Práce mi snižuje sebevědomí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 18:08
Prace mi snizuje sebevedomi

Ahoj, potrebuji se sverit a poprosit o radu. Jsem v aktualni praci 2 roky a prace mi postupne snizila sebevedomi na 0, uz se bojim i ozvat nebo nekoho zadat o spolupraci. Bud tam maji z me prace srandu nebo se mnou jednaji jak s kusem hadru. Pokazde kdyz udelam nejakou praci jsou z toho vsichni jen otraveni, ale proste to byt musi proto me take zamestnali na tuto pozici. Nez jsem nastoupila byla jsem sebevedoma nebala jsem se udelat nejakou tu praci a hlavne jsem za nikym nemusela dolezat ani se prosit, kdyz se mnou nekdo jednal jak s kusem hadru tak jsem mu to vratila, tady nesmim jakmile se ozvu tak jsem napomenuta za nevhodne chovani. Nejsem vulgarni proste tomu cloveku ochotu oplatim, ale to nesmim protoze za to dostanu ja a ti zminovani se mi muzou smat, zadny postih nedostanou. Musim tam jeste vydrzet pul roku, nechci zde zminovat duvod, ale verte kdybych mohla jdu hned. Ma otazka zni ja to ten pulrok jeste prezit? Mam pocit, ze jsem opravdu na pokraji sil… :,(

Reakce:
Halamka
Závislačka 4143 příspěvků 31.08.19 18:18

Pokud tam opravdu vydržet musíš, vždy se podívej autorovi průpovídky do očí a beze slova se otoč zády. Zásadně si nenech nasadit brouky do hlavy. To, jak s tebou jednají, vypovídá o nich. Ne o tobě. Oni mají problém. Udělej práci, kterou máš a víc neřeš. Zvlášť, pokud víš, že skončíš. Půl roku uteče.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 18:23
@Halamka píše:
Pokud tam opravdu vydržet musíš, vždy se podívej autorovi průpovídky do očí a beze slova se otoč zády. Zásadně si nenech nasadit brouky do hlavy. To, jak s tebou jednají, vypovídá o nich. Ne o tobě. Oni mají problém. Udělej práci, kterou máš a víc neřeš. Zvlášť, pokud víš, že skončíš. Půl roku uteče.

Nejvetsi problem je ze moje prace tedy hlavne vysledky jsou zavisli na tech ostatnich a oni timto v podstate mou praci sabotuji…

MP Krista
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 31.08.19 18:33

A můžete aspoň přiblížit profesi a pozici?

Kačus82
Echt Kelišová 7691 příspěvků 31.08.19 21:56

Pochopila jsem, ze jste obeti normalni šikany. Az se bojim zeptat, co vas tam proboha drzi, proc tam jste tak dlouho? 8o zazila jsem takovy kolektiv a do konce roku a ani o den dele :roll:

Váš příspěvek
Reklama