Poškozený vakuový obal u masa - dali byste do mrazáku?

336
18.2.21 16:11

Poškozený vakuový obal u masa

Ahoj, koupila jsem maso přes Rohlík a vakuový obal je poškozený (malá dirka). Maso chci dělat v sobotu - dali byste do mrazáku? Nebo to vydrží? Kupovala jsem dnes. Předem díky za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
61
18.2.21 16:26

Reklamovala bych na rohlíku (vrací rovnou peníze) a maso bych lupla do mrazáku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16372
18.2.21 16:35

Vybal to, očuchej to a jestli je to v pořádku, tak to nalož do nějaké marinády - buď kyselé se solí (jogurt+ sůl + koření) a nebo mastné se solí (olej + sůl + koření).

Tím zabráníš případnému množení nežádoucích bakterií. Mražení bakterie radostě přežívají.

V případě že ti to nebude vonět, tak nejíst.

Reklamovat v každém případě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1967
18.2.21 16:37

Reklamovat, dostaneš peníze zpět a maso ti zůstane. Chce to hned zpracovat, čili tepelně upravit nebo dat do mrazáku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
18.2.21 16:59

Ja bych to teda vyhodila uplne, kdo vi kde se to valelo, co do toho mohlo natyct, max slepicim. Pokud to bylo nejake drazsi maso tak bych si to vyreklamovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8213
18.2.21 17:17

Vytáhla bych ho jestli nesmrdi a dala do sáčku do mrazáku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3879
18.2.21 17:58

Očuchala bych, opláchla a buď zmrazila, nebo brzy zpracovala. Ale nedělala bych z toho kovbojku, kdyby bylo špatné, po čichu to poznáš - a přijde mi jako hrozné plýtvání (nejen peněz, ale toho jídla samotného) ho vyhodit, jen proto, že má v obalu malou dírku.

Já osobně bych se nechtěla crcat s tou reklamací, když bych věděla, že to maso stejně sním (pokud by samozřejmě nepůsobilo podezřele). :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
336
18.2.21 19:16

Děkuji za rady. Maso jsem očuchala, dala do mrazáku a vrátili mi peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat