Porucha pozornosti u dospělých

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 09:17
Porucha pozornosti u dospělých

Ahoj :) Máte někdo zkušenost s poruchou pozornosti (ADD)? Prý je to něco podobného jako ADHD, ale bez toho neustálého pohybu. V dětství mi ADD nebyla diagnostikována, ale měla jsem dost problém se zapomínáním úkolů, s nepozorností (opisování špatného zadání z tabule, vynechávání háčků a čárek ve slovech,…), celkově u jakéhosi testu krátkodobé paměti jsem dopadla docela bídně. Ale známky jsem měla kupodivu celkem dobré, mám docela logické myšlení, učitelé dokázali mou nepozornost omluvit (neřešili špatné zadání příkladu, ale že postup je správný), rodiče díky slušnému prospěchu nic neřešili. Jenomže třeba teď v dospělosti se třeba v práci vyhýbám zodpovědným úkolům a pozicím. Hodně lidí říká, že mám na víc. Ale já mám strach, že udělám nějakou blbou chybu a bude z toho prů*er :? Už jsem v práci udělala pár chyb, které druzí nechápali, že jsem je mohla udělat :? Asi mám problém. Co myslíte? Mám jít k psychologovi?

Reakce:
Kazimíra Olejovka
Kecalka 440 příspěvků 15.04.19 12:29

Me pomohl az biofeedback, ale pozor, dnes ho dela kdekdo a malokdo ho fakt umi. Taky chodim uz par let na psychoterapii, ale kvuli jinym vecem. Hodne se to za tech 5 let uklidnilo.

Váš příspěvek
Reklama