Poradna na téma jóga pro zdravé tělo
Karolína Racková
Ahoj potřebuji zhubnout. Hned píšu že nepotřebuji rady, jen chci najit další boubelky, které chtěji hubnout. A mohly by jsme se motivovat,,,podržet se".
Potřebuji aspon 20kg dát dolu, celý život bojuji s váhou. Po porodu mi zustalo hodne kil a pořád jsem doufala, že to nejak samo pujde dolu a co myslíte? Neslo spíše váha šla na horu
Nedávno jsem potratila, a to me nakoplo, takže se už od noheho roku se snažím zhubnout,
mám ted dole 4kg, ale jak pišu, čeká me dhouhá cesta a snad dojdu tentorkrát do konce ![]()
Příspěvek upraven 13.01.14 v 12:11
@kukanda17 Ahoj
já jsem na dietním režimu od 6.1. mám dole 2,5 kila a cenťáky budu měřit večír.
Potřebovala bych alespoň 20 dolů
Upravila jsem jídelníček, jím 5× denně menší porce(hodně zeleniny) vypustila jsem sladký a alkohol. A cvičím 30ti denní plán na břicho a zadek.
Já taky potřebuju zhubnout, ale nějak se mi do teď moc nedařilo. Taky jsem měla nadváhu vždy s výjimkou svatby, na kterou jsem shodila 20 kilo, ale bohužel se pak vrátily i s dalšími mnoha kily navíc. Teď už teorii zdravého hubnutí zvládnutou mám, jen bohužel mám zdravotní problémy takové, které vylučují nějaký intenzívnějšíé sport a tak to bude hodně o jídle a to mi nikdy nešlo. Ale budu ráda, když se budeme podporovat ![]()
Ahojte, já držím dietu od 5.ledna a 2 kila dole, chci tak 10 a nejlíp vice
Ráda se k Vám pridam
Jéé, holky
to jsem ráda že nebudu v tom sama:) taky ted jsem na dietě, 4.1. jsem začala s mléčnou dietou, ale bohužel jsem musela přestat pač jsem byla bez energie. ted se snažím počítat kalorie, moc mi to nejde
ale objednala jsem si brožurku od STOB taliřky, tak snad to pujde lepe. Jinak necvičím, nemužu se rozhoupat, pořad nemám čas ale vim že bych si ho našla, třaba dnas večer začnu:) snad. Menám žádnou kondičku, všechny svaly mám na dovolené, a to pekně daleko:) Musím to svoje tělo rozpohybovat…Jinak vám držím palečky at vám váha a cm jdou směrem dolu. ![]()
Zdravim, zhubnout potrebuju, vymlouvala jsem se doted na kojeni, ale to uz mame jen omezene a vic prikrmu, tak bych se do toho mela pustit, potrebuju tak 15 kg ![]()
Ahoj holky, máme otevřenou podobnou diskuzi, jestli chcete tak se přidejte… víc hlav víc ví
vždy v neděli ( včera poprvé) si budeme psát váhu a pokroky, radíme si s jídlem a píšeme recepty..
Ahoj začala jsem 6.1.Mám 2 kg dole ale myslím, že to je jen odvodnění
.Začala jsem jíst pravidelně malé porce a dietněji. Taky trochu cvičím ale nedaří se mi cvičit každý den. Bohužel jsem jedna z těch co se musí opravdu hodně hlídat v jídle jinak jde váha nahoru. Manžel se mi směje když si v 10 v noci otevře čokoládu že se nesmím na něj ani podívat abych neměla hned kilo nahoře. Plánuju asi tak 15 kg, ale jak tu někdo už psal.Jak mě někdo začne chválit že jsem zhubla a začnu pocitovat na oblečení tento jev začnu zase jíst. Můj problém je jídlo večer. Mám prostě strašnou chut-ted co držím dietu tak i hlad, ale jen večer. Mám to už vsugerovaný, ale zatím se mi daří zajíst hlad okurkou nebo rajčetem ne chlebem se salámem. A teda ještě kojím i když už jen večer a vnoci.
@wra A jak se jmenuje diskuze? Ráda se přidám. Nevím si rady hlavně s těma receptama.
@dani24687 nevím, zatím nám to takhle vyhovuje, ale to se můžeme případně domluvit…
Hlásím se k vám, potřebuji aspon min. 10kg, už mě otravují připomínky od rodiny směrem k moji postavě ![]()