Poslech bříška fonendoskopem

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1712
8.3.11 15:34
lumáťa píše:
Tak mě v porodnici ve Vrchlabí na kontrolách poslouchali bříško tímhle - viz. foto.
Jinak ve Vrchlabí ultrazvukům moc nefanděj, dělají jich strašně málo - třeba oproti Praze. To mi dělali UZ při každé návštěvě.

Tím mě poslouchal doktor při kontrolách taky. :-D
Jinak fonendoskopem jsem já osobně nic neslyšela.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
577
8.3.11 15:34

No já právě ještě žádné pohyby necítím a o to víc se v poslední době nervuju :zed: Každý den čekám, že UŽ to snad přijde a ono pořád nic :zed: Jestli to nepřijde do konce 20. týdne, tak už budu vážně na mašli :zed: :mrgreen: Na druhou stranu manžel konečně začal souhlasit s tím, že ten Angelsounds pořídíme, jenom aby už měl ode mě pokoj :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34
8.3.11 15:36

A v kolikátým jsi týdnu?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
577
8.3.11 15:53

Gabci 18+5

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18223
8.3.11 16:03

Jen si ho pořiď, budeš o mnoho klidnější - i když počítej s tím, že někdy i s angelsoundsem musíš srdíčko dýl hledat- mě trvalo poprvé tři dny, než jsem ho našla! Pak už jsem věděla kam asi ho položit, tak to bylo lepší. Ale i když třeba pul dne nekope, tak ho vytasím a zkontroluju a je mi líp :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36544
8.3.11 20:49

to ja mam doma klasicky Stetoskop a slysime s mladym srdicko od nejakeho 14tydne uplne s prehledem :palec: :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16694
8.3.11 21:27

Tý jo, holky, teď bych se fakt nerada někoho dotkla, ale nemůže to být i tím, jak je která žena silná? Já jsem jak z reklamy na koncentrák, tak by to třeba šanci mělo :nevim: Ale fakt tedy nevím, jestli zkusit ten fonenďák pořídit, asi si ho půjdu půjčit na veterinu :oops: :mrgreen: abych to vyzkoušela

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18223
8.3.11 21:31
Kakika píše:
Tý jo, holky, teď bych se fakt nerada někoho dotkla, ale nemůže to být i tím, jak je která žena silná? Já jsem jak z reklamy na koncentrák, tak by to třeba šanci mělo :nevim: Ale fakt tedy nevím, jestli zkusit ten fonenďák pořídit, asi si ho půjdu půjčit na veterinu :oops: :mrgreen: abych to vyzkoušela

Je to možný, já štíhlá nejsem, takže u mě je to těžko porovnávat :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17359
8.3.11 21:43
Kakika píše:
Tý jo, holky, teď bych se fakt nerada někoho dotkla, ale nemůže to být i tím, jak je která žena silná?

ja som chuda a nic nepocujem :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16694
8.3.11 21:54
soldi píše:
Kakika píše:
Tý jo, holky, teď bych se fakt nerada někoho dotkla, ale nemůže to být i tím, jak je která žena silná?
ja som chuda a nic nepocujem :nevim:

Tak to si ho asi fakt nejdřív někde půjčím, protože kupovat si fonenďák, abych pak poslouchala jen jak mi škrundá v břiše :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34
9.3.11 07:33

Já jsem taky hubená, v 26. týdnu mam jen 2 kg na vrch a srdíčko teda slyšet neni.To bych chtěla vidět jak to někdo muže slyšet v 14 týdnu? Možná někdo slyší tep z vlastní aorty a myslí si, že je to srdíčko mimča.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36544
9.3.11 08:46

Nene, neni to moje srdciko, ja si merim muj tep, a hledam ten rychlejsi toho prcka tam a uspesne… :palec: I kdyz, ted uz to mam asi jednodussi v tom 30tt :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34
9.3.11 08:55

Tak to tě teda obdivuju, ja s manžou neslyšim nic až na žbluňkání a převalování.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36544
9.3.11 10:25

ono je docela tezky to rozpoznat, ale jakmile to zaslechnes jednou, tak si rikas, jak jsi blba, ze jsi si toho nevsimla driv.. jako ja :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
577
9.3.11 12:30

Monny89 a v jaké poloze mimco nejlip slysis?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty