Přítel dítě nechce - potrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Krucinova
Nováček 6 příspěvků 29.01.11 09:23
Potrat?

Dobrý den,uvažuji týden zda napsat či nikoli,nechtěně jsem otěhotněla a přítel dítko nechce, jelikož je mi 32 a děti nemám, tak zvažuji, on již jedno z předchozího vztahu má a strašně se bojí, že by malou nevídal, prostě dělá vše proto, abych na potrat šla,přitom mám už jeden za s sebou, nevím co mám dělat, bojím se, že to sama nezvládnu a když půjdu, že už nemusím mít děti, néjsem už néjmladší, nikomu to nechci říct, děkuji za každou radu a zkušenost.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
rohlice
Kelišová 5436 příspěvků 29.01.11 09:34

já za sebe beru potrat jen ze zdravotních důvodů,když už není jiná možnost,jinak nee :zed: kor když jde od přítele o takovou řekla bych sobeckost :zed:
ale je to jen můj názor :nevim:

Teodora
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 29.01.11 09:37

Radši bych byla bez chlapa než bez dítěte. :-) Když už je malinké na cestě, tak mu dej šanci, určitě to zvládneš a stojí to za to. :-)

rohlice
Kelišová 5436 příspěvků 29.01.11 09:38

jsem v práci,tak moc nestíhám omlouvám se za případné překlepy a chaos :oops:
proč myslíš,že bys to sama nezvládla???kolik je maminek samo a zvládají,je to jen na tobě bych řekla,je to tvé rozhodnutí a jestli přítel ani po tom tvém rozhodnutí si mimi nechat nesleví a bude proti tak se nezlob,ale není to člověk co by za to stál :roll: kor jestli řeší jen to,že by se nevídal s malou z předchozího vztahu :zed: co by mu v tom proboha jako překáželo jí vídat pořád stejně??jiný důvody nemá??

Příspěvek upraven 29.01.11 v 09:43

petra.lovosice
Extra třída :D 12947 příspěvků 29.01.11 09:39

chlap co posílá svou ženu na potrat není chlap a myslí jen na sebe..už bych si ho nedokázala vážit…podívej se na muj metřík..a popis potratu…a zamysli se

trpaslikg
Kecalka 419 příspěvků 29.01.11 09:40

osobně bych na potrat nešla hlavně v tomhle věku, opravdu se může stát, že už to nepůjde…a pokud dítě nechce tak se s ním stejně jednou reozejdeš, protože bude silnější touha po dítěti…pokud máš, kde bydlet vůbec bych si s ním hlavu nelámala a miminko si nechala…vždyť je hodně maminek které jsou sami a vše zvládají :wink:

cher
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.11 09:48
Krucinova píše:
Dobrý den,uvažuji týden zda napsat či nikoli,nechtěně jsem otěhotněla a přítel dítko nechce, jelikož je mi 32 a děti nemám, tak zvažuji, on již jedno z předchozího vztahu má a strašně se bojí, že by malou nevídal, prostě dělá vše proto, abych na potrat šla,přitom mám už jeden za s sebou, nevím co mám dělat, bojím se, že to sama nezvládnu a když půjdu, že už nemusím mít děti, néjsem už néjmladší, nikomu to nechci říct, děkuji za každou radu a zkušenost.

V tomhle věku bych na potrat šla pouze ze zdravotních důvodů!!! Určitě to zvládneš, já bych partnerovi oznámila svůj postoj a buď se přizpůsobí nebo ne. Jeho věc. Ale zvládnou to dvacítky, proč bys to nezvládla ty. A propó- vy jste spolu o dětech nikdy nemluvili? Když nechce teď, pochybuji, že bude chtít později :think:

kelynka
Kelišová 6931 příspěvků 29.01.11 09:52

ahoj, souhlasím s holkama, taky bych určitě na potrat nešla ještě k tomu, když už jsi jednou na potratu byla a věk na mimčo už máš :) Dej miminku šanci a určitě pak nebudeš litovat :)

kelynka
Kelišová 6931 příspěvků 29.01.11 09:55

co já bych za to dala, kdyby se nám už konečně podařilo :-?

fikina
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 29.01.11 09:58

No promiň,ale když s někým žiji ,tak předpokládám,že jednou s tím člověkem vybuduji rodinu a argument,že nebude vídat svoji dceru,to jako proč?! Dítě přeci není žádná překážka.Co kdyby jste měli nějaký opravdu problém,to by zdrhnul?! Promiň,naštvalo mě to,nechci se tě nijak dotknout,ale pro mě v tuto chvíli
JE PĚKNEJ SRÁČ !!

rohlice
Kelišová 5436 příspěvků 29.01.11 10:03
kelynka píše:
co já bych za to dala, kdyby se nám už konečně podařilo :-?
:potlesk: přesně tak
rohlice
Kelišová 5436 příspěvků 29.01.11 10:05
fikina píše:
No promiň,ale když s někým žiji ,tak předpokládám,že jednou s tím člověkem vybuduji rodinu a argument,že nebude vídat svoji dceru,to jako proč?! Dítě přeci není žádná překážka.Co kdyby jste měli nějaký opravdu problém,to by zdrhnul?! Promiň,naštvalo mě to,nechci se tě nijak dotknout,ale pro mě v tuto chvíli
JE PĚKNEJ SRÁČ !!
:potlesk: já nechtěla tak „naplnou hubu“ :oops:
kelynka
Kelišová 6931 příspěvků 29.01.11 10:07

děti jsou radost a ne překážka…

fikina
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 29.01.11 10:08
rohlice píše:
fikina píše:
JE PĚKNEJ SRÁČ !!
:potlesk: já nechtěla tak „naplnou hubu“ :oops:

no,já to také nemam ve zvyku,neznáme se tady,většinou,ale úplně mě to vytočilo :pocitac:

Alyss
Extra třída :D 11063 příspěvků 29.01.11 10:09

Souhlasím s tím ,co píšou holky…Miminko bych si nechala.
Přítel - proč si myslí,že by malou nevídal? Co by mu v tom jako bránilo?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama