Potrat od 4. měsíce po 2 císařích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 22:15
Potrat od 4. mesice po 2 cisarich

Ahoj,

Porad mi to vrta hlavou. Jsem po 2 cisarich. Pokud bych nedej Boze o dalsi dite prisla treba ve 4. nebo 5. mesici, vyvolava se porod, nebo automaticky cisar stejne, jako kdyz je dite donosene?

Jedna se ciste o hypotetickou situaci.

Dekuji

Reakce:
pe-terka
Neúnavná pisatelka 16778 příspěvků 23.11.18 22:21

tipuji, že se vvolává porod - plod je ještě maličký :think: Nedávno jsme četla o moderátorce Martině Gavriely, taky měl dvě sekce a při třetím těhotenství potratila, už ve vyšším stadiu :think: Vzhledem k tomu, že krátce na to opět otěhotněla a úspěšně porodila (sc) zdravé dítě, předpokládám, že to nebyl čtvrtý císař :think:

Teresa.p
Kecalka 297 příspěvků 23.11.18 22:42

vyvolaval by se potrat.

niki V
Ukecaná baba ;) 1539 příspěvků 23.11.18 23:55

Vyvolava se porod,plod je maly a je to šetrnejši než cisař.Vlastni zkušenost 24tt

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 12:31
@niki V píše:
Vyvolava se porod,plod je maly a je to šetrnejši než cisař.Vlastni zkušenost 24tt

Dekuji (i ostatnim) a moc me to mrzi :-(

andelka83
Generální žvanilka 20178 příspěvků 25.11.18 16:36

Určitě vyvolávaný. Já teda rodila 2× normálně zdravé děti v termínu,a jednou vyvolavane v 18 tt. Dvě tabletky, do 8 h bylo hotovo. Určitě je to šetrnější než další operace ( i když já k tomu měla i revizi v narkóze,i tak je to šetrnější)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >