Posílání balíčku přes zásilkovnu - prosba o radu
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@Auhagenn prosím, a jak to chodí přes tu balikovnu? někde jsem četla, že teď celý říjen je to za 10kc, to mi přijde hodně vyhodne
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Cili999 Ano v říjnu je to po registraci pouze za 10 Kč což je super
Jinak to chodí podobně jako u Zásilkovny. Takže jdeš na stránky Balíkovny vyplníš zda chceš odeslat s dobírkou (zadáš částku a číslo účtu) nebo bez dobírky, tvoje údaje a údaje příjemce, vybereš si cílovou Balíkovnu, zaplatíš kartou dopravu a buď si vytiskneš štítek a ten nalepíš na balík nebo na něj napíšeš kód ze štítku a jméno příjemce. Pak už to jen odneseš do Balíkovny a to je celé
Peníze z dobírky chodí do 3 dnů na tvůj účet.
- Citovat
- Upravit
@Auhagenn tyjo, to zní snad ještě lépe. To je rozhodně výhodnější, ale spíše je problém, zda ten příjemce má poblíž balikovnu, že. Takže mohu vše lehce připravit doma i zaplatit a pak jen odnést do balikovny? My tu máme hrozně nepříjemnou ženskou, takže tenhle proces tady máš a čau by mi vyhovoval,😁
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Cili999 Balíkovny jsou skoro všude, jsou na poštách (myslím si, že snad na každé), bývají i v nějakých obchodech jako jsou potraviny a trafiky, atd. Přesně tak, všechno uděláš doma a jen to doneseš. Jen třeba u nás vedle ve vesnici to na poště jedna ženská neumí, ale ta pomalu neumí ani s počítačem
Ale jinak se mi nikde nestalo, že by to neuměli a to posílám každý týden několikrát.
- Citovat
- Upravit
@Auhagenn tak jsem našla, že u nás na poště je přímo i přepážka balikovny, tak to je fakt super. A prosím tam je to fakt rychle? nebo ona tam taky něco vypisuje ještě? Ptám se kvůli dceři, ona nikde dlouho nevydrží ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Cili999 Přímo na přepážce by to měli v pohodě umět, takže by si jen měla dát balík oni ho načíst říct ti že dobrý a můžeš jít. Nic vyplňovat nebude, je to bez dokladové
Na některých poštách je, že si na takovém tom přístroji kde si volíš zda chceš odeslat atd bývá rychlý výdej pro balíkovnu kde naklikáš kód balíku, dostaneš číslo a za chvíli jdeš na řadu. Většinou jdu na řadu hned, protože vědí, že budu odbavená rychle. Takže myslím, že dcerka to v klidu vydrží ![]()
- Citovat
- Upravit
@Auhagenn moc moc děkuji za informace. Mam fakt hodně věcí a pořád jsem to skladovala a nechtělo se mi do toho kvůli tomu procesu prodeje, ale takhle to nevypada fakt tak složité. Kazda koruna se dneska hodi a třeba to ještě někomu udělá radost.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit