Povolená poševní stěna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  18.04.18 20:15
povolená poševní stěna

Ahoj, máte některá zkušenost s povolenou poševní stěnou po porodu? Mám 4 měsíce po porodu a pořád mám bouli tkáně v pochvě. Pomůže nějaké cvičení? dělalo vám to nějaké problémy?

Reklama

Reakce:

vbu
Stálice 70 příspěvků 18.04.18 20:38

Ano, chce ro vysetrit.. Zda je to povolene nebo nekde neco urvaneho. Ja si teda poznala sama, ze mam rupturu svalu, tak jsem sla k dr, ten to potvrdil. Rozsah netusim, problemy velke nemam, jen to pri unave citim. Cvicim, tim nic nezkazim, ale co je urvane, to se nevycvici. Max to okolo… Dr rekl, ze pokud chci jeste dalsi deti, tak se to asi zhorsi a pak leda plastika…

Anonymní  18.04.18 20:43

Doktor na kontrole po šestinedělí nic neříkal, to jsem o tom ještě nevěděla, zjistila jsem to až později, nijak to nepociťuji jen jsem viděla že to tam je. Myslíte že se mi to mohlo udělat až po tom šestinedělí taháním těžkých věcí (například vajíčka s miminkem)?

vbu
Stálice 70 příspěvků 18.04.18 20:49

Mne taky nic nerekl… Oni to doktori moc neresi, pokud si zena nestezuje na inkontinenci ci unik stolice :( dlabou na to. On by se vevnitr musel i dost porypat, aby poznal z ceho to je a asi po sestinedeli to nechteji. Zalezi co je za problem. Pokud neco urvaneho, to je porodem. Pokud povolene, chce to cvicit, ale cvicit panevni dno a core musi stejne kazda zena…takze cvicit cvicit. Tahani vajicka tomu nepomuze, ale dle meho to nezpusobi, spis tehotenstvi

Anonymní  18.04.18 20:53

A jak se to cvičí? vůbec netuším

Anonymní  18.04.18 20:55

A ty máš tedy něco urvaného? nedělá ti to problémy při sexu?

vbu
Stálice 70 příspěvků 18.04.18 20:56

Nejlepe zajit fyzio nebo na hormonalni jogu ci k nekomu kdo rozumi panevnimu dnu. Ty cviky nejsou na odkoukani z videa. Hodne je dulezite i dychani. Co lze ale hned je posilovat vaginalnimi cinkami ci venusinymi kulickami. Vtahovat pochvu konecnik jakoby dovnitr.. Mrknout se na mojzisovou ci kegelovy cviky

vbu
Stálice 70 příspěvků 18.04.18 20:59

Jo mam rupturu, sex ok. Bud muze byt problem predni stena, to se do pochvy propada mocak. Nebo zadni a to se propada strevo. U zadni se to pozna i pohmatem ta ruptura. Kdyz se prohmata stena, najde se tam propadlina, zuzene misto… A tam ta kuze je prave povolena.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Ondřej Koptík o léčbě: Doživotní abstinence nebude jednoduchá!

Staronový milenec Hanky Gregorové Ondřej Koptík, který přiznal drogovou... číst dále >

5 důvodů, proč by to měl Červenka zabalit a reprezentaci zamávat

Další velký turnaj a další propadák. Roman Červenka měl být na letošním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama