměstnavatel ze kterého mi jsem materska byl s adresou na Praze 1, bydlím na Praze 4, ale nemám tam ani trvalý ani přechodný pobyt. Tak teď nevím, jestli mám jít na Úrad práce (?) a pokud ano, tak jestli na ten na Praze 1 nebo Praze 4. Moc děkuji za radu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

68761
15.10.19 17:51

A jaky urad takovou pitomost chce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7307
15.10.19 18:47

@katintheBOx63 který úřad to chce? Nejsem si jistá, zda UP potvrdí, že ti nic nevyplácí. Ideální by bylo, kdyby ten úřad, který to po tobě chce, si součinnosti sám vyzadal po UP vyjádření

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.10.19 20:42

@g.sandova chce to úrad ze slovenska, ten si to nezjistí. Vyžadují odemně niake dokumenty k vecem co vybavujeme pro malou, jako trvalý pobyt, rodný list a tak a mimo jiné chtějí i vědět jestli mi niaky stát EU vyplatil porodné a pokud ne, tak abych doložila že nebylo vyplaceno. Prostě blbosti..Dokonce chtejí dokladat i veci co dle SK zakona nejsou pozadovane, ale bohuzel na uradech si to pracovnice vykladaji po svem a uz nemam silu se s nimi hadat. Tak to radis chci tedy dodat a už nech nám daji pokoj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama