Pošta nedoručila složenku na RP

Anonymní
10.6.20 12:17

Pošta nedoručila složenku na RP

Ahoj,

prosím o radu, zda nemáte někdo zkušenosti, jak se řeší.

Jako obvykle jsem v pondělí čekala složenku na RP, ale nikde nic. Dnes jsem si volala na úřad, kde mi potvrdili, že vše v pořádku odešlo. Na poštu se nemohu dovolat a dostanu se tam až v pátek. Nemáte někdo zkušenosti, jak se řeší? Už takhle mám denní rozpočet na osobu 70 Kč, kdyz zaplatim vse nutne (chodím i do prace, ale díky koronë jsme přišli téměř o vše) a pokud RP nepřijde, spadnu na 40,– Kč na den a to už je fakt jen na ty rohliky a chleba???? tenhle měsic uz mam i vic smen v práci, takze pristi vyplata bude lepsi, ale zase nemam uz moznost jit jeste na dalsi brigadu, kde bych treba vydelala neco na ruku, pokud by se muselo cekat na to, az posta RP vrati na urad :( :zed:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20924
10.6.20 12:25

Jak to chcete resit jinak, nez ze si to na te poste vyzvednete? Posilat si to na ucet, tak to mate vzdy vcas a toto nemusite vubec resit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
10.6.20 12:29

A jak to chceš resit? Prostě na tu poštu jdi a oni ti složenku daji, pokud jim tam leží.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26874
10.6.20 12:29

Jak pise @Cenarius zajdi na postu i bez slozenky. V cem vidis problem?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.6.20 12:31

@Cenarius me nevadi si to na poste vyzvednout, pokud to pujde. Jde mi o to, aby mi nerekli, ze slozenka byla vhozena do schranky a mam smulu, ze mi to bez.ni.nevydaji.

Vzdy chodilo bez problemu, mela jsem to jako hotovost do obalek na nakupy a nemusela jsem myslet na vybirani z bankomatu.

  • Citovat
  • Upravit
15946
10.6.20 12:31

Složenka je předpotopní nesmysl.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26874
10.6.20 12:33
@Anonymní píše:
Vzdy chodilo bez problemu, mela jsem to jako hotovost do obalek na nakupy a nemusela jsem myslet na vybirani z bankomatu.

A ted tu o Karkulce :lol: :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77439
10.6.20 12:34
@Zumpa píše:
Složenka je předpotopní nesmysl.

přesně tak, nechej si to posílat na účet a nemusíš nic řešit

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3032
10.6.20 12:34

Nech si to posílat na účet a je klid. Na poště ti to vydají úplně s klidem ( doporučuji si zjistit podací znaky na UP). Jen se podívají zda nebyla vybrána a je to. Jinak složenka může přijít i zítra.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3032
10.6.20 12:36
@Anonymní píše:
@Cenarius me nevadi si to na poste vyzvednout, pokud to pujde. Jde mi o to, aby mi nerekli, ze slozenka byla vhozena do schranky a mam smulu, ze mi to bez.ni.nevydaji.Vzdy chodilo bez problemu, mela jsem to jako hotovost do obalek na nakupy a nemusela jsem myslet na vybirani z bankomatu.

Proč by si musela vybírat, když už teď v 99% obchodů i večerek dokonce se dá platit kartou?😂 🤦🏻‍♀️

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4164
10.6.20 12:37

Pošta a složenky - pro nás opravdu peklo. To že přítelčin Ex platí alimenty většinou s měsíčním i dvouměsíčním zpožděním se dá zkousnout. Ale to, že když to posílá složenkou, tak se nám už několikrát stalo, že nám vůbec nedoručili tu výzvu k vyzvednutí do schránky a museli jsme si volat. Jednou se nám stalo, že nám dvakrát tvrdili, že na poště nic není. My dělali o to větší peklo ex. Ten se už dušoval, že to poslali, ale útržek nemají. Pak partnerka znova volala na poštu a tam to vzala jíná pošťačka a řekla jí, že to tam bylo už 3 týdny, tak to včera poslali zpět.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.6.20 12:37

@cecetka a proc? Vyplata mi normalne chodi na ucet. Ne, nemusi mit kazdy.hned 150 exekuci, kdyz si nechava posilat RP na slozenku. Proste mi to tak vzdy vyhovovalo. Z uctu platim najem, skolni jidelnu atp., ale na nákupy mam radsi presnou hotovost v penezence, protože pak utratim jen to, co mam.

  • Citovat
  • Upravit
36166
10.6.20 12:38
@Anonymní píše:
@Cenarius me nevadi si to na poste vyzvednout, pokud to pujde. Jde mi o to, aby mi nerekli, ze slozenka byla vhozena do schranky a mam smulu, ze mi to bez.ni.nevydaji.Vzdy chodilo bez problemu, mela jsem to jako hotovost do obalek na nakupy a nemusela jsem myslet na vybirani z bankomatu.

A co ti brání si to nechat poslat na účet a vždycky cely vybrat a dát do obálek?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
10.6.20 12:38

Proc to nemas na ucet? Jaky je jako rozdíl v tom, jit si na poštu vyzvednout penize a tim, si vytáhnout z bankomatu? Krom toho, ze složenkou to trva dyl, musis stat fronty na poště a pak to nahanis po všech certech, kdyz mas blbou postacku?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59410
10.6.20 12:39

Vždyt to klidně může přijít dneska nebo zítra a pro příště to změnit at to chodí na účet. Bude to tam ještě dřív :palec: Rozhodně nemusíš řešit kde je složenka ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat