Povlečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maminka290
Stálice 66 příspěvků 12.09.10 12:45
povlečení

Ahoj prosím o tip kde koupit hezké flanelové povlečení s děts. :mavam: .motivem pro holčičku,ale na velkou postel dík moc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kecačka
Závislačka 3200 příspěvků 12.09.10 12:51

nejhezčí povlečení pro děti bych řekla že má Matějovský,koukni na jeho stránky. :palec:

karolínka.sofinka
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 12.09.10 12:56

já měla taky ráda Matějovského, ale zklamali mě, mají povlečení celkem drahé a když jsem si objednala černobílé povlečení a prala dle návodu, tak mi ta černá trochu zapustila do bílé. Teď si objednávám od firmy Hybler - cena lepší a naprostá spokojenost.

Hanka1
Extra třída :D 13579 příspěvků 12.09.10 13:18

Ja kupuju jak pro nas, tak i pro deti povleceni z Ikea. Mame i jejich polstare a deky, tak to na sebe hezky pasuje.

Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 12.09.10 14:52

Flanelové neporadím (nemám ráda).

Jedno povlečení jsem také koupila v Ikea - je docela příjemné, jsem spokojená (a i cena se mi líbila).

A teď jsem se praštila přes kapsu a koupila toto: http://www.e-povleceni.com/product.asp?… a to je fakt luxusní!

Anduli
Závislačka 3421 příspěvků 12.09.10 15:06

KOukni i na MMA nebo MMB, mají tam jak Hyblera, tak i Matějovského i jiné kvalitní značky..a za poloviční ceny.. :palec:

Anduli
Závislačka 3421 příspěvků 12.09.10 15:14

Objevila jsem třeba toto

ivulk
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 16.07.12 12:12

Já kupuju všechno u Matějovskýho, jednou za čas je tam akce 1 plus 1 zdarma…a jsem spokojená..taky je dobrej scan quilt..alle ten už je trochu dražší…

Stani1701
Kecalka 379 příspěvků 16.07.12 12:59

Ahoj já jsem dětem povlečení šila. Teď je raději kupuju, protože na jednu postel nekoupíš látku za míň než 500 a hotovky (zrovna teď i flanelové)koupíš např. v JYsku tak za 300-400 Kč. (pravda, nejsou s dětským vzorem) Pokud vážně chceš jen dětský vzor, tak doporučuju koupit ten flanel sama a vyrobit vlastní. Potřebuješ 4 m látky na přikrývku a 1 m na polštář. Stani

MickyG
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 09.08.13 21:09

Ahoj, oživuju diskuzi a ptám se kolikatero povlečení máte pro děti? myslíte, že troje bude stačit pro jedno dítě?

anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 09.08.13 21:11

@MickyG já mám pro každého troje a pro případ nouze ještě navíc povlečení na polštáře

Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 09.08.13 21:12

@MickyG určitě stačit bude… Já mám dvoje plus jedno staré „záložní“, ale ještě ho nebylo třeba.

MickyG
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 09.08.13 22:04

Děkuju :)

LucieSy
Kecalka 439 příspěvků 09.08.13 22:36

Nedám dopustit na Matějovského. Povlečení, prostěradla, deky a ručníky nakupuji jedině tam ;-)

MickyG
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 09.08.13 22:38

A kupujete dětem stejný nebo každý má jiné? já mám od Matějovskýho francouzský a nic moc :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >