Reklama

Povolená poševní stěna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 20:15
povolená poševní stěna

Ahoj, máte některá zkušenost s povolenou poševní stěnou po porodu? Mám 4 měsíce po porodu a pořád mám bouli tkáně v pochvě. Pomůže nějaké cvičení? dělalo vám to nějaké problémy?

Reklama

Reakce:

vbu
Stálice 84 příspěvků 18.04.18 20:38

Ano, chce ro vysetrit.. Zda je to povolene nebo nekde neco urvaneho. Ja si teda poznala sama, ze mam rupturu svalu, tak jsem sla k dr, ten to potvrdil. Rozsah netusim, problemy velke nemam, jen to pri unave citim. Cvicim, tim nic nezkazim, ale co je urvane, to se nevycvici. Max to okolo… Dr rekl, ze pokud chci jeste dalsi deti, tak se to asi zhorsi a pak leda plastika…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 20:43

Doktor na kontrole po šestinedělí nic neříkal, to jsem o tom ještě nevěděla, zjistila jsem to až později, nijak to nepociťuji jen jsem viděla že to tam je. Myslíte že se mi to mohlo udělat až po tom šestinedělí taháním těžkých věcí (například vajíčka s miminkem)?

vbu
Stálice 84 příspěvků 18.04.18 20:49

Mne taky nic nerekl… Oni to doktori moc neresi, pokud si zena nestezuje na inkontinenci ci unik stolice :( dlabou na to. On by se vevnitr musel i dost porypat, aby poznal z ceho to je a asi po sestinedeli to nechteji. Zalezi co je za problem. Pokud neco urvaneho, to je porodem. Pokud povolene, chce to cvicit, ale cvicit panevni dno a core musi stejne kazda zena…takze cvicit cvicit. Tahani vajicka tomu nepomuze, ale dle meho to nezpusobi, spis tehotenstvi

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 20:53

A jak se to cvičí? vůbec netuším

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 20:55

A ty máš tedy něco urvaného? nedělá ti to problémy při sexu?

vbu
Stálice 84 příspěvků 18.04.18 20:56

Nejlepe zajit fyzio nebo na hormonalni jogu ci k nekomu kdo rozumi panevnimu dnu. Ty cviky nejsou na odkoukani z videa. Hodne je dulezite i dychani. Co lze ale hned je posilovat vaginalnimi cinkami ci venusinymi kulickami. Vtahovat pochvu konecnik jakoby dovnitr.. Mrknout se na mojzisovou ci kegelovy cviky

vbu
Stálice 84 příspěvků 18.04.18 20:59

Jo mam rupturu, sex ok. Bud muze byt problem predni stena, to se do pochvy propada mocak. Nebo zadni a to se propada strevo. U zadni se to pozna i pohmatem ta ruptura. Kdyz se prohmata stena, najde se tam propadlina, zuzene misto… A tam ta kuze je prave povolena.

salisa
Stálice 52 příspěvků 03.06.18 17:40

Ahoj, zkusím obnovit. Bohužel anonym nejde zmínit, ale zajímalo by jak jsi na tom, jestli se už dalo dokupy. Jsme na tom totiž stejně :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.18 20:52

Půl roku po porodu a pořád stejné :-( a navíc uplně ochablé poševní svaly.co máš za problémy ty?

salisa
Stálice 52 příspěvků 03.06.18 21:59

Jestli chceš napiš zprávu, mužem o tom pokecat, ať je nám krapet líp, jinak já 4 měsíce po porodu a jsem na tom stejně jako ty

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama