Poškozený čichový nerv po užívání ATB

360
21.1.14 15:32

Poškozený čichový nerv po užívání ATB

:mavam:
Máte zkušenost s poškozeným čichovým nervem a jak probíhala léčba a pomohla vám? :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3781
21.1.14 16:49

@veryen nepomohlo nic, časem se to vrátilo do normálu, ale trvalo to skoro dva roky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
360
22.1.14 13:18

@balenka Já ho mám poškozený, cítím chemii, jako bych měla v nose chemičku, hnus, ale ztrátu čichu nemám…,jen cítím vše slaběji a základ je chemie :poblion: Je to trošičku lepší, než první týden.
:nevim: Čím jsi to měla způsobené?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
22.1.14 13:25

@veryen po užívání antibotik. Nervy ti dorostou, jen tomu dej čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
360
22.1.14 13:31

@balenka Aha,no tak to mám stejné, ovšem vůbec jsem netušila, že toto antíky dělají. Měla jsem poprvé ATB do nosu-Pamycon a myslím, že to způsobil on.Sice lékař říkal, že to asi Pamyconem není, ale tablety Augmentin jsem polykala :mrgreen: a nedávala do nosu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
22.1.14 13:36

@veryen není to antibiotiky, ale silným zánětem se poškodí nervy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
360
22.1.14 13:52

@balenka No mě právě doktor na ORL vysvětlil, že ATB co jsem užívala, mi poškodily čichový nerv, ale že Pamycon to zřejmě nedělá. V jedný diskusi, kde odpovídají lékaři na dotazy, jsem našla stejné příznaky a mudr.tam odpovídal, že toto způsobují ATB, zejména kapky Pamycon, že s tím přichází hodně pacientů, ale v nežádoucích účinkách to není…Tak co lékař, to jiný názor, nicméně jsem ráda, že jsi z toho venku a já budu tedy trpělivá a už se těším, až mi :mrgreen: vše bude vonět, či smrdět, tak jak má

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.18 21:10

Poškození čichu

Dobrý den, tak konečně jsem našel někoho, kdo je na tom podobně - cítím tak 15 procent to co manželka a v nose cítím divnej smrad - já bych to zase popsal tak, že v nose cítím zkažený květák a zelí - HNUS - mám to už dva roky …
Snad to někdy zmizí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama